Prodan milijarditi iPhone

poruka: 94
|
čitano: 10.234
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodan milijarditi iPhone".
13 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Svatko neka kupi sta hoce , njegove pare nisu moje.Samo neka poslje ne cvili ne mogu ovo , ne mogu ono.Nisam lud dati 500€ za iphone kada ima i za 300€ solidnih smartfona cak i sa boljom kamerom...Iphone mi se nekaki cini ogranicen ali po izgledu je savrsenstvo.40% ga ima samo zato sta si baja ako imas iphone.Kome se svida go for it ali kazem ima za skoro duplo manje para jedanko dobrih mozda i boljih mobova.Sada koji je sistem bolji i fluidniji ne bi u to ulazio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
MiH kaže...

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

 

ATJLučko kaže...
T....

Meni se vidi da ovdje jedino vi kolega imate ograničeni balkanski tipičan mentalitet, obzirom vam je mjerna jedinica WV PASSAT!!!!! 

 

Taj netko, koji želi otvoreni ali pod navodnicima funkcionalan android gadget, svakom njegova volja, meni je bitnija ukupna funkcionalnost, nego "moje" mogućnosti da mogu čačkati, a da i to želim mogu sa Cydiom! 

Jedini android kojeg ja priznajem je LG V10, i ne vjerujem da će ukupno gledajući do 2018 itko učiniti jednako zanimljiv gadget, moje osobno skromno subjektivno razmišljanje, jer dok android OS počne biti kompatibilan sa potrebama GB-a RAM memorije, i u tom segmentu će iPhone do daljnjeg ostati alfa i omega mobilnih gadgeta! 

 Meni NIJE passat mjerilo nego liku iznad kojemu jedini iphone valja ostalo je smece jer inace ne bi rekoa da ili imas iphone ili ga ne mozes priustiti. Necete vjerovati mogu kupiti iphone svaki 3. mjesec ali ga NE ZELIM!!!! Ili je to pretesko shvatiti u apple svijetu u kojem je sve amazing zato sto izadje lik u rolovci i tako kaze? Mi smo hejteri a vi se dizete na zadnje noge cim neko kaze nesto protiv applea ;) Vi nemate pojma koliko ste vi zabavna ekipa i samo zbog vas dolazim na forum ;) 

 

I koga zaboli tuki sta ti priznajes ili ne ;) kompatibilan sa potrebama rama???????? O cemu ti trabunjas.... Apple ide do bola u optimizaciju i okljastrivanje osa samo da vam moze prodati stijeftiniji hardware po sto vecoj cijeni i onda se vi divite apple kako ima najveci profit po jedinici... Hvalite kako vas  deru????????? Bozeeeeeeeeeeeeeeee.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 19:43 (Torent).
15 godina
odjavljen
offline
Prodan milijarditi iPhone

ajfon je živi dokaz da ako lijepo zapakiraš i nalijepiš pravi logo možeš prodati bilo što...

 

Nekad davno (3GS) ajfon je nešto i značio, bilo je donekle inovativan i zanimljiv ali sada štancaju jedan te isti uređaj. Ništa novo, ništa zanimljivo što već nije viđeno na drugim plaformama. Jedini argument ovčica je "premijum uređaj" i "vrhunski OS" a ti isti nikad nisu vidjeli Nexuse. Ako ćete uspoređivati ajfon sa bilo kojim androidom, to možete samo sa Nexusom (ili čak bilo kojim drugim koji vrti čisti AOSP). "Novosti" koje uvode u iOS su poznate na androidu od valjda ICSa (4.0) a neke od samih početaka (notifikacijski centar) a sam hardver ne opravdava tako visoku cijenu. Konstrukcijski je u rangu ili ispod ostalih flagshipova svoje generacije, performansama su identični (ako znamo da iOS nema pravi multitasking kao na androidu) a display i kamera ionako nisu Appleov proizvod i nalaze se u sličim varijantama u drugim uređajima.

 

Prodaje se ime i ništa drugo. Ljudi kupuju ajfone jer je to ajfon (isto kako određene ovčice kupuju samsung iako je zadnje smeće od flagshipova).

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

ako kupujem galaxy seriju jesam li ja S-ovcica? ;) A sta cu jadan kad za prepakovani note 2 pardon iphone 6 nedam toliko para jer sa doticni imao prije nekoliko godina a nexuse ne mogu kupiti u bih ;)

Ja sam sad tuzan....;)

I nemoj tako... pa svaki sledeci iphone je brzi od iphone 1 i najbrzi iphone ikad... PA to nikad nije postigao do sada... Da uizda novi mob brzi od prethodog... Je li to apple patentirai? Ako nije ne znam kako im je to promaklo.... Amazing.....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
MiH kaže...

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

 Čovjek sve objasnio u 2 rečenice. Pojedinci se ponašaju kao da su nam oni kupili iphone pa trabunjaju o cijeni i memoriji telefona. iPhone dolazi sa 16 pa do 128gb. To je svima dovoljno, pogotovo uz cloud servise i današnje brzine interneta.

 

Btw svaki put kad čujem "otvorenost androida" "kustomizacija" i sl dođe mi da se ispovraćam. Normalno da treba otvoren sustav kad ne radi kako treba i trebaš ga popravljat dok ti ne dopiz*i i uzmeš drugi. Kustomizacija? Pa koristite li vi widgete na androidima? 4 početne stranice ispunjene widgetima i note 4 radi kao da je mobitel od 700 kuna ne 7000. Proširiva memorija? Appleovih 128gb radi brzo kao munja dok note 4 ne može normalno prikazivati punu memorijusku karticu od 128gb.

8 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Imao sam i jedne o druge. Tvrdim da android od prije 5 godina na prvom Galaxy S, nije bio ni blizu današnjem 5.1, 6... Kasnije na S3 nešto bolje kad sam ga razvalio custum romovima. Na Meizu M2 note radi gotovo savršeno. Isto tako sam koristio, iPhone 4S, 5, 6.
iOS je iOS i o tome ne treba lagati bolji u svakom pogledu. Ali ruku na srce moram priznati da me android iznenadio. Da li bi ponovo uzeo Apple ? Možda, ali ne za svoje pare. Da li bi uzeo android ? Vjerojatno.


 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Prodan milijarditi iPhone

A što nisu brojali koliko je Nokia 3310 bilo prodano u ono vrijeme?

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 20:16 (skorvy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Pičoke se lipe na Iphone a ne na neki uber rootan sa home made romom Android

 

dobro šalu na stranu, kolko god su Androdi top modeli superiorni u polju specifikacija tolko je iOS superiorni šta se tiće usluge. 

Uzeet i u obzir da Samsung, LG i ostali svake godine štancaju 10tak modela dok Iphone ima jednu i opet se proda bolje od ostalih.

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Predator003 kaže...
MiH kaže...

Postoje 2 vrste Apple - iPhone "hejtera".

 

1. oni koji si NE mogu priuštiti Apple proizvode i kupiti legalno glazbu, aplikacije i video sadržaje (99.98% ukupnih jetera)

2. teški kompjutorski geekovi i hipsteri koji modaju i programiraju, pa prčkaju Androidom i ostalim kodovima sve u životu, kuću, auto i sve s čime žive, pa im je Apple sustav prezatvoren. ( 0.02% ukupnij hejtera)

 Čovjek sve objasnio u 2 rečenice. Pojedinci se ponašaju kao da su nam oni kupili iphone pa trabunjaju o cijeni i memoriji telefona. iPhone dolazi sa 16 pa do 128gb. To je svima dovoljno, pogotovo uz cloud servise i današnje brzine interneta.

 

Btw svaki put kad čujem "otvorenost androida" "kustomizacija" i sl dođe mi da se ispovraćam. Normalno da treba otvoren sustav kad ne radi kako treba i trebaš ga popravljat dok ti ne dopiz*i i uzmeš drugi. Kustomizacija? Pa koristite li vi widgete na androidima? 4 početne stranice ispunjene widgetima i note 4 radi kao da je mobitel od 700 kuna ne 7000. Proširiva memorija? Appleovih 128gb radi brzo kao munja dok note 4 ne može normalno prikazivati punu memorijusku karticu od 128gb.

 Da koristimo widgete. Ne nikad nista nisam morao popravljati. Sta si ti to popravljao na Note 4? Zivo me zanima jer sam isti imao godina dana a ja svoje tlefone bas gazim....Customizacija ne sluzi za popravljanje vec da telefon prilagodis svojim potrebama. Note 4 sam imao i kazem ti da seruckas. Uredjaj radi perfektno...Mijesas babe i zabe. Prvo koliko  kosta papleovih 128 GB a koliko kartica od 128 GB. Drugo sd kartice se koriste za multimediju a ne za soft. Za soft je dovoljno i 32 gb.

8 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Lagano mi se povraća od imena Nokia i 3310. To je bilo drugo vrijeme. Nema veze s vezom.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
TKScump kaže...

Pičoke se lipe na Iphone a ne na neki uber rootan sa home made romom Android

 

dobro šalu na stranu, kolko god su Androdi top modeli superiorni u polju specifikacija tolko je iOS superiorni šta se tiće usluge. 

Uzeet i u obzir da Samsung, LG i ostali svake godine štancaju 10tak modela dok Iphone ima jednu i opet se proda bolje od ostalih.

 Koje usluge? Jel one kad ti zbricka mob jer mu se nije svidjelo gdje si ga popravio? Ili one kad ti kazu da si glup jer gubis signal?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Miljardu iOvaca je kupilo taj poluproizvod 😂
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Torent kaže...

 

 Da koristimo widgete. Ne nikad nista nisam morao popravljati. Sta si ti to popravljao na Note 4? Zivo me zanima jer sam isti imao godina dana a ja svoje tlefone bas gazim....Customizacija ne sluzi za popravljanje vec da telefon prilagodis svojim potrebama. Note 4 sam imao i kazem ti da seruckas. Uredjaj radi perfektno...Mijesas babe i zabe. Prvo koliko  kosta papleovih 128 GB a koliko kartica od 128 GB. Drugo sd kartice se koriste za multimediju a ne za soft. Za soft je dovoljno i 32 gb.

Znači ipak je do para??

 

Uživaj ti u svom passatu i pusti ostale na miru. Ako bi to bio note 4, iphone 6s je s klasa 2036. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 20:34 (Predator003).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

heehheeehe Ja vozim audi ;) Pasat i iphone u mije dvoriste nece jer svaki krkan kad proda par metara drva kupi to dvoje ;)

11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Kad budeš vozija Mercedesa onda se javi, audije i bmwe voze oni koji nemaju za Mercedese

 

Mazda CX-5 <3

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Mozda ne zelim mercedesa... ali u svakom slucaju nisam zaljubljen niti u jednu igracku za razliku od vas ;) Tako da udri slobodno mene ne tangira ;) Fuj audi to je smece ;) Fujs S6 plastikaneru jedan ;)

8 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Vjerujte mi, nove Mercedese zaobidite u širokom luku, i razmislite malo i o Lexusu...

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Sta fali novim mercedesima?

 

8 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Pouzdanost, seksipil i općenito čar, te promjena komplet inženjerskog odjela.

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Meni su extra sexy ;) Radio sam u predstavnistvu mercedesa pa sam amlo emotivno vezan za njih ;)

8 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Dobro, seksipil je subkektivan, meni su njihovi stari modeli lijepi, a novi užas, ali svakom svoje...

Ali ostalo stoji, moj tetak im je već 40 godina redovita mušterija, nikad nije htio ništa drugo, promijenio preko 20 modela, a sad ih je zamrzio.

Skoro je bio i žrtva onog njihovog zadnjeg gadnog propusta( gašenje auta pri velikoj brzini).

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Nisam u tome vec 9 godina tako da nisam upoznat sa detaljima....

11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Kako je BMW prije 10 godina bija kvarljiv i nepouzdan danas je Mercedes takav, ali i dalje je Mercedes, ko šta je iPhone i dalje iPhone

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone

Uglavnom, aktivirao mu se zračni jastuk sam od sebe na autocesti, QC im očito nije baš....

Ali nebitno, ima to i kod drugih proizvodača, ali ono što zabrinjava je da su zapravo postali najgora "elitna" marka, a stari fanovi im izumiru.

Tetak je, kao primjer, čovjek koji je cijeli život radio vrlo plaćene poslove u elektranama, pa je Mercedes vidio kao svoj hedonistički poriv, jer ga ništa drugo nije toliko uveseljavalo.

I svakom je generacijom bio zadovoljan do prije cca. 10 godina, a onda se počeo žaliti, i to samo na one stvari koje su prije bile dobre kod Mercedesa, a to samo govori koliko su zaglavili u razvoju....

Ono, kad i ono kaj je valjalo prije zahebeš, onda stvarno.... 

Naravno, kako kompanija raste i vrijeme ide, očekivan je pad zadovoljstva korisnika, ali treba to postepeno napravit, a ne ovak....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 22:49 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Meni je bilo fascinantno kad mi je ujaku odjednom prestao raditi mikrofon na njevogom iphone 4s-u.

Problem je bio u tome što nije bilo logiran na onaj neki apple-ov akaunt. Kada sam ga ulogirao, mikrofon je proradio.

I to se je dogodilo nakon nekog updejta. Strašno.

Inače da baš ne kudim, nije imao do tada problema s njim iako je prosječni korisnik (pozivi i nešto sitno poruke).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Imam Iphone 5C (dobio novog na poklon od meni drage osobe kao iznenađenje), koristim ga preko godinu dana, dobar je telefon ali treba pogledati istini u oči i reći da konkurencija itekako ima šta za ponuditi za manje love.

Ukratko dobri ali precijenjeni uređaji.

Mene samo zeza baterija manjeg kapaciteta pa je vrlo brzo ispraznim igricom i nemogućnost proširivanja memorije.

Što se tiče updejta većina ih je prošla uredno, osim jednog koji je zajebo prikaz naziva mreže pa je umjesto naziva bio kod mreže i taj bug je bio prisutan tokom 2-3 updejta, ovaj zadnji kojeg imam 9.3.2 je to popravio.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 23:30 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prodan milijarditi iPhone

Kakve gluposti o autima u temi o mobitelima. Moj stari između ostaloga u garaži ima s klasu već 25 godina otprilike, pa mislim da bih mogao napisati nešto o njima. Najgori su bili w140 iz 98. i 2 w220 jedan iz 2001 drugi iz 2004. Trenutno je u garaži w221 (3. w221 kojeg ima). 221 je vratio mercedesa na vrh što se tiče luksuznih limuzina (ako je sa w220 taj status poljuljan). U svakom segmentu je bolji od a8 i e65 iz istih godina. Prošle godine smo vozili novi w222 dok je w221 bio na servisu. Nije to bilo dugo druženje, ali mogu reći da je kvaliteta materijala bolja, sjedala imaju bolju potporu, a vožnja je još udobnija. Kao da auto ne dodiruje cestu. Također značajno bolja je zvučna izoliranost. Što se tiče pouzdanosti za najnovijeg ne mogu ništa reći, ali zadnja s klasa koja nas je iznevjerila je 220 kad je preko noći potrošio akumulator. w221 nakon garancije postane skup za održavanje, većinom zbog preventivnih zamjena, ali nijedan od 3 nije nikako iznevjerio. To se može prepisati servisu svakih 3, 4 mjeseca gdje u servisu zamjene sve živo šta bi moglo otkazati. Je li skupo poslije garancije, da i ne. Nekome tko je uzeo polovnog da se pokaže sigurno jeste skupo dati 200e za neki senzor koji bi u VWu bio 20, a nekome tko će možda sutra trebat napravit 1000 kilometara u komadu nije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
ATJLučko kaže...

U svojoj "povijesti" sam imao otprilike desetak kojekakvih mobilnih gadgeta, od toga dva iPhone-a, 3GS i 6 Plus! 

Ovaj potonji imam od 06 prosinca 2014 godine, znači negdje u rangu SGN 4, pa se sada pitam, koliko je još uvijek aktualan "taj" specifično mobilni gadget!?!? 

 

U trenutku kada sam uzeo 6 Plus, čini mi se da je na njemu bio iOS8 i nešto, a dočekat ću i iOS10, gdje je između bilo skorom desetak urednih update-a, a baš bih volio da se javi netko sa Samsungom, da potvrdi koliko je njegov must belowed gadget dobio update-a?!?! 

Osobno, dojma sam da je Apple kao Porsche, a iPhone kao 911, i da je "SVAKI" iPhone jednostavno vrhunski odličan, ma koji model da je u porodici, dočim za Samsung bih mogao kazati da je recimo WV, sa cijelokupnom gamom u voznom parku, gdje bih SGN 4 preveo kao model PHAETON recimo, gdje ima dosta primjeraka koji su će će, ali i još više onih prosječnih!!!!! 

 Nažalost, veći dio tvog komentara mi se ne sviđa, odnosno djelomično se ne slažem s njim, ali u vezi ovog da rijetko dobivamo ažuriranja, tu se moramo složiti. Ja sam eto, 2014.godine kupio S3 i platio sam ga 3000 kuna. Od tada se stanje mobitela samo pogoršava, a Samsung nikako da pusti ažuriranje za njega. Ja sad ne znam da li je problem u tome da oni ne znaju pustiti nova ažuriranja za takav mobitel, ili jednostavno ne žele, ili su možda zaboravili na uređaj, u to ne bih htio ulaziti. Ali mi je jednostavno nepojmljivo da ako kupim uređaj od 3000 kuna da ne dobijem nikakvo ažuriranje za njega. Od tada sam rekao, nikad više Samsung. Ne znam kakva je situacija sa iPhoneom ili Nexusima, ali trenutno sam na Lumiji i mogu reći da sam zadovoljan. Kada ću prodati Lumiju, manje ću izgubiti nego da sam kupio neki mobitel od 3000 kuna ili više, tako da ću i manje izgubiti kod prodaje. Ali da, generalno smatram da Samsung nekako najviše otežava sa tim ažuriranjima, pogotovo za mobitel koji je prodan u 80 milijuna primjeraka, vjerojatno najviše što je ikad Samsung prodao/što će ikad prodati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
12 godina
offline
Re: Prodan milijarditi iPhone
Predator003 kaže...

Ne bih se složio. Mislim da je pravi razlog pada prodaje iphonea taj što je iphone jedini smartphone danas koji nakon 5 godina korištenja izgleda kao nov te radi kao nov te iz toga razloga veliki broj korisnika preskače nadogradnju na novije modele jer jednostavno nemaju potrebe za time. Također padu prodaje pridonosi i činjenica da je android na istoj razini razvijenosti kao i prije 5 godina te iz zoga razloga apple koči na razvoju iosa jer su već miljama ispred androida i prodavat će ios u ovom stanju sve dok android ne krene naprijed pa apple ubaci u 2. Ne živimo u bajci. I apple mora gledati profit.

 Ovo je izjava za u ludnicu :)

11 godina
offline
Prodan milijarditi iPhone

Zašto, pa Android je iz generacije u generaciju sve nestabilniji, i praktički je root potreban za normalno korištenje. Androida iman jos od HTC One X pa znan sta govorin

Not funny dude
Moj PC  
1 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice