Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

poruka: 11
|
čitano: 1.965
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz".
9 godina
neaktivan
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

"Shodno tomu nije imalo pretjeranog smisla izdavati prvo stariju pa kroz koji tjedan i noviju verziju Androida pa je Motorola odlučila u potpunosti preskočiti staru 5.0.2 verziju."

 

Kada bi barem Sony tako razmišljao.

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

Na G verziji imam Lolipop (5.0.2.) vec skoro mjesec dana, a zenina G (LTE) je jos uvijek na KitKat.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja id
Zemljanin kaže...

Na G verziji imam Lolipop (5.0.2.) vec skoro mjesec dana, a zenina G (LTE) je jos uvijek na KitKat.

 Vjerojatno je tako i bolje, neznam kako lolipop radi na motoroli ali na galaxy s5 nije baš bajan, memory leak ga ubija, bolje je pričekati da riješe ove gluposti prije nego ga updateaju, važnija je stabilnost uređaja nego da ima bleeding edge software.

9 godina
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

Jako sam zadovoljan jer problema skoro pa nema, jedino mi se desilo par puta da se aplikacija s kontaktima srusila , ali to mi se znalo i na KitKat desavat.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

ma nabijem ti Samsung na onu stvar: i sad nek nađu laž s kojom će opravdati da S3 nemože dobiti Lollipop. trebo sam ubost moto g a ne s3...

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

na non-lte 1st gen od nove godine imam 5.0.2. dakle može se i na 1.2 certex A7 s 1GB. ono što ga odvaja od ostalih jeftinih telefona je 326 ppi. čisto ti dođe žao vlasnika skupih samsunga ;) 

There is no job like cron job!
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

Kod mene žena koristi godinu dana prvu G generaciju. KK 4.4.4 je radio kao iz snova.  Nisam htio ažurirati Lolipop, no svakog dana bi skakala dosadna poruka o ažuriranju.  Nemoguće je isključiti.  Evo koristi 5.0.2 skoro dva mjeseca i izgleda da je sve stabilno.  Baterija i dalje moćno traje.

Ja sam osobno zgranut (meni osobno) ogavnim izgledom Lolipopa, koji je pokušao ispeglati neki oku prihvatljivi minimalizam. Ipak su taj minimalizam bolje izveli na WP.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 21:28 (torrente).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

Lollipop je za djecu ne za ozbiljne korisnike. Sva sreća da Samsung ovaj put nije zaključao mogućnost povratka na KitKat koji radi odlično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 22:01 (PlayMaker10).
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja ide iz

I kod mene žena na MotoG 1stGen (neki trend valjda :), 5.0.2 radi bez problema. Dakle, o kakvom to preskakanju priča ovaj postolar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prva generacija Moto X, E i G (LTE) uređaja id
Eol kaže...

I kod mene žena na MotoG 1stGen (neki trend valjda :)

 Ja se preselio kompletno na MS ekosustav i zadovoljan sam. Sljedeći uređaj će biti Lumia 640XL.  A ženi ću nabavit novi Moto.  Evo nas na slici

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice