Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

poruka: 9
|
čitano: 2.627
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea".
15 godina
offline
Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

izgleda ko neki kinez.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

Po meni neisplativo dati 200$ za to, jedino ako ima neku dobru kameru ali za specifikacije koje su naveli po meni nikako ne vrijedi tih novaca. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

a ima neke razlike u izgledu naspram ostalih? meni su svi isti. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea
Nesto mi stvarno nije jasno: kakva je to poslovna politika stavljati stari OS na novi uredjaj? (i to nije usamljeni slucaj, nazalost...)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

Zato što od početka razvoja uređaja do dolaska na tržište (u prodaju) u prosjeku prođe 18 mjeseci, koliko iznosi tipični razvojni ciklus.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
14 godina
offline
Re: Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea
hrx kaže...

Zato što od početka razvoja uređaja do dolaska na tržište (u prodaju) u prosjeku prođe 18 mjeseci, koliko iznosi tipični razvojni ciklus.

 

Ako uredjaj moze raditi s novim OS-om par mjeseci nakon izdavanja (pise da ce upgrade biti moguc), zasto ne moze od dana kada ga posalju u trgovine? Osim toga, ako im treba 18 mjeseci da razviju uredjaj koji se od prethodnog razlikuje u maksimalno 5-10% karakteristika (ne racunajuci kuciste), onda imaju generalni problem...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

18 mjeseci je za nove uređaje; ako se iskoriste dijelovi postojećeg, ciklus se može skratiti na cca 10 mjeseci. E3 i E4 su sasvim različiti uređaji - E3 je baziran na Qualcommovoj platformi, E4 na MediaTekovoj; E3 ima ekran od 4,5", E4 od 5" (različito kućište). Kada je počeo razvoj E4, koji je sasvim sigurno tekao usporedo s razvojem E3, Lollipop je bio na razini glasina, a drivera za čipove sigurno nije bilo - prvi Lollipop ROM za MT6582 pojavio se sredinom studenog za Lenovo S850 (i to ne finalna verzija).

 

Zašto ne može odmah doći s novom verzijom Androida - HTC ima infografikušto sve uključuje update OS-a - ako je E4 prošao neka testiranja i certifikacije, stavljanje nove verzije bi značilo da mora ponovo proći ista testiranja i certifikacije što bi dovelo do odstupanja od plana razvoja i odgode puštanja u prodaju.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
15 godina
offline
Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea

Mediatek i Mali400? No way

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prve fotografije Sony Xperia E4 smartphonea
hrx kaže...

18 mjeseci je za nove uređaje; ako se iskoriste dijelovi postojećeg, ciklus se može skratiti na cca 10 mjeseci. E3 i E4 su sasvim različiti uređaji - E3 je baziran na Qualcommovoj platformi, E4 na MediaTekovoj; E3 ima ekran od 4,5", E4 od 5" (različito kućište). Kada je počeo razvoj E4, koji je sasvim sigurno tekao usporedo s razvojem E3, Lollipop je bio na razini glasina, a drivera za čipove sigurno nije bilo - prvi Lollipop ROM za MT6582 pojavio se sredinom studenog za Lenovo S850 (i to ne finalna verzija).

 

Zašto ne može odmah doći s novom verzijom Androida - HTC ima infografikušto sve uključuje update OS-a - ako je E4 prošao neka testiranja i certifikacije, stavljanje nove verzije bi značilo da mora ponovo proći ista testiranja i certifikacije što bi dovelo do odstupanja od plana razvoja i odgode puštanja u prodaju.

 

lolipop je tada mozda bio na razini glasina na blogovima i forumima, ali u svijetu proizvodjaca tesko. u suprotnom imaju problem u procesu ili loseg dobavljaca os-a, sorry... u poslu kojim se oni bave to je samo znak loseg planiranja, a vjerojatno i upitne strategije. kada bi manje energije trosili na razvoj "novih" modela svakih par mjeseci, a vise razvijali customer experience, vjerojatno bi prije povecali svoj udjel na trzistu. ali lakse je uskociti na vlak kojim se svi voze...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice