PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu

poruka: 6
|
čitano: 1.572
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu".
14 godina
offline
PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu

"instaliranje neslužbenih aplikacija na Android poprilično je riskantan potez i može vas učiniti ranjivima na razne oblike zlonamjernih napada."

 

Ovo je ogromno overthetop dramatiziranje.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu
Evo, ja sam isprobao na LG L90 i radi bez ikakvih problema, evo ga i tutorial.

16 godina
offline
Re: PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu
EZY-E kaže...

"instaliranje neslužbenih aplikacija na Android poprilično je riskantan potez i može vas učiniti ranjivima na razne oblike zlonamjernih napada."

 

Ovo je ogromno overthetop dramatiziranje.

 Dramatiziranje bi bilo da piše "učinit će vas ranjivim...". Ali kad piše da vas može učinit ranjivim, onda je samo realno.

14 godina
offline
Re: PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu
Danny_HR kaže...
EZY-E kaže...

"instaliranje neslužbenih aplikacija na Android poprilično je riskantan potez i može vas učiniti ranjivima na razne oblike zlonamjernih napada."

 

Ovo je ogromno overthetop dramatiziranje.

 Dramatiziranje bi bilo da piše "učinit će vas ranjivim...". Ali kad piše da vas može učinit ranjivim, onda je samo realno.

 Najviše mislim na ovo: poprilično je riskantan potez, to nije istina.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
12 godina
offline
PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu

nisam upućen, što je osim android uređaja i gamepada potrebono?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS4 Remote Play na bilo kojem Androidu
nex987 kaže...

nisam upućen, što je osim android uređaja i gamepada potrebono?

 gamepad ti i nije potreban ako si mazohist. Ali potreban je ps4

Potpis!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice