Raste broj korisnika SwiftKeya

poruka: 17
|
čitano: 2.491
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raste broj korisnika SwiftKeya".
14 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

Normalno da raste, odmah sam ju instalirao na mob i tablet kad je postala besplatna

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj korisnika SwiftKeya
crazy_luđak kaže...

Normalno da raste, odmah sam ju instalirao na mob i tablet kad je postala besplatna

 

Bravo za tebe.

Ja nisam bio zidov za par kuna pa uzivam u SwiftKey-u vec par godina.

14 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

Ja sam židov i cigan jer sam ju imao oduvijek krekanu.

Moj PC  
6 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

A ja sam crnac jer ju nemam.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
23 0 hvala 0
12 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

ne volim bloat :D

meni je googleova sasvim ok...

 
12 2 hvala 0
12 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

odlična tipkovnica, nekad čisto iz zajebancije stišćem predviđene riječi :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

I mene se može ubrojiti u te milijune koji su preuzeli applikaciju, na 5 minuta. Budući da mi ne treba word prediction a na SwiftKeyu ga se ne može isključiti - uninstall.

 

Back to stock.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

ja na Njokiji Aši imam klasično-romantičnu qwertzu tripkofnicu tvrde naravi pa ne rastem i nisam korisnik. ježiga. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

Najbolja tipkovnica koju sam koristio, našao sebi finu temu, a prediction zna već bolje od mene što ću napisati

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Raste broj korisnika SwiftKeya
indig0F10w kaže...

I mene se može ubrojiti u te milijune koji su preuzeli applikaciju, na 5 minuta. Budući da mi ne treba word prediction a na SwiftKeyu ga se ne može isključiti - uninstall.

 

Back to stock.

Zašto si je skidao uopće ako ti ne treba word prediction?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
13 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

@indig0F10w

Ja sam takodjer prije godinu ili dvije "probao" Swiftkey i nije mi "sjeo". Meni je odlicna tipkovnica Smart Keyboard Pro https://play.google.com/store/apps/details?id=net.cdeguet.smartkeyboardpro&hl=en

 

Ako zelite da imate predikciju rijeci potrebno je skinuti i odgovarajuci rječnik. Ima i za hrvatski jezik.

 
0 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj korisnika SwiftKeya
indig0F10w kaže...

I mene se može ubrojiti u te milijune koji su preuzeli applikaciju, na 5 minuta. Budući da mi ne treba word prediction a na SwiftKeyu ga se ne može isključiti - uninstall.

 

Back to stock.

 

Nije trebalo ni meni, ali nakon sto mi je ocitao sms-ove i emailove odjednom je postala najbolja funkcija cijele aplikacije.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj korisnika SwiftKeya
EZY-E kaže...
indig0F10w kaže...

I mene se može ubrojiti u te milijune koji su preuzeli applikaciju, na 5 minuta. Budući da mi ne treba word prediction a na SwiftKeyu ga se ne može isključiti - uninstall.

 

Back to stock.

Zašto si je skidao uopće ako ti ne treba word prediction?

Zanimalo me kako radi budući da se reklamira kao najbolja i najkorištenija Android tipkovnica. Dosta često tipkam s dvije ruke na mobitelu a SwiftKey ima zanimljivu opciju da se razdvoji na dva dijela pa komotno tipkam s dva palca kad je mobitel u horizontalnoj poziciji. Teme za tipkovnicu i teme općenito mi ne znače previše ali SwiftKey se može pohvaliti i s dobrim temama pa se i to može pisati pod plus.

 

Pisanje bilo čega na mobitelu/PCu a da mi to nečiji server pamti i još uči po tome šta tipkam mi je osobno neprihvatljivo.

 

SwiftKey je odlična tipkovnica ali da nisu mogli staviti opciju ON/OFF na ove komponente vezane uz predviđanje/učenje/slanje svega na server - jesu. Eto i ja bi je koristio da se to može isključiti a garantiram da nisam jedini koji je ne koristi baš iz tog razloga.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Raste broj korisnika SwiftKeya

Ova aplikacija je ustari prikriveni skener poruka i svega zivog jer sve salje na servere i tako "pamtim" i uci kako pisete recenice kojim redosljedom i koje rijeci koristite najvise, iza i ispred kojih i tako dalje. Super aplikacija kad treba nekog "nadgledat" dovoljno je dobit nalog za server na kojem se nalaze tvoje poruke i vuala, sve ima na pladnju kome god da tad treba( predpostavimo vlasti)

 

Nije dovoljno sta nam mobiteli htjeli vi to ili ne spremaju određeni broj poruka( zadnjih) na uredjaj koji se lako poslje ocitaju nego jos sve to treba i slat na server di se tko zna koliko zadrzava i tko zna koliko ima i moze imar pristup tome. Vec kad sam "primoran" koristit takve mobitele onda izmedju dva "zla" biram ono manje kad nemam izbora, a to je ovo sa spremanjem na uredjaj odredjeni broj zadnjih poruka, mailova i cega sve ne.

 

Al nakraju to je jos med i mlijeko prema onom najvecem drukeru zvanom Iphone, taj doslovno sve zivo biljezi i da trebaju sta pronac netrbeaju te doslovno ni poslat na isptivianje a ni pitat rijec, dovoljno je da imas Iphone, s njega ce dobit di si kad, koliko u koje vrijeme bio koliko puta, dolsovno sve. Super mobitel za nase drage "travare/aka botanicare" jelte dilere :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
neaktivan
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

Ta sve se prat ii nadgleda, čime se i vi bavite, onda najbolje da ništa ne koristite.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5 od kad sam se navikao na nju, ne pase mi nista drugo

posebno mi se svidja sto ima te neke "precice" u naredbama pa mogu brzo tipkat brojeve, smajlici su mi na dohvat ruke, moguce je obrisat cijelu rijec jednim potezom ako fulas, bitne znakove isto utipkas u roku stotinke(recimo upitnik je karikiram na slovu K, i samo potegnes prstom preko slova K i utipka se upitnik, isto vrijedi i za brojeve i ostale znakove)

 definitivno vrijedi probat

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2014 20:20 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Raste broj korisnika SwiftKeya

Postoji neki trik na androidu preko xposeda da svakoj aplikaciji posebno podesite čemu ona može pristupati.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice