Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu

poruka: 5
|
čitano: 1.062
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu".
14 godina
offline
Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu

Ne znam po cemu onda ne bi jedan ovogodisnji ili proslogodisnji flagship bio gamerski. 

MadeInCroatia
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBen
Ghost777 kaže...

Ne znam po cemu onda ne bi jedan ovogodisnji ili proslogodisnji flagship bio gamerski. 

 ovaj ima razerov sticker - qualified.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
protjeran
offline
Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu

Super, sada osim tipkovnica, kucista i sl. imamo i mobitele sa bljestavim ledicama, koji radi na istoj ili losijoj razini od ne-gejmerskih prozvoida. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu

Ako je ovo uređaj na slici, ima previše mesa, jedino je opravdanje ako ima veliku bateriju, a onda je problem što če biti dosta težak, kako god okrenem nevidim da je biti nešto dobar  :-/

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Razerov smartphone za gamere osvanuo na GFXBenchu

da, svaki flagship je manje više takav, samo pretpostavljam treba napraviti neku kontroler opciju, ili poseban gamepad, ili ona varijanta gdje mobitel stavis u gamepad, sto sve ima vec na trzistu.

Jedino sto ce Razer stavit malo sjajne boje preko, dat cool ime i podić cijenu 30% ;)

Moj PC  
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice