Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je direktor

poruka: 6
|
čitano: 1.425
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je direktor".
15 godina
offline
Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je direktor

Samsung gasi svoj, al ovo je apsolutni hit. Samo ne znam gdje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 22:40 (Bitanga).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je dire

pazi da se ne zamjeris Direktoru!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je dire
gmit kaže...

pazi da se ne zamjeris Direktoru!

 

Piše se o čovjeku iz Hrvatske koji koliko vidim iza sebe ima svjetsku karijeru i suradnju sa stručnjacima poput Janusa Friisa i to je sve što ste vas dvojica imali za izjavit. Kapa dole.

15 godina
offline
Re: Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je dire
morska psina kaže...

Piše se o čovjeku iz Hrvatske koji koliko vidim iza sebe ima svjetsku karijeru i suradnju sa stručnjacima poput Janusa Friisa i to je sve što ste vas dvojica imali za izjavit. Kapa dole.

 

Nitko nije komentirao čovjeka, nego projekt. Sasvim je svejedno tko je jedan od sudionika i otkuda je. Da je ne znam tko, svejedno nam ne treba još jedan messenger/voip phone tool.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 23:30 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je dire
Bitanga kaže...

Nitko nije komentirao čovjeka, nego projekt. Sasvim je svejedno tko je jedan od sudionika i otkuda je. Da je ne znam tko, svejedno nam ne treba još jedan messenger/voip phone tool.

 

Od svih konstantno pogresnih klise izjava koju si mogao izvuci gdje bas ovu "...ne treba nam jos jedan xyz...". 

15 godina
offline
Re: Razvojem hit aplikacije Wire upravljao je dire
Igor101 kaže...
Bitanga kaže...

Nitko nije komentirao čovjeka, nego projekt. Sasvim je svejedno tko je jedan od sudionika i otkuda je. Da je ne znam tko, svejedno nam ne treba još jedan messenger/voip phone tool.

 

Od svih konstantno pogresnih klise izjava koju si mogao izvuci gdje bas ovu "...ne treba nam jos jedan xyz...". 

 

Pa gle, meni ne treba, ne treba ni mojim frendovima, kolegama s posla, nikome koga znam. Znači ne treba *nam*. Nisam ništa pogrešno rekao.

Eventualno budu koristili neki klinci čisto tako da probaju nešto novo, ali ne predviđam neki major breakthrough. Poslovno - aplikacija je validna, neke pare će se zaraditi. Ali, niti je originalna, niti je vrijedna divljenja.

Messengera i Voip toolova ima kao u priči, čak ima i gotovih frameworka gdje sam napišeš aplikaciju za 3 dana.

 

To mi je u rangu kao da sad ideš napisati aplikaciju za GPS navigaciju ili naprimjer društvenu mrežu. Sure, imat ćeš nešto korisnika i zaboravit će se za tebe za par mjeseci.

To se radi da se čuje za njih, da ih netko kupi i sl. Nema tu nikakve božanske misije spasa čovječanstva od loših aplikacija.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice