Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Valent

poruka: 6
|
čitano: 995
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Valent".
10 godina
offline
Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Valent

Mobitel nije loš, al' ova vrsta zelene boje za SE nikako mi se ne sviđa. Po mojem ukusu.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Valent

Bez gorilla glassa, jel to vama dealbreaker?

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Va
Ja ima redmi note 2 isto nema gorila glas, pa sam stavio kaljeno staklo na njega i u 13 mjeseci kako ga imam nikakvih problema. Ako nešto bude onda samo zamjenik kaljeno staklo i sve kao novo 😎
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
9 godina
offline
Re: Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Va
ivan262 kaže...
Ja ima redmi note 2 isto nema gorila glas, pa sam stavio kaljeno staklo na njega i u 13 mjeseci kako ga imam nikakvih problema. Ako nešto bude onda samo zamjenik kaljeno staklo i sve kao novo 😎

 

da, samo pravo kaljeno staklo kosta 200ak i vise kuna, ova jeftina "stakla" su u biti plastika i to je smece

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2017 20:09 (skyactive).
16 godina
offline
Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Valent

Nilkin je do max 10eur tako da nije niti blizu 200kn, kakvo je to pravo kaljeno staklo za 200kn? mozda pise apple na njemu? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi Note 4X sa Snapdragon SoC-om stiže na Va
Moj je koštao mislim oko 50k sa ebaya, nije samo ona plastika, nego je tvrda kao staklo, nisam znao da ima plastično kaljeno staklo?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice