Rootana Nokia X

poruka: 21
|
čitano: 3.647
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rootana Nokia X".
16 godina
odjavljen
offline
Rootovana Nokia X

Rootovana - ? 

 

jel ovo bug.ba, ili mozda .rs.

 

?

 

- ispravljeno :D

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 12:30 (Edge).
 
31 5 hvala 0
14 godina
offline
Rootovana Nokia X

očekivano

 
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rootovana Nokia X
Edge kaže...

Rootovana - ? 

 

jel ovo bug.ba, ili mozda .rs.

 

?

pa de ste drugari ... mora da je neki jovan došao u bugovu redakciju ...

13 godina
offline
Re: Rootovana Nokia X
Edge kaže...

Rootovana - ? 

 

jel ovo bug.ba, ili mozda .rs.

 

?

Da je po Vuku, bilo bi "Rutovana", ali ovako je ipak balkanski oblik modernog, angliziranog hrvatskog.
Hvala Bogu pa su ispravili. 

 

 

Što se tiče vijesti - očekivano. I opet, brzo.
Kao i uvijek.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
neaktivan
offline
Rootana Nokia X

Mene samo zanima hoce li se moci instalirat navigacija na neki drugi android.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
acarnoje kaže...

Mene samo zanima hoce li se moci instalirat navigacija na neki drugi android.

Dobro pitanje, ako je apk moci ce se nekako.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rootana Nokia X
Strpite se da izade cyanogen mod za nokiu x. Moci ce sve...
15 godina
offline
Rootana Nokia X

Najtezi posao je imao Tigrouzen sa Samsung Wave-om...... ako je on uspio, onda ce uspjeti i ovi s Nokiom.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rootana Nokia X

pa rootanje (rootovanje, rutisanje, rutiranje, korijenovanje itd., štoveć) uopće nije teško: √2= 1,414213562373095 {#}

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
Ajar kaže...

pa rootanje (rootovanje, rutisanje, rutiranje, korijenovanje itd., štoveć) uopće nije teško: √2= 1,414213562373095 {#}

 

HTC 8X :)
15 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
Ajar kaže...

pa rootanje (rootovanje, rutisanje, rutiranje, korijenovanje itd., štoveć) uopće nije teško: √2= 1,414213562373095 {#}

Tko govori o tome?

 

Wave 1 dolazi s Bada OS-om..... kada su konacno upogonili Android na njemu, nije radio radio, modem, gps, 3g, tvout itd. Sve je morao "from scratch", a neke stvari jos uvijek ne rade (uskoro ce i to proraditi).

 

Googlaj "ZenDroKat"

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 13:26 (lovac82).
11 godina
neaktivan
offline
Rootana Nokia X

Ne shvaćam svrhu uopće root-ati ovaj uređaj. Riječ je o low-end uređaju koji će imati jedinu svrhu zamijeniti osnovnu liniju Nokia-inih mobitela. Onaj tko se razumije u Android sigurno neće nabaviti ovaj uređaj jer bi dobio samo frustracije upravljajući s njim pa čak i sa CM-om (moja pretpostavka, ne mogu tvrditi dok se ne ostvari).

Kao što je već puno puta objašnjeno njegova jedina svrha je korisnike običnih mobitela navući na mogućnosti smartphone-a i u konačnici privući na "pravi" smartphone, tj. Lumia modele. Korisnici koji ga kupe sigurno se neće zamarati (ili večina neće znati) s root-anjem a kasnije, ukoliko odluče nabaviti bolji uređaj, velika je šansa da će izabrati uređaj s poznatim UI-om, tj, WP. Mudar potez Nokie.

 
1 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Rootana Nokia X

Osim toga vec ima strasnih kineza za cijenu od 150$, pa i nize.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 17:50 (Edge).
 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
lovac82 kaže...
Ajar kaže...

pa rootanje (rootovanje, rutisanje, rutiranje, korijenovanje itd., štoveć) uopće nije teško: √2= 1,414213562373095 {#}

Tko govori o tome?

 

Wave 1 dolazi s Bada OS-om..... kada su konacno upogonili Android na njemu, nije radio radio, modem, gps, 3g, tvout itd. Sve je morao "from scratch", a neke stvari jos uvijek ne rade (uskoro ce i to proraditi).

 

Googlaj "ZenDroKat"

a bi li ti prepoznao zaj.......u da te ugrize za gujcu? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rootana Nokia X
Legatus kaže...

Ne shvaćam svrhu uopće root-ati ovaj uređaj. Riječ je o low-end uređaju koji će imati jedinu svrhu zamijeniti osnovnu liniju Nokia-inih mobitela. Onaj tko se razumije u Android sigurno neće nabaviti ovaj uređaj jer bi dobio samo frustracije upravljajući s njim pa čak i sa CM-om (moja pretpostavka, ne mogu tvrditi dok se ne ostvari).

Kao što je već puno puta objašnjeno njegova jedina svrha je korisnike običnih mobitela navući na mogućnosti smartphone-a i u konačnici privući na "pravi" smartphone, tj. Lumia modele. Korisnici koji ga kupe sigurno se neće zamarati (ili večina neće znati) s root-anjem a kasnije, ukoliko odluče nabaviti bolji uređaj, velika je šansa da će izabrati uređaj s poznatim UI-om, tj, WP. Mudar potez Nokie.

I jos kad ga rootaju stavice full Android, koji ce na ovom hardveru raditi tri puta gore nego ovaj sto ga je Nokia sklepala {#}

 

A ovaj sto ga je rootao, kaze da je bilo jednostavno. I rootao je prototip sa MWC-a. Ne bih se iznenadio ako pravi uredjaji koji budu isli u prodaju ne budu bas tako laki za rootanje. A svakako je mali broj onih koji ce uopste rootati. Pogotovo ovaj najnizi rang trzista.

Kao sto kazes, ovo je zamjena za "glupe" mobitele, koje Nokia jos uvijek masovno prodaje.

12 godina
protjeran
offline
Re: Rootana Nokia X

Pa da, to je zamjena za "glupe" mobitele. To sve može i moja 6300, a duplo je manja, lakša, a baterija traje po par dana. Jedino kaj je ekran manji i ne dolazi u fensi bojama.

Crkva je zlo 21. stoljeća
15 godina
offline
Rootana Nokia X

Polovica formuša koji su komentirali nemaju veze sa temom a osatla polovica se pokuša prepucavati oko možda jednog pametnog komentara. A svi zajedno neće kupiti ovaj telefon ni kada bi podjelili troškove da doniramo nekoj zadruzi, a pogotovo ne za sebe.

l.p. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
Envy kaže...

Polovica formuša koji su komentirali nemaju veze sa temom a osatla polovica se pokuša prepucavati oko možda jednog pametnog komentara. A svi zajedno neće kupiti ovaj telefon ni kada bi podjelili troškove da doniramo nekoj zadruzi, a pogotovo ne za sebe.

l.p. 

I ti nam dođeš kao spasitelj sa svojim hvale vrijednim komentarom nakon čijeg sam čitanja doživio katarzu.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rootana Nokia X
Legatus kaže...

Ne shvaćam svrhu uopće root-ati ovaj uređaj. Riječ je o low-end uređaju koji će imati jedinu svrhu zamijeniti osnovnu liniju Nokia-inih mobitela. Onaj tko se razumije u Android sigurno neće nabaviti ovaj uređaj jer bi dobio samo frustracije upravljajući s njim pa čak i sa CM-om (moja pretpostavka, ne mogu tvrditi dok se ne ostvari).

Kao što je već puno puta objašnjeno njegova jedina svrha je korisnike običnih mobitela navući na mogućnosti smartphone-a i u konačnici privući na "pravi" smartphone, tj. Lumia modele. Korisnici koji ga kupe sigurno se neće zamarati (ili večina neće znati) s root-anjem a kasnije, ukoliko odluče nabaviti bolji uređaj, velika je šansa da će izabrati uređaj s poznatim UI-om, tj, WP. Mudar potez Nokie.

- Recimo hoćeš Nokiju a ne WP.

- Interesantno ti upogoniti nešto da dobro radi (vjerujem da hoće) a nije bilo namjenjeno da  radi.

- Ti developeri su sve svoje slobodno vrijeme posvetili androidu i neće dopustiti nekoj Nokiji da kuje neku čudnu politiku kenjanja po njihovom os-u da bi digli drugi.

- Jeftin uređaj s podrškom, zašto ne.

Eto par razloga.

15 godina
offline
Re: Rootana Nokia X
limitedition kaže...
***

 

- Jeftin uređaj s podrškom, zašto ne.

Eto par razloga.

Problem je što ovdje malo tko želi jeftini uređaj da ne kažem ništa ispod flagshipa, i kao što vidim većina ga ovdje mijenja iz godine u godinu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rootana Nokia X
limitedition kaže...

- Ti developeri su sve svoje slobodno vrijeme posvetili androidu i neće dopustiti nekoj Nokiji da kuje neku čudnu politiku kenjanja po njihovom os-u da bi digli drugi.

{#} Taj uredjaj je od te neke Nokije. Mogu sa njim raditi sta hoce. A i sta ce postici ti developeri sa tim rootom? Ionako nece ni 1% korisnika koji kupe taj uredjaj koristiti root...

A drugo, tek treba sacekati prave uredjaje koji budu isli u prodaju, i hoce li se moci rootati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice