A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

poruka: 34
|
čitano: 4.826
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S".
15 godina
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Koja idiotarija... Tak da se još lakše razleti pri padu.

Moj PC  
3 1 hvala 2
13 godina
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Utvaram si da će biti i još poneka nova boja ?! 

 

Očekujem da će biti slično HTC-u U11, izgledom pozadine naravno !! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Jos jedan tel. koji necu kupiti....

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Crljo kaže...

Koja idiotarija... Tak da se još lakše razleti pri padu.

 možda, s obzirom na mušterije, posegnu za baboon glass-om 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

I.R. Baboon ili po naški Ajar Babun

sleti mi na Tuđmana
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Većina iphona i ovih novih galaxy su bacanje novaca, ljudi kupuju iphone da mogu reći da imaju iphone, ne zato što im je potreban 

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
1 7 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Mr.ddevil kaže...

Većina iphona i ovih novih galaxy su bacanje novaca, ljudi kupuju iphone da mogu reći da imaju iphone, ne zato što im je potreban 

Jer ti si ekspert na području što je meni potrebno i za što je meni potreban uređaj kojeg si biram?

 

Kad sve znaš, onda kojih je to 10 feature-a pametnog mobilnog uređaja koji su meni potrebni?

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Dead kaže...
Javili se "eksperti". JohnnyBGood ne slušaj ih. Stoje ispred ogledala i uživaju u pogledu.

 Eto ti si expert. Odgovori ti meni na pitanje.....

 
3 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Torent kaže...
.....

 

 

 Ajd ti nabroj 10 feature-a kojeg ces imati na 7s a kojeg nema nekoliko generacija stariji iphone? Ili kojeg ima ip7 a nema ip6....

....

 

Dead kaže...
Brale ja ne znam kojih deset mogućnosti njemu trebaju pa ne mogu odgovorit. Ali vi imate motiv za postavljat takva nebulozna pitanja. Zna se koji.

 Sto se pravis grbav.

 

Ni njega niko nije spomenuo al se uredno buni i brani.....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 13:44 (Torent).
 
2 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

To staklo je bezveze. Ja imam drugi stakleni flagship i nije uopće fora niti premium. Nije hladno, ako je glossy, onda je ljigavo, ovo jetkano na Z5 je fora, ali ništa posebno.
Osobno, to ne vidim kao napredak.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Jbg mora se nesto ubaciti da bi se pricalo kako je to puuuuno bolje ;) I bice to najbrzi iphone do sada ;) Barem 10 minuta dok ne predstave ip8 i onda on preuzima titulu ;) nemoj to smetnuti sa uma.... ;)

Staklo za bilo sta sto se nosa po dzepovima i koristi u hodu je bezveze... Fuck premium osjecaj ako moram strepiti hoce li pasti na tepih sa 10 cm udaljenosti... Karikiram....

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 13:49 (Torent).
13 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Barem na Xperiama, staklo je dosta izdržljivo.

Z1 mi je pala s prozora na beton, ali staklu ništa. Z5 mi je pala s veš mašine na pločice, odbila se u pločice na kadi i opet na pod i niti crtice, staklo u redu.

 

Nije staklo loše, ali nije ništa posebno.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Dead kaže...
Osjetija se prozvanim jer čovik ima ili će imat iPhone ili Galaxy. Ali ti lapane to ne razumiš već navaljuješ samo da započneš neku prepirku. Nema s tobom neke mirne polemike. Aj utihni.

 Aha pa kad si ti ttoliko pametan de odgovori sto se sad izvlacis floskulama i pazi sad sa mnom nema razgovora. ODgovori na pitanje ili ti utihni ionako samo znas vrijedjati ;) Al ok to j etako u tvojim godinam kad ti diraju igracku ;) Niko nije ni tebe ni njega prozvalo ali eto vas guardians of apple ;)

 
2 5 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
chutac kaže...

Barem na Xperiama, staklo je dosta izdržljivo.

Z1 mi je pala s prozora na beton, ali staklu ništa. Z5 mi je pala s veš mašine na pločice, odbila se u pločice na kadi i opet na pod i niti crtice, staklo u redu.

 

Nije staklo loše, ali nije ništa posebno.

 A nisam ni ja nikad razbio, u stvari lazem jesam ;) Galaxy s3 kupljen i isti dan pao (valjda ja se toga ne sjecam) stavio pod jastuk i ujutro pukotina preko cijelog ekrana ;)

Generalno puno vise volim aluminijum. evo Nexus 6p mi dva puta pao na isti cosak i ima ostecenje na aluminijumu ali ekran ok.... Aluminijum amortizovao udarac....

13 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Ma ja kažem za zadnje staklo da je bezveze.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

I ja pricam o zadnjem ;) Nexus 6p je aluminijumski pozadi a S3 kojeg sam kao razbio je bio plasticni.... Plastika samo proslijedila udarac na ekran i pa pa 160 EUR....

 

ZAto mi je aluminijum za sada favorit....

13 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Ja sam nedavno bio u nekoj trgovini u Areni i igrao se sa S8, S7, iPhoneima, svime i svačime. I dojam u ruci mi je najbolji bio od strane nekog LG-a. Težak, čvrst i hladan.

Puno bolje nego staklene Xperie i Galaksiji, a bome i aluminijiski iPhone jer je prelagan.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
chutac kaže...

Ja sam nedavno bio u nekoj trgovini u Areni i igrao se sa S8, S7, iPhoneima, svime i svačime. I dojam u ruci mi je najbolji bio od strane nekog LG-a. Težak, čvrst i hladan.

Puno bolje nego staklene Xperie i Galaksiji, a bome i aluminijiski iPhone jer je prelagan.

 S8 sam probao i nikako mi ne lezi u ruci. Kad sam kupovao S6 isto gledao edge i fora ali ne hvala ;) Odosmo u off topic ;) I ja volim da imam za sta uhvatiti i ovo stanjivanje telefona mi se nikako ne svidja. Evo sad ne znam sta bih uzeo.... Gledam pixel ali preskup.... Ne zelim dati toliko para za mob.... 450 EUR mi je gornja granica sve ostalo ne mogu sebi opravdati....Jednostavno ne vrijede toliko a ni ne donose nista novo....

16 godina
offline
A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S

Brisat, promašio temu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 14:56 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
U ovom trenutku Korcula, 37 stupnjeva, S7 bez maske zagrijan umire od samo browsanja. Ako draga upali neku igru postaje opasno vruc. A posto znamo gro ljudi sa razbijenim iphonovima i galaxijima malo joj je bed ne drzati ga objerucke stalno...

Jos uvijek zalimo sto LG G6 nije ranije izasao.
12 godina
protjeran
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Torent kaže...

Plus sto covjek tebe nigdje nije prozvao ali se uredno dizete na zadnje noge cim neko dirne u svetinju.....

 Meni više fascinira kako se na spomen iPhona (zapravo Applea) nahvatate vas par likova koji ovdje dođete trolati i pisati kako su ti uređaju preskupi i sl. floskule.

Brate mili zaobiđi temu ako nikada nisi kupio ništa od Applea i smatraš da su preskupi.

Šta uvijek ovdje pametuješ i lupetaš koliko koji telefon treba koštati i kakve promjene treba donijeti??

Ako će ga netko kupiti onda će ga kupiti za svoje novce koje je sam zaradio, nije ih sigurno ukrao od tebe.

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
bill_jobs kaže...

Ako će ga netko kupiti onda će ga kupiti za svoje novce koje je sam zaradio, nije ih sigurno ukrao od tebe.

 to što si ti zaradio najvjerojatnoije je nekome ukrao (= uzeo ono što mu ne pripada, zakonski ili moralno) onaj koji te plaća, jer tako to u nas jest. ti, kao, samo držiš ljestve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
bill_jobs kaže...
Torent kaže...

Plus sto covjek tebe nigdje nije prozvao ali se uredno dizete na zadnje noge cim neko dirne u svetinju.....

 Meni više fascinira kako se na spomen iPhona (zapravo Applea) nahvatate vas par likova koji ovdje dođete trolati i pisati kako su ti uređaju preskupi i sl. floskule.

Brate mili zaobiđi temu ako nikada nisi kupio ništa od Applea i smatraš da su preskupi.

Šta uvijek ovdje pametuješ i lupetaš koliko koji telefon treba koštati i kakve promjene treba donijeti??

Ako će ga netko kupiti onda će ga kupiti za svoje novce koje je sam zaradio, nije ih sigurno ukrao od tebe.

 Hehehehe i opet ja problem ;)

 Previste ste osjetljivi na svoje igrackice ;)

Kad odrastete shvaticete da ima vaznijih stvari u zivotu ;)

On topic gdje ja to kome govorim da kupi ili ne kupi nesto???????

Imate kult applea koji se ne smije dirnuti? Kritikovati? Ccccccccc

Jbg tu sam i kritikovacu sta god zelim i kad god zelim svidjelo se to vama ili ne...

Sto je najgore nisam kritikovao vec samo upitao covjek koje je rekao da ima novih mogucnosto koje su to i onda je krenulo izbjegavanje odgovora ;)

Ajd eto vi mi recite razlike izmedju 4 zadnja modela iphonea......

Prosvijetlite me mozda ga i ja kupim....

A znam da necete jer samo znate napadati ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Torent kaže...

 S8 sam probao i nikako mi ne lezi u ruci. Kad sam kupovao S6 isto gledao edge i fora ali ne hvala ;) Odosmo u off topic ;) I ja volim da imam za sta uhvatiti i ovo stanjivanje telefona mi se nikako ne svidja. Evo sad ne znam sta bih uzeo.... Gledam pixel ali preskup.... Ne zelim dati toliko para za mob.... 450 EUR mi je gornja granica sve ostalo ne mogu sebi opravdati....Jednostavno ne vrijede toliko a ni ne donose nista novo....

 Također ne volim stanjivanje. Meni je 500€ ok za mobitel jer ga namjeravam koristiti 2-3(ili ako je pogođen model i više) godine. 
Htio sam uzeti Project Red, ali 1200€ za mobitel ne mogu dati. Ja sam te novce zaradio i 1200€ za mobitel. Mobitel.

Mobilni telefon koji je crven, 1200€.

To moraš biti ili bolesno bogat ili lud.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
protjeran
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Torent kaže...
Ajd eto vi mi recite razlike izmedju 4 zadnja modela iphonea......

Kakva je razlika između 4 zadnja modela Samsunga?

Ako ispituješ takva debilna pitanja onda je jedini zaključak da se kužiš u tehnologiju ko Mara u krivi k.

I da znaš čitati postove ond bi vidio da on nije napisao da novi model ima 10 novih mogućnosti.

 

Šta se ti uostalom uopće zamaraš s time koje mogućnosti ima iPhone 6, a koje iPhone 7 i koji se isplati kupiti?

Ako netko hoće najnovije onda hoće najnovije.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Gledam odkud tolko komentara na bezveznu objavu a ono,Trolent je u akciji,dobra
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
chutac kaže...
Torent kaže...

 S8 sam probao i nikako mi ne lezi u ruci. Kad sam kupovao S6 isto gledao edge i fora ali ne hvala ;) Odosmo u off topic ;) I ja volim da imam za sta uhvatiti i ovo stanjivanje telefona mi se nikako ne svidja. Evo sad ne znam sta bih uzeo.... Gledam pixel ali preskup.... Ne zelim dati toliko para za mob.... 450 EUR mi je gornja granica sve ostalo ne mogu sebi opravdati....Jednostavno ne vrijede toliko a ni ne donose nista novo....

 Također ne volim stanjivanje. Meni je 500€ ok za mobitel jer ga namjeravam koristiti 2-3(ili ako je pogođen model i više) godine. 
Htio sam uzeti Project Red, ali 1200€ za mobitel ne mogu dati. Ja sam te novce zaradio i 1200€ za mobitel. Mobitel.

Mobilni telefon koji je crven, 1200€.

To moraš biti ili bolesno bogat ili lud.

  Malo smo promašili cijelu loptu dečki ?! 

Koliko se ja kužim u geometriju, "ovime" gadgeti nisu stanjivani, već sužavani, ako sam ja vas dobro skopčao?! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
chutac kaže...
Torent kaže...

 S8 sam probao i nikako mi ne lezi u ruci. Kad sam kupovao S6 isto gledao edge i fora ali ne hvala ;) Odosmo u off topic ;) I ja volim da imam za sta uhvatiti i ovo stanjivanje telefona mi se nikako ne svidja. Evo sad ne znam sta bih uzeo.... Gledam pixel ali preskup.... Ne zelim dati toliko para za mob.... 450 EUR mi je gornja granica sve ostalo ne mogu sebi opravdati....Jednostavno ne vrijede toliko a ni ne donose nista novo....

 Također ne volim stanjivanje. Meni je 500€ ok za mobitel jer ga namjeravam koristiti 2-3(ili ako je pogođen model i više) godine. 
Htio sam uzeti Project Red, ali 1200€ za mobitel ne mogu dati. Ja sam te novce zaradio i 1200€ za mobitel. Mobitel.

Mobilni telefon koji je crven, 1200€.

To moraš biti ili bolesno bogat ili lud.

 Pa pretegao bi se i ja do 499 eur. Nije pitanje da li mogu ili ne mogu vec stvar principa. jednostavno S8 i ekipa mi ne nudi nista sto ne mogu imati za manje ili puno manje novca. recimo P10 mogu dobiti za 420 EUR nov kod telekoma dok S8 kosta 730 EUR... koliko lud trebam biti da doplatim razliku? A ni P10 mi ne opravdava kupovinu pored NExus 6p i sad sam u situaciji da prvi put jedan mobitel imam duze od godinu dana i ne vidim nasljednika dok cijene pixel mobu ne padnu ispod 450 EUR ;) Jednostavno ne mogu sam sebi opravdati taj novac...Tako da sam uzeo HP spectre 2015 model ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
bill_jobs kaže...
Torent kaže...
Ajd eto vi mi recite razlike izmedju 4 zadnja modela iphonea......

Kakva je razlika između 4 zadnja modela Samsunga?

Ako ispituješ takva debilna pitanja onda je jedini zaključak da se kužiš u tehnologiju ko Mara u krivi k.

I da znaš čitati postove ond bi vidio da on nije napisao da novi model ima 10 novih mogućnosti.

 

Šta se ti uostalom uopće zamaraš s time koje mogućnosti ima iPhone 6, a koje iPhone 7 i koji se isplati kupiti?

Ako netko hoće najnovije onda hoće najnovije.

 

 pa nema je. U tome i jeste poenta... zadnje dvije godine cijena flagshipova raste a ne nude nista posebno novo.... Ili si ocekivao da cu braniti samsung kao sto ti branis apple? ;) Nista od toga.... Moj trenutni favorit je huawei jer je trenutno bestbay....

7 godina
neaktivan
offline
Re: A sada nešto potpuno drugačije: iPhone 7S
Jer ga ti imad
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice