Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

poruka: 32
|
čitano: 3.679
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju".
14 godina
neaktivan
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

U SAD-u, vjerovatno prodaja iPhonea ne ide kako su očekivali pa sad malo dižu uzbunu. Ne vjerujem da je Samsung 2 puta istu grešku napravio.

 
4 11 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ma da.. To ovi iz Aplle-a jure okolo i pale ljudima telefone po spavaćim sobama. Ono u avionu pred 100 ljudi je duh Jobsa potpalio. Samasung da napravi grešku? Poserem se na Samsung. Žao mi je što sam išta od njih kupio. Zadnji telefon sam kupio Note 2 u Areni u njihovom dućanu da bi kasnije saznao da se ne može nadograditi jer je verzija za Aziju. TV da ne pričam.. Jedva čekam da crkne da se vratim na Panasonic. 

Nove Tehnologije
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Vuce kaže...

Ma da.. To ovi iz Aplle-a jure okolo i pale ljudima telefone po spavaćim sobama. Ono u avionu pred 100 ljudi je duh Jobsa potpalio. Samasung da napravi grešku? Poserem se na Samsung. Žao mi je što sam išta od njih kupio. Zadnji telefon sam kupio Note 2 u Areni u njihovom dućanu da bi kasnije saznao da se ne može nadograditi jer je verzija za Aziju. TV da ne pričam.. Jedva čekam da crkne da se vratim na Panasonic. 

 Zapalio se sigurno ali ko zna da li je to novi ili stari uređaj. Apple, Samsung i slične firme bi teško dopustile 2 puta isti problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
PlayMaker10 kaže...

U SAD-u, vjerovatno prodaja iPhonea ne ide kako su očekivali pa sad malo dižu uzbunu. Ne vjerujem da je Samsung 2 puta istu grešku napravio.

 

LOL ovo je vrh! teorije zavjere se prosirile i na mobitele :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Za flashanje odin postoji
12 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

pa u cemu je sad problem, da li u samoj bateriji ili nešto više.

zašto ne ubace baterije od S7 edge, ako je već do baterije, ili jednostavno ne povuku nazad sve uredjaje,vrate ljudima novac, neka se izvine, bolje bi tako prosli, neka porade na novom noteu i to je to.

 

 

na kraju krajeva tako im i treba, prosle godine zaobisli evropu, sada lafo preskacu broj 6 kao da se korisnici ne zbune da ne bi pomislili da je u pitanju stariji model, a inače mušterija Note serije nema pojma kakav telefon uzima.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ukinuti potpuno Note liniju jer nakon ovoga ni Note 8 se neće prodavati, rebrandirati ju u nešto drugo i to je to.

 

I napraviti mobitel koji ne ekspodira... to također.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Americka propaganda, kroz medije ubijaju sve sto im nejde na ruku, steta je kaj bug ne filtrira takve vijesti nego se samo prikljuce na americko korporacijski lazovski voz.

 

Čak 3 uredjaja, koja brojka, za ne povjerovat, da svaki dan 10 eksplodira u pozitivnoj toleranciji smo.

 

Ocito su ljudi skuzili da Apple vec 3 godinu za redom prodaje isti mob, ali u novoj boji, i to bez 3.5 mm jack-a, amazing.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2016 14:38 (Edge).
 
6 9 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Je,Appleu ide toliko lose da treba potplacivati sve od reda...Cija je bila propaganda kod "bandgatea"?
13 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Vuce kaže...

Ma da.. To ovi iz Aplle-a jure okolo i pale ljudima telefone po spavaćim sobama. Ono u avionu pred 100 ljudi je duh Jobsa potpalio. Samasung da napravi grešku? Poserem se na Samsung. Žao mi je što sam išta od njih kupio. Zadnji telefon sam kupio Note 2 u Areni u njihovom dućanu da bi kasnije saznao da se ne može nadograditi jer je verzija za Aziju. TV da ne pričam.. Jedva čekam da crkne da se vratim na Panasonic. 

Ja sam svoga uzeo krajem 2011 u T-com-u, i mogu kazati da mi je bio stvarno jako dobar komad gadgeta, ali da nisu usrali motku sa kvalitetnim nadogradnjama, i to za "prošlogodišnje" flagship modele, hvala, ne tako skoro, bez obzira na firegate! 

Zlaco kaže...
Za flashanje odin postoji

Dva razloga protiv! 

Prvi; zašto bih se ja morao zamarati sa skidanjem novih nadogradnji, ponavljam, za "prošlogodišnji" flagship model?! 

Drugi; zašto bih ja morao znati postupke flash-anja, makar donosi evidentno znatna poboljšanja, ako to "autori" TW-a ne žele promptno implementirati i puštati u novim verzijama OS-a?! 

 

Pomalo aludiram na zna se koga i što, ali, nije mi to main poanta, samo sam izrazio uvjerenje da ja imam na nešto pravo automatizmom kao kupac flagship modela!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
stip3 kaže...
Je,Appleu ide toliko lose da treba potplacivati sve od reda...Cija je bila propaganda kod "bandgatea"?

 Appleova, zato jer je i negativan PR dobar PR, heh...

Swedish latin super funk.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Dead kaže...
Edge kaže...

Americka propaganda, kroz medije ubijaju sve sto im nejde na ruku, steta je kaj bug ne filtrira takve vijesti nego se samo prikljuce na americko korporacijski lazovski voz.

 

Čak 3 uredjaja, koja brojka, za ne povjerovat, da svaki dan 10 eksplodira u pozitivnoj toleranciji smo.

 

Ocito su ljudi skuzili da Apple vec 3 godinu za redom prodaje isti mob, ali u novoj boji, i to bez 3.5 mm jack-a, amazing.

 Volija bi vidit šta bi reka da se to događa Apple-u. Pa braco, uređaj je opasan po ljude. O ćemu ti pričaš?!

 

Braco, uredjaji s baterijom eksplodiraju svako malo, samo su brojke toliko zanemarive da se to ne isplati prenositi kao vijest, upisi na google "iphone 6s battery explodes", "Tesla car battery explodes", itd.

 

Od kad je baterija bilo je i eksplozija. Nista novog.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2016 14:49 (Edge).
 
15 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Moj PC  
2 4 hvala 0
8 godina
online
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

 Nesumnjivo, događaju se kvarovi kod svakod uređaja. Ali mogao si barem naći prave požare, a ne čovjeka koji je dobio neispravan telefon u kutiji, drugom se napuhnuo, a o trećem izoliranom JEDNOM slučaju šestice govore tvoja tri zadnja članka. Dakle nisi čitao ni istraživao samo kopiraš click-bait naslove...

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Amerima samo budala može vjerovat, tjeraju sa tržišta sve što im ne odgovara, prvo VW, Toyotu sad Samsung i tako dalje. Izmišljaju neke probleme samo da smanje konkurenciji prodaju. Kako drugdje u svijetu nije zapalio taj novi model nego baš tamo. Ti Ameri su sumnjivi na kvadrat.

 
6 4 hvala 1
10 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ma, bez službene provjere sa strane Samsunga, nikaj ja ne vjerujem ljudima. 

Zakaj, bi?

Ima puno ekipe koja ima previše slobodnog vremena, a i previše para, pa ne znaju sami kaj će sa sobom, pa sve rade kako bi samo došli u medije...

Samo, trollaju!

 

A, i da je sve to istina, pa kaj onda? Svi se može dogoditi greška, pa čak i više puta. 

Moj stari Samsung se nije još zapalio. Al' gle buraz sve je moguće, pa tako i sa ovim novim modelima.

Nije život lak, al' ne treba paničariti ili pak komenirati kao nekakve babe sve ono kaj se vidi na TV ili se dogodit na ulici?

Relax, man...

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Feudalac kaže...

 Nesumnjivo, događaju se kvarovi kod svakod uređaja. Ali mogao si barem naći prave požare, a ne čovjeka koji je dobio neispravan telefon u kutiji, drugom se napuhnuo, a o trećem izoliranom JEDNOM slučaju šestice govore tvoja tri zadnja članka. Dakle nisi čitao ni istraživao samo kopiraš click-bait naslove...

 Ajoj, c/p sam na c/p, i linkao clik-bait na click-bait. Sramim se, zaista. Forsiraju Note zato što se na to klika, ide zadnjih dana. A baterije odlaze i na svačem drugom. ovi su barem svoje priznali i platili.

Give a man a mask and he will show you his true face
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Ima li koja vijest da je nekome u Europi zapaljen Note 7, sve što sam do sad čuo su u- Americi!
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

 

http://i.imgur.com/m2nUlAZ.png http://i.imgur.com/m2nUlAZ.png
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

.

What could possibly go wrong?
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

U opisu slike nalazi ti se link na veću rezoluciju.

12 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ajde ne okrivljujte ljude jadne ma to je Samsung spontano samozapaljive Note 7,što je pokupio u Europi šibnio u Ameriku.Jeftinije samo natpis promjenit...pa odakle njemu onaj finacijski skok(čitaj prošla objavljena vijest na Bug online) pored ovog problema?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2016 20:33 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

a tek kad ovaj štos ugrade u električne aute ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
PzKpfw kaže...

Ma, bez službene provjere sa strane Samsunga, nikaj ja ne vjerujem ljudima. 

Zakaj, bi?

Ima puno ekipe koja ima previše slobodnog vremena, a i previše para, pa ne znaju sami kaj će sa sobom, pa sve rade kako bi samo došli u medije...

Samo, trollaju!

 

A, i da je sve to istina, pa kaj onda? Svi se može dogoditi greška, pa čak i više puta. 

Moj stari Samsung se nije još zapalio. Al' gle buraz sve je moguće, pa tako i sa ovim novim modelima.

Nije život lak, al' ne treba paničariti ili pak komenirati kao nekakve babe sve ono kaj se vidi na TV ili se dogodit na ulici?

Relax, man...

 

A zaš bi vjerovo službenoj provjeri od strane Samsunga ? Ne, vjerovo bi nekoj trećoj, nepristranoj tvrtki koja bi ispitala cijeli slučaj. Bi te vidio da se tebi ili tvom djetetu zapali u džepu dal bi i dalje reko: "... pa kaj onda". Buraz.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

@Sickness

 

Eh, buraz, al' ak' se tako kaj desi onda mogu tužiti Samsung kao pravnu osobu, te još meni ide u prilog, ak' dignem medijsku hajku prema njima, ako bi kaj rusili.

 

E, ovi neovisni analitičari, za kaj da ih povučem???

Koja je njihova vjerodostojnost? Lako za njihovo testiranje, al' ako ne preuzmu odgovornost, kaj meni to znači?

Lako je za nekja tvrditi da je tako, al' ako ne preuzimaš odgovornost, eh, onda sve je to meni džaba....

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
13 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

PzKpfw , pa zato se i zove nepristrana tvrtka. Nemojmo sve gledat u HR zakonima, gdje se i te "nepristrane" može potkupit. Ne kažem da toga vani nema, ali sigurno je kontrola bolja, a kazne za lažiranje takvih ispitivanja drakonske. Ja samo kažem da ne bih vjerovo istraživanju istoj toj tvrtki čiji je proizvod problematičan. Evo ti kud ih je to dovelo. Ponovno se dešava isti problem, kojeg su navodno oni sami detektirali i "uspješno" ispravili.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju

Ali i mediji "nasli" samo 3 zapaljena navodno zamijenjena uredjaj.... Samo 3 od koliko miliona.... Ne branim nikga i necu kupiti note 7 ali svejedno....

13 godina
offline
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
Torent kaže...

Ali i mediji "nasli" samo 3 zapaljena navodno zamijenjena uredjaj.... Samo 3 od koliko miliona.... Ne branim nikga i necu kupiti note 7 ali svejedno....

Samo tri čega su našli, kada relevantna izvješća govore o relativno ogromnim količinama, koje su prije svega preventivno zamjenjene?! 

ATJ Lučko
8 godina
online
Re: Samozapaljenja Notea 7 se nastavljaju
limitedition kaže...

 Ajoj, c/p sam na c/p, i linkao clik-bait na click-bait. Sramim se, zaista. Forsiraju Note zato što se na to klika, ide zadnjih dana. A baterije odlaze i na svačem drugom. ovi su barem svoje priznali i platili.

 Stvar je u tome što se pale i zamijenjeni uređaji. Danas je Samsung priznao da su obustavili proizvodnju; nešto se ozbiljnog definitivno događa. Što se mene tiče ne smatram Samsung zbog toga lošom markom, to se može svima dogoditi obzirom da nitko od njih ne proizvodi svoje baterije već ih kupuju od drugih. Bitna je samo reakcija na problem. Čini mi se da Samsung nema pojma što se zapravo događa jer se pale i zamijenjeni uređaji, ali ako su spremni mijenjati, odnosno obustaviti proizvodnju i obeštetiti kupce - sve ok.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 19:38 (Feudalac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice