Samsung Galaxy Core uskoro

poruka: 25
|
čitano: 12.247
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Core uskoro".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Puno obruba, izgleda kao s3 mini samo sa većim ekranom.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro

Baš te milina čitat, aj nabaci jos jedan konstruktivni komentar

Gadget freak
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro

Što je je, malo su zapi*dili sa modelima koji su isti kao i modeli iz prošle godine... S III mini + 4,3'' doslovno, mogli su bar povećat rezoluciju, dodat još koji softverski feature i sl.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Core uskoro
8 GB interne? a od toga za korisnika koliko, 512 MB?
 
4 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
difre kaže...
8 GB interne? a od toga za korisnika koliko, 512 MB?

 

oko 4 gb će biti za korisnike

Gadget freak
11 godina
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Neka mi neko naved 5  B I T N I H razlika između ovog modela i SGS2 (ne računajući dupli SIM).

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
'Nešto niža rezolucija' je 5.4 PUTA niža. Dabog da vam plaća bila 'nešto niža'.
Šteta što nitko nema model 1280x720 adekvatno manjih dimenzija. Svi uređaji te rezolucije veliki su ko S4.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
Neka mi netko navede 1467 BITNIH razlika izmedju SGS3 i SGS4 (ne racunajuci kameru, ekran i bateriju).
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
TKScump kaže...
difre kaže...
8 GB interne? a od toga za korisnika koliko, 512 MB?

 

oko 4 gb će biti za korisnike

 

kolika bude particija za aplikacije?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro

delete

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 12:30 (Kordy).
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Cak bi rekao da je losiji od S3 Mini. Ekran je TFT a ne Amoled. Snimke su 480p a ne 720p. Ekran je veci ali cini mi se da 217 ppi je premalo posto nije Amoled RGB.

SE T200-Siemens C45-Nokia 3200-LG U8180-LG U880-Nokia 6120c-Nokia 3120c-Nokia C3-01-Galaxy Fit-Xperia U-Xperia SL-SGS3 LTE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro

Pa S II mi izgleda i bolji. Ista rezolucija, ali real RGB, pa dobiješ dosta bolji prikaz na istoj dijagonali, bolji fotoaparat....

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
Moj stari Galaxy Note GT-N7000 ispada po svemu bolji od ovog brand new uređaja? Koja komedija OMDG!

Otkad je drug Stevan sklopija oči samo kaos i anarhija vlada, a i ovaj Samsung nabijem isto na quratz!
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro

Note je top model, za očekivat je da je nakon 2 godine još dobar, ovo je ipak neki low segment, što je i fer prema tebi koji si platio uređaj 6kkn, ali nije fer onda ovoga prodavat po suvo zlato, što će vjerojatno bit tako...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Sve mi se više gadi Samsung.
Debili ne mogu napraviti par modela, neee!

Trpaj što više modela sa što manje razlika {#}

 

Uskoro: Samsung Galaxy Fail, Samsung Galaxy Fail Mini i drugi. 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
ukay1000 kaže...
Neka mi netko navede 1467 BITNIH razlika izmedju SGS3 i SGS4 (ne racunajuci kameru, ekran i bateriju).

Ne razumijem što hoćeš reći. Ovaj telefon po članku ima dvije verzije (dupli SIM i jedan SIM). Htio sam samo reći da verzija s jednim SIM-om na papiru ima iste specifikacije kao SGS2 (ima čak kameru s manje megapiksela). Zašto su ga uopće proizveli?

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
@Visak Huawei Honor II, neces se razocarat, vjeruj mi
Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Znaci i Samsung ide stopama Applea. Nema znacajnijih promjena ni po hardveru ni po izgledu. Odlicno {#}

Note 2 Note 2
S3 S3
S4 S4
Galaxy Core Galaxy Core
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 18:20 (Slash3322).
 
3 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
dark_wizz kaže...
@Visak Huawei Honor II, neces se razocarat, vjeruj mi

Pa taj nije baš nešto manji od S3, a teži je. I koliko vidim nema ga kod nas.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

 

Ovo bi mogao biti nasljednik modela Galaxy S Duos (također s 2 SIM-a). Usporedba:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5419&idPhone2=4883

 

Od 4 GB koliko ima u S Duos, korisniku je na raspolaganju 1.8 GB (dakle ICS uzme 2.2 GB). S obzirom da JB na S4, s raznim dodacima, zauzme ekstra gigabajt u odnosu na ICS na S3, recimo kako će JB na Core zauzeti ekstra 500-700 MB u donosi na S Duosov ICS. Ne stavljam full gigabajt jer u ovoj klasi ziher neće biti svi besplatni dodaci kao u S4 :)

Recimo kako će JB u Core zauzeti ~2.7 GB od 8 GB. Nisam siguran koliko će od toga biti na rapsolaganju za aplikacije.

 

Za one koji se žale na dosta lošije karakteristike Core u odnosu na S3: cijena S Duos, nezaključanog, u slobodnoj prodaji, u smartphone dućanu u centru ZG, je 1999 kn. Na Njuškalu vjerojatno i niže.

 

Očekuje se kako će i Core biti u toj cjenovnoj klasi, Samsungov odgovor dual SIM "kinezima" temeljenim na ST6577 koji preplavljuju tržište (Prestigio, Gigabyte, Evolve itd).

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 12:39 (boing24234).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
sudy_freak kaže...

Sve mi se više gadi Samsung.
Debili ne mogu napraviti par modela, neee!

Trpaj što više modela sa što manje razlika {#}

 

Uskoro: Samsung Galaxy Fail, Samsung Galaxy Fail Mini i drugi. 

Jel ti neko hakirao account?

 

Nego da odgovorim. Neka izbacuju! Ovo je kao prvo Dual SIM i to mu je jedina vazna razlika. Oni imaju takvu politiku a Apple drugu. Da imaju istu rekli bi da kopiraju. Budimo realni svima njima je u interesu samo zarada! Svatko ima model kako doci do nje. Ovo je Samsungov i dobro im ide.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Core uskoro
Slash3322 kaže...

Znaci i Samsung ide stopama Applea. Nema znacajnijih promjena ni po hardveru ni po izgledu. Odlicno {#}

Nema značajnijih promijena u hardveru?

 

Naravno malo je čudno kad na ulici ne mogu prepoznat Note2 od S4 I S3 mini ali... Zar je svrha da ih svakog pojedinačnog raspoznamo da bi vidli kolko ko novaca ima?

Nije dobro za dizajnersku struku ali to se danas tako radi. Pogledaj npr. automobile. Imaš Opel ili Ford ili Fiat ili KIA ili - VW, koji svakih 5 do 10 godina mijenjaju dizajnersku filozofiju i svi modeli izgledaju isto.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
16 godina
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Ovaj telefon mi zvuči kao dobra potencijalna zamijena za moj Galaxy Ace.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Dali je netko mozda kupio ovaj mobitel? Kakva su iskustva?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Core uskoro

Ne davno sam kupio Samsung galaxy core i vidio sam da nema navigaciju al mislio sam da mozda nemaju ni ostali..ali kako sam gledao neke klipove na youtubeu vidio sam da svi imaju..Mozete mi reci kako da stavim navigaciju

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice