Samsung Galaxy Express

poruka: 8
|
čitano: 3.544
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Express".
12 godina
offline
Samsung Galaxy Express

Evo sad sam pogledao na gsmareni koliko je razlicitih modela Samsung izbacio iza S3-ce. Izbrojao sam 56 razlicitih uredjaja i varijacija pojedinih uredjaja.

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Express

Sta je ovo 517. model Galaxy linije?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Express
Proizvode komponente za bezbroj firmi te im na kraju mjeseca vjerojatno na lageru ostane par paleta procesora, ekrana i memorije.
Kako to sve ne bi propalo oni svaki mjesec izbace po jedan ili dva nova modela u kojem iskoriste sve te komponente koje su visak.
Drukcije si ja to ne mogu objasniti, jer ako oni svjesno siluju trziste onda ih steram.
16 godina
offline
Samsung Galaxy Express

I rezolucijom od 480*800,  što je granica za 4" mobitele.

207 dpi.

 

Da ima 720p bio bi to solidan uređaj, ovako je to razvučeni S3 mini.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Express
Savršen uređaj! Nadam se da će takva biti i cijena.
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Express
Što više uređaja, to veči izbor. Ko voli nek izvoli. Imam note 2. Super zadovoljan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Express
Note je maajka. Klasa za sebe.
Bare: Huljićeva glazba spušta ljude na razinu australopiteka
10 godina
offline
Samsung Galaxy Express

Pozdrav svima. Prije dva dana sam kupio expres i trebam pomoc stalno mi trazi aktualizaciju softwera i zanima me da napravim to ili ne. Isto tako cim sam ga kupio i nisam nista instaliro  na njega osim clean mastera i nom stop su mi rami na 80 % iskoristenosti a ne kontam zasto , a u upravljanje aplikacija nemogu nista pobrisat . :Hvala LP

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice