Samsung Galaxy S IV u ožujku?

poruka: 36
|
čitano: 4.138
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S IV u ožujku?".
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

GEIF!

wat?
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Zgodno, makar prerano po meni. Isto tako šteta je da ne nude iste tehničke karakteristike i u verziji sa manjom dijagonalom ekrana.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Trenutno S2 zadovoljava sve. Ali ovo bi mi bila logicna nadogradnja. svaki parni broj uredaja ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Prosla godina i evo novog modela. Sto ce biti slijedece godine? 16 jezgri sposobnih vrtit Android 6/7?
Suludo, ali jednostavno ne znaju kako na drugi nacin privuc kupce.
 
6 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Ovdje nije rečeno da se koriste max 4 jezgre u jednom trenutku. Ovo su 2 procesora, A7 i A15, od kojih je jedan zadužen za grafički i procesorski zahtjevne stvari, a drugi za ostale normalne poslove. 
Ovdje je ipak Android veliki problem, koji je katastrofa sam po sebi.  

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
PC - stručnjak kaže...
Trenutno S2 zadovoljava sve. Ali ovo bi mi bila logicna nadogradnja. svaki parni broj uredaja ;)

Slažem se vezano za S2, uz to ipak mozda malo preubrzano sve skupa!

PR0MATRAC
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Drazen kaže...
Prosla godina i evo novog modela. Sto ce biti slijedece godine? 16 jezgri sposobnih vrtit Android 6/7?
Suludo, ali jednostavno ne znaju kako na drugi nacin privuc kupce.

 

Imam osjećaj da im sasvim dobro ide privlačenje kupaca. Sasvim dobro im prolaze gluposti tipa: 10% more processing power, 4% smaller, 1° better viewing angle...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 9:45 (Hexfire).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

ja imam samsunga al bogami ovo je presmijesno vec malo..

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Ajme, a ja još iman 11 rata isplatit za S3.

Moj idući mobitel mora imatizaslon od 17", procesor sa 1264 jezgre i barem 100gb rama + bateriju od barem 2300 mah da traje barem dok se ne upali. 

E, i još da ima memorijskog prostora 1Tb, proširivo extra micro mini sd.

To su neki minimumi za Android uređaj i ispod toga stvarno više neću.

 
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Ma daj. Ja mislio 16 jezgreni? Sreca da droid to ne moze iskoristit...
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Dobro je to, nek samo stave sto jaci procesor jer mi se na Galaxy S3 jos uvijek zna dogoditi da zasteka ili tako nesto. Također, 2GB rama je po meni minimum za vrhunske mobitele današnjice. 5 incha ekran je max, sve preko toga je previše, tko voli više, neka uzima Note 2 što već nije mobitel...

EDIT: Kamera može 13MP, iako je i 8MP solidno, ali trebali bi poraditi na stabilizaciji slike, to je po meni vrijednije nego dodavati još MP.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 11:04 (peterstern9).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
peterstern9 kaže...

Dobro je to, nek samo stave sto jaci procesor jer mi se na Galaxy S3 jos uvijek zna dogoditi da zasteka ili tako nesto.

Najbolje neki Ivy bridge i7 koji ćeš skupa sa hladnjakom nositi u ruksaku i preko usb porta ga spojiti sa smaartphonom.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

8 jezgri u mobitelu debljine dva lista papira? Pa morat će se nositi termo rukavice kad se bude radilo išta zahtjevnije od pisanja poruke..

Još ogroman mobitel(5" ekran, cca. 5.25" mobitel) tako da ga se lako zgnječi.

I čemu to sve? Da se može hvaliti?
Kolega ima Galaxy S, i sasvim je solidan uređaj. Umjesto da ispoliraju što imaju, oni rade novo, pretrpano nepotrebnim featureima.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
chutac kaže...

Kolega ima Galaxy S, i sasvim je solidan uređaj. Umjesto da ispoliraju što imaju, oni rade novo, pretrpano nepotrebnim featureima.

Imaš galaxy S3 mini, koji je doslovno ispolirani Galaxy S. Čvršće kućište, bljeskalica, više RAM-a, dvojezgreni procesor i jača grafika za odlične performanse s Jelly Beanom. Tu je i NFC.

Osim malo više cjene i nedostatak LTE, sve ostalo je odlično za jedan mid-range smartphone.

Nema lagova osim u aplikacijama vezanim za internet.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Abdroid je super samo da je ispoliran ko ios. Al dobro jos uvjek je beba spram iosa
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Nema NFC.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Za sve vas koji kazete da je Android njesra... Kakav je iOs kad jailbrakeate i nakrcate aplikacijama od kojih je pola uredno a druga polovica loše napravljeno? I uz to se njih 30-tak posto sinhronizira? Recimo ja nemam problem s Androidom jer ZNAM sta i kako s njim.....
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Mitsuoka kaže...

Nema NFC.

U Vip je došla nova serija I8190N koja ima NFC

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Bome, nisam to znao. Nije baš fer prema ljudima koji su ga kupovali, al dobro.

 

@Android, mislim da se treba smo pogledat tvoj nick da bi se zaključilo koliko su relevantne te tvoje izjave Smijeh

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
wyks kaže...

Imaš galaxy S3 mini, koji je doslovno ispolirani Galaxy S. Čvršće kućište, bljeskalica, više RAM-a, dvojezgreni procesor i jača grafika za odlične performanse s Jelly Beanom. Tu je i NFC.

Osim malo više cjene i nedostatak LTE, sve ostalo je odlično za jedan mid-range smartphone.

Nema lagova osim u aplikacijama vezanim za internet.

Galaxy S je prije toga nadogradjen i kao S+ i kao S advance, no glavna zamjerka S+ je sto je ostao na OSu s kojim je i dosao. Vidjet cemo kako ce SIII mini stajati po tom pitanju. 

 

No i performanse nisu bas neke. Iako je Cortex A9, sporiji je po benchmarcima od HTCa Evo 3D. I grafika je losa, ima samo 1 jezgru MP400, dok SII recimo ima 4 jezgre.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Tema je o S IV da se ne zaboravimo.

 

S III Mini tema

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 13:49 (Mitsuoka).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Ne zelim u offtopic ali jos samo jedno... @Mitsuoka -meni je relevantno i to je najbitnije, zar ne :)
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Drazen kaže...
Prosla godina i evo novog modela. Sto ce biti slijedece godine? 16 jezgri sposobnih vrtit Android 6/7?
Suludo, ali jednostavno ne znaju kako na drugi nacin privuc kupce.
PR0MATRAC kaže...

Slažem se vezano za S2, uz to ipak mozda malo preubrzano sve skupa!

Hexfire kaže...

 

Imam osjećaj da im sasvim dobro ide privlačenje kupaca. Sasvim dobro im prolaze gluposti tipa: 10% more processing power, 4% smaller, 1° better viewing angle...

 

Nitko vas ne tjera da kupite.. Dok je ovaca biće i vune, pitanje je samo jesi li ovca ili nisi. Da se ja pitam neka izlaze svaki mjesec, ali od mene će teško i proizviđači hardvera i telecomi uzeti olako novac..

 

Sve u svemu S IV je poput Xperie Z dosta toga dostigla a ponešto i prestigla vidjet ćemo kakav će dizajn da bude i kvaliteta izrade, barem na prvi pogled nadam se da neće nastaviti sa "plastikaner" izgledom.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Što se tiče "PLASTIKANER" stila izgleda, dok je to bio stil SGS II, meni je iskreno bio zbljuv bljak, ali, otkako je izišao SGS III pa nadogradnja SGN II, taj stil mi je legao kao budali šamar, čiso jer iz njega izvire i stil i elegancija, tako, da ako nastave sa stilom, elegancijom i poboljšaju općenito kvalitetu, kako SW, HW i moba samog, to će biti must have win win gadget 2013 {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
peterstern9 kaže...


EDIT: Kamera može 13MP, iako je i 8MP solidno, ali trebali bi poraditi na stabilizaciji slike, to je po meni vrijednije nego dodavati još MP.

Slažem se.

Kad kupim SG4 vratit ću se na Gingerbread jer tamo fotić IMA opciju stabilizacije slike. {#}

 

Volim sve moderatorice i administratorice !
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
ATJLučko kaže...

Što se tiče "PLASTIKANER" stila izgleda, dok je to bio stil SGS II, meni je iskreno bio zbljuv bljak, ali, otkako je izišao SGS III pa nadogradnja SGN II, taj stil mi je legao kao budali šamar, čiso jer iz njega izvire i stil i elegancija, tako, da ako nastave sa stilom, elegancijom i poboljšaju općenito kvalitetu, kako SW, HW i moba samog, to će biti must have win win gadget 2013 {#} !!!!

Budokai kaže...
peterstern9 kaže...


EDIT: Kamera može 13MP, iako je i 8MP solidno, ali trebali bi poraditi na stabilizaciji slike, to je po meni vrijednije nego dodavati još MP.

Slažem se.

Kad kupim SG4 vratit ću se na Gingerbread jer tamo fotić IMA opciju stabilizacije slike. {#}

 

 

Pa kad kupim Xperiu Z i uzmem bokal sa vodom i pitam geekove na gidi, može li vaš Galaksy ovo, i zalijem ga onako, čisto da ga operem kao ruke poslije roštilja {#}

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

op op bit ce i nekih novina u sIV

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?
Envy kaže...
ATJLučko kaže...

 

Budokai kaže...
peterstern9 kaže...



 

 

Pa kad kupim Xperiu Z i uzmem bokal sa vodom i pitam geekove na gidi, može li vaš Galaksy ovo, i zalijem ga onako, čisto da ga operem kao ruke poslije roštilja {#}

Uvjeren sam da je, ovo prvi SONY tako kvalitetno implementirao, čak sam i pogledao video clip na YT gdje lik telefonira sa mobom, pada mu u zdjelu nekakve kašice, nečega već, poliže ga i nastavi tulifonirati, a da ne spominjem kupanje pod tušem!

 

Ali to opet ne drži vodu da slijedjeći Samsung mobovi serije Galaxy a la SIV ili Note III neće imati takvo nešto, ako ne i bolje, poanta je ionak samo u premazu nano slojem čestica koje su hidrofobne, nešto u stilu kada impregniraš jaknu sprejem koji se vrlo lako kupi, a da ti dečki i cure u Samsungu već nemaju, teško, ne vjerujem {#}!! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Ne znam što ekipa vidi u Samsungovim mobitelima? Kombinacija bijele plastike i te veličine me sve više podsjeća na tanjure za kolače. O Androidu neću ni pričati.

 
4 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV u ožujku?

Ni ja ne vidim ništa u daskama za rezanje pa ne zamaram ljude time Nevinašce

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice