Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

poruka: 15
|
čitano: 3.962
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S3 i Android 4.3 drugi put".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Samsung S3? Lel.

 

A nažalost tako je,samsung se ne trudi napraviti dobar softver,na mom S3 treba i po nekoliko sekundi da otvori imenik. Zato custom ROM spašava stvar,ali nebi trebao nego bi samsung trebao napraviti dobar softver.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Koliko sam vidio novi update je dobio pozitivne komentare na XDA

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

:) e..taj fix je izasao prije par dana i jos nemamo dump. Na zalost dobili su ga korisnici koji jedva podesiti nesto na mobu a dumpanje sistema (ili kernela + promjena) je SF :)

 

Jos ja unrootao, stavio BTU 4.3 i..

i nista :)

ja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Zasto je na slici S4? 

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
Svrzic kaže...

Zasto je na slici S4? 

S3, S4 sve je to isto ;)

14 godina
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
luka28 kaže...
Svrzic kaže...

Zasto je na slici S4? 

S3, S4 sve je to isto ;)

Sve je to isto smece {#}

Salim se naravno, imam ja S4 pa sam odma vidio da je kriva slika {#}

Autoclimb kills more people than AIDS
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Je li se moze oficijalno instalirati update ako je mob rootan (rootan je kingo softverom) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Dobro i kad će doć na sammobile cro verzija, onaj vip je stari koji niš ne valja, zaš to ne maknu. A kies mi kaže da ne mogu updejtat zbog xxemg4 verzije...svašta. Nebitno, samo da dođe december 4.3 popravljena verzija.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
Svrzic kaže...
luka28 kaže...
Svrzic kaže...

Zasto je na slici S4? 

S3, S4 sve je to isto ;)

Sve je to isto smece {#}

Salim se naravno, imam ja S4 pa sam odma vidio da je kriva slika {#}

tako nekako, poluproizvodi od Samsunga :D

 

zato ja imam iPhone, iako planiram ubrzo uzeti Note 3, čini mi se bomba mobitel :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
S3 je tebi poluproizvod??
B-A-R-C-A
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
Svrzic kaže...
luka28 kaže...
Svrzic kaže...

Zasto je na slici S4? 

S3, S4 sve je to isto ;)

Sve je to isto smece {#}

Salim se naravno, imam ja S4 pa sam odma vidio da je kriva slika {#}

Zapravo su sva 3 mobitela S3, na slika na prvom je nekakav izmjenjeni wallpaper od S4. Zato te podsjetilo :D

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

a kaj je sa i9305? verzija roma koju ja imam je i9305xxbme1, cemo i mi moci apgrejdat na novi jelly bean? ili samo korisnici originalnog s3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung S3 i Android 4.3 drugi put

Trenutno samo i9300

 

uprati samsung updates za svjezije novosti.

 

A inace, ima na xda, ricky je digao rom dump od jednog korisnika, navodno ima lag ali..vjerujem da nije nesto dobro napravljeno, tako da cu ponovno staviti btu, update napraviti pa dignem flashable za ove koji imaju 4.3 rootani.

ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
iNo_bhf kaže...
S3 je tebi poluproizvod??

ono je bila zajebancija ;) ali imam osjećaj sa su svi samsungovi uređaji poluproizvodi, nikad ne štima baš onako kako treba, al zato ga poštimaš pa sve ok, nije da sam samsung hejter, trenutno imam iPhone, ali imao sam i samsung mobitele prije, u stvari i trenutno imam kod kuće samsung D600 stoji negdje u ladici, a sigurno uskoro nabavljam Samsung Note 3, i od tog d600 i omnie neke nemam pojma koji model, neki sa win CE, i još neki androidi, sa svima sam imao osjećaj  da nisu baš do kraja odrađeni i da je to nekako na brzinu skucano i izbačeno van, to je moj subjektivni osjećaj, isto takav osjećaj nisam imao sa recimo nokia uređajima a i ajfon je po tom pitanju prva liga, imaš osjećaj da je to to. ali opet i to sa samsungom ima svojih čari jer su fleksibilni i daju se prilagoditi kako treba, nije sve crno bijelo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S3 i Android 4.3 drugi put
luka28 kaže...
iNo_bhf kaže...
S3 je tebi poluproizvod??

ono je bila zajebancija ;) ali imam osjećaj sa su svi samsungovi uređaji poluproizvodi, nikad ne štima baš onako kako treba, al zato ga poštimaš pa sve ok

Popis dorađenih Samsung smartfona (btw nije da su i iPhonei dorađeni baš skroz): Omnia 7, Galaxy S4, Galaxy Note 3. Otprilike takav imam osjećaj ;)

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice