Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur

poruka: 12
|
čitano: 1.618
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur".
15 godina
offline
Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur

"ovo će vas razniježiti do suza: pogledajte preslatke telefončiće koje kinezi proizvode prema samsungovu uzoru." (s jednog od portala) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Dead kaže...
Da li je stvarno toliko važna i uporabljiva zakrivljenost ekrana? Što se to toliko specijalno dobija sa zakrivljenošću ekrana?

 Ništa. Estetski detalj...

Know your world.
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Dead kaže...
Da li je stvarno toliko važna i uporabljiva zakrivljenost ekrana? Što se to toliko specijalno dobija sa zakrivljenošću ekrana?

 Vizualno mobitel izgleda kao da ima manji bezel sa strane. Bio sam vlasnik Samsunga S6 Edge od Decembra prosle godine do kraja Januara ove i zakrivljeni rubovi su fenomenalni ...ako ne radite na gradjevini ili sl.Nije ugodno nosit mobitel od 600$ okolo bez adekvatnog casea i screen protectora.

Inace preferiram tempered glass screen protectore za svoje mobitele ,no jos uvijek nema takvog rjesenja za zakrivljene rubove tako da ostaje klasicni foil screen protector koji bas i nije opcija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Ustvari to je dodatni ekran spojen sa glavnim
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Objektivno - ergonomija
Subjektivno - izgled
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur

Kolega ima originalni Edge, kaže da su tu površinu jako lepo iskoristili. Koliko sam shvatio, zavisno od situacije i podešavanja, ponaša se kao neka kombinacija quick launcha, news feeda, obogaćene linije za obaveštenja... Dođe otprilike kao pomoćni ekran/dodatna upravljačka površina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2016 21:31 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Dead kaže...
Da li je stvarno toliko važna i uporabljiva zakrivljenost ekrana? Što se to toliko specijalno dobija sa zakrivljenošću ekrana?

Ja znam da ako telefon položiš na stranu ekrana: 1) nitko neće znati tko te zove, a pod 2) ti ćeš znati tko te zove ako si namjestiš da ti ekran svijetli ljubičasto kada ljubavnice zovu, crveno kada te žena zove, žuto kada nadređeni tove, plavo kada podređeni zove i zeleno kada te drug na pivu i ćevpe zove.

 

Eto toga se sjećam. Dakle neće svjetliti čitav ekran nego samo taj sporedni i time spasiti planetu od daljnjeg CO2 zagađivanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur

Pa da, nije baš revolucionarno, ali imaju gomilu zgodnih i potencijalno zgodnih forica i rekao bih da je ta krivina najveći pomak u dizajnu smartphonea od prvog iPhonea (između ostalog, zato što se manje-više ništa osim rasta dijagonale nije ni dešavalo).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i na ur

Estetski mobitel izgleda puno ljepse nego ostatak sta se nalazi na trzistu ( osobno misljenje ). Kada se naviknes funkcionalnost je takoder vrhunski odradena, pogotovo sad sa MMom. Quick Launch opcije, brzi pozivi, samo ''blicanje'' ruba kad imas propusten poziv ili poruku je odlicno odradeno i vizualno izgleda odlicno. 

 

Sta se tice sigurnosti, svaka maskica koju stavis napravi ''gap'' izmedu ekrana i same povrsine na koju je stavljen tako da tu problema nema. E sad, ako padne i pogodi bas u taj rub, hebiga... nisi imo srece. Jucer mi je sat pao i razbilo se staklo na rubu, tako da... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
Xidrus kaže...
Ustvari to je dodatni ekran spojen sa glavnim

 Kod ovih to nije tako. Ustvari, to je bilo tako samo sa jednim ekranom. Onim iz note edge-a, tj. note 4 edge. Spajan je taj zakrivljeni dio s ekranom i bio je prepoznat kao drugi ekran ali je i imao veću površinu i bio funkcionalniji od ovih danas manekena. Rezolucija mu je zato bila 2560x1600 u zbroju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n
S7 Edge stvarno izgleda prekrasno; ne mogu vjerovati da to govorim ja kojem je izgled mobitela zadnja rupa... Ali primijetih (oj aorišće) da se (ne jedan) požalio da slučajno "gladi" Edžove i da se mora trenirati kako bi izbjegavao neželjene dodire...
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsungov zaslon zakrivljenih rubova stiže i n

ALERT ALERT, CODE RED CODE RED!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice