Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije

poruka: 8
|
čitano: 1.717
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije".
12 godina
odjavljen
offline
Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije

Jel ima MS dovoljno eksera za WP? Na WPu koliko vidim ne radi ni osnovni Skype..

 
4 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije

Ako je suditi iz razgovora sa Slovencima danas, radi. I to sasvim ok. Ne sjećam se kad sam zadnji put korisio headset.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije

a kako ide promet? p2p ili skype renta svoj server za sve to? ili moraš imat optiku sa svim sudionicima... ?!

 

jer meni je upload još uvijek manji od megabita.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije
Sum_of_all_fears kaže...

Ako je suditi iz razgovora sa Slovencima danas, radi. I to sasvim ok. Ne sjećam se kad sam zadnji put korisio headset.

 

Po čemu to?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije
Dex.pwn kaže...

 Po čemu to?

Šta po čemu? Upalio Skype, radi normalno, chat i pozivi. Čak i video, koji sam slučajno upalio.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije
Sum_of_all_fears kaže...
Dex.pwn kaže...

 Po čemu to?

Šta po čemu? Upalio Skype, radi normalno, chat i pozivi. Čak i video, koji sam slučajno upalio.

 

E pa meni ne radi, ne dolaze notifikacije a i Skype na WPu ima manje opcija nego na Androidu

13 godina
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije
Dex.pwn kaže...
E pa meni ne radi, ne dolaze notifikacije a i Skype na WPu ima manje opcija nego na Androidu

A od danas i još jedna opcija manje

 

 

Stvarno imam / (sam imao) u planu u narednih 1-2 mj si uzeti neki WP mobilni, ali iz dana u dan mi je ta želja sve manja i manja.

Kada vlasnik izdaje mnogostruko bolje aplikacije za konkurentne platforme od onih na svojoj, sve manje imam nade u WP sustav.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Skype uveo grupne pozive u mobilne aplikacije
Sum_of_all_fears kaže...
Dex.pwn kaže...

 Po čemu to?

Šta po čemu? Upalio Skype, radi normalno, chat i pozivi. Čak i video, koji sam slučajno upalio.

 Tako i kod mene. Nema promjene. Update neki novi za mobilne aplikacije? Uskoro?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 11:45 (Fre3k).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice