Skype s Windowsima 8.1

poruka: 10
|
čitano: 3.069
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype s Windowsima 8.1".
14 godina
neaktivan
offline
Skype s Windowsima 8.1

Badava im ta integracija ako se će me i dalje "silovat" da za login koristim neki Microsoftov/MSN account, a ne svoj stari Skype Name, pa moram skidat desktop verziju..

Moj PC  
10 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
Graystoke kaže...

Badava im ta integracija ako se će me i dalje "silovat" da za login koristim neki Microsoftov/MSN account, a ne svoj stari Skype Name, pa moram skidat desktop verziju..

 

Upravo to. A i interfejs je nenormalno ružan, mnogo više mi se sviđa normalan desktop program nego ova integracija.

16 godina
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
Graystoke kaže...

Badava im ta integracija ako se će me i dalje "silovat" da za login koristim neki Microsoftov/MSN account, a ne svoj stari Skype Name, pa moram skidat desktop verziju..

A jadan, sigurno ti žulj nastane od par klikova. I uopće ne forsa MS account, to je dodatna opcija tj mogućnost...  

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 15:47 (PICART).
14 godina
offline
Skype s Windowsima 8.1

ova elena nilsson bi mogla na depilaciju lica

Potpis!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
Ezio kaže...

ova elena nilsson bi mogla na depilaciju lica

  {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Skype s Windowsima 8.1

e di je procurio 8.1?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype s Windowsima 8.1

Pitanje,ima li ikakvih službenih ili neslužbenih vijesti,oće li skype za Linux ikada više dobiti novu verziju?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
g12356 kaže...

Pitanje,ima li ikakvih službenih ili neslužbenih vijesti,oće li skype za Linux ikada više dobiti novu verziju?

čemu? pa radi odlicno! nije valjda da želiš da ti se protegne kroz 4 spojena ekrana na svim workspace-ovima?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
maxy0 kaže...

e di je procurio 8.1?

Nigdje, službeno su objavili preview.
ISO

13 godina
neaktivan
offline
Re: Skype s Windowsima 8.1
Aldo kaže...
g12356 kaže...

Pitanje,ima li ikakvih službenih ili neslužbenih vijesti,oće li skype za Linux ikada više dobiti novu verziju?

čemu? pa radi odlicno! nije valjda da želiš da ti se protegne kroz 4 spojena ekrana na svim workspace-ovima?

  Za početak da dobi novo sučelje,i da pokažu da nas nisu zaboravili.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice