Slike Moto X-a

poruka: 6
|
čitano: 1.648
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slike Moto X-a".
10 godina
protjeran
offline
Slike Moto X-a

Za moto bi bilo dobro da pokuša raditi WP?

Em nema tržišni segment za izgubiti, em nitko ne bi optuživao Google da preferira Android, "interne fićre" i sl. WP korisnici su imuni na ... cijenu / zauzeće tržišta (bar mi se tako čini). A Google bi malo zakopao ratnu sjekiru s MS, možda bi od suradnje svi mogli profitirati?

@back to topic: imho, bezz. nit je vijest nego glasina, nit je taj uređaj nešto.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
 
1 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slike Moto X-a
C0rto kaže...

Za moto bi bilo dobro da pokuša raditi WP?

Em nema tržišni segment za izgubiti, em nitko ne bi optuživao Google da preferira Android, "interne fićre" i sl. WP korisnici su imuni na ... cijenu / zauzeće tržišta (bar mi se tako čini). A Google bi malo zakopao ratnu sjekiru s MS, možda bi od suradnje svi mogli profitirati?

@back to topic: imho, bezz. nit je vijest nego glasina, nit je taj uređaj nešto.

Pa normalno da google preferira android kad je njihov, sta bi trebali wp? 

10 godina
protjeran
offline
Re: Slike Moto X-a

Mislio sam na optužbe da Googlo preferira dumpa cijenu na "svojim" Nexusima u odnosu na druge Android proizvođače.

Inače, zašto ne WP? HTC & Samsung da, ali Moto ne? Mogu samo proširiti ponudu Motorole, nemaju što za izgubiti (+ dobiti free PR od Microsofta).

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slike Moto X-a
C0rto kaže...

Mislio sam na optužbe da Googlo preferira dumpa cijenu na "svojim" Nexusima u odnosu na druge Android proizvođače.

Inače, zašto ne WP? HTC & Samsung da, ali Moto ne? Mogu samo proširiti ponudu Motorole, nemaju što za izgubiti (+ dobiti free PR od Microsofta).

Ja se slazem da motorola bude na wp trzistu isto tako bi volio vidit i nokiu na androidu, ali ti si napisao "em nitko ne bi optuživao Google da preferira Android"

14 godina
neaktivan
offline
Re: Slike Moto X-a
C0rto kaže...

Mislio sam na optužbe da Googlo preferira dumpa cijenu na "svojim" Nexusima u odnosu na druge Android proizvođače.

Inače, zašto ne WP? HTC & Samsung da, ali Moto ne? Mogu samo proširiti ponudu Motorole, nemaju što za izgubiti (+ dobiti free PR od Microsofta).

Google subvencionira Nxus uređaje, tako da postoji flagship Android uređaj po povoljnoj cijeni. Njihovo pravo.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
10 godina
protjeran
offline
Re: Slike Moto X-a
Mad_Badger kaže...
C0rto kaže...

Mislio sam na optužbe da Googlo preferira dumpa cijenu na "svojim" Nexusima u odnosu na druge Android proizvođače.

Inače, zašto ne WP? HTC & Samsung da, ali Moto ne? Mogu samo proširiti ponudu Motorole, nemaju što za izgubiti (+ dobiti free PR od Microsofta).

Google subvencionira Nxus uređaje, tako da postoji flagship Android uređaj po povoljnoj cijeni. Njihovo pravo.

Sve 5, ali riječ je o nelojalnoj konkurenciji. Odn, "šaranjem" sa proizvođačima Nexusa je to umanjeno, ali uvijek postoji problem Google monopola.

Ili ako moram prevesti na Win jezik: RT je doživio tihi bojkot ( u stvari, neki CEO su i glasno protestirali) zbog MS odluke da se petlja u proizvodnju hardvera.

Mislim da kad se Samsungov i Huaweiev Tizen pojavi, da će i Google aktivirati Motorolu kao "kućni Nexus brand". No, dotle bi koji WP dobro došao Motoroli (a i Microsoftu).

 

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice