Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri

poruka: 11
|
čitano: 2.449
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri".
16 godina
offline
Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri

Pa pošto na Z još nisam dobio ni 5.0.2 lollipop koji najavljuju već pola godine da sad će, samo što nije, uzimam to sa zrncem soli.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri

zbog čega neki odugovlace sa nadogradnjama, kao sony sada sa Z uredjajem?

 

5.1 tek u augustu, tj za 3 mjeseca, ko ziv ko mrtav do tada

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
Solo761 kaže...

Pa pošto na Z još nisam dobio ni 5.0.2 lollipop koji najavljuju već pola godine da sad će, samo što nije, uzimam to sa zrncem soli.

 iduci tjedan su rekli tj. sutra vec mozda ,vidjet cemo 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
Solo761 kaže...

Pa pošto na Z još nisam dobio ni 5.0.2 lollipop koji najavljuju već pola godine da sad će, samo što nije, uzimam to sa zrncem soli.

Pustili su nadogradnju za Z1 i Z1 compact (i još neke modele) i onda su to zaustavili. Riječ je o verziji 5.0.2 koja je puna bugova. Z3 i Z2 su dobili barem jednu zakrpu na 5.0.2 (nemojte me hvatati za riječ), a dobit će sigurno još barem jednu (to je već najavljeno). Za Z1 compact je već certificirana nova verzija 5.0.2 s neki ispravljenim bugovima u odnosu na prvu verziju 5.0.2 koju je dobilo samo nekoliko zemalja i operatera.

 

Ono što je 100% sigurno je da sa Sonyjem čovjek treba biti jako strpljiv. Ako su nešto najavili tada se to obično razvuče više nego se čovjek nada. To je moje iskustvo iz prve ruke.

 

Indestructible kaže...

zbog čega neki odugovlace sa nadogradnjama, kao sony sada sa Z uredjajem?

 

5.1 tek u augustu, tj za 3 mjeseca, ko ziv ko mrtav do tada

Vjerojatno zbog bugova koji su se pojavili u 5.0.2 za druge (novije) modele serije Z. A kad će se pojaviti 5.1 i hoće li se uopće pojaviti, vidjet ćemo. Neki ljudi po forumima i blogovima tvrde da Telstra i nije neki pouzdani izvor informacija. Vidjet ćemo.

12 godina
offline
Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri

opet je meni to previše za čekati, pa to su 3 mjeseca od sad

korisnici bi trebali dobivati apdejte najduze mjesec dana odkad nexus dobije update, naročito kad je riječ o apdejtu sa 5.0 na 5.1, ovako kad izlaze nove verzija androida, jelly bean, kit kat, lollipop, pa kad se otegne na 2-3 mjeseca pa hajd moze se tolerisati

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
Indestructible kaže...

opet je meni to previše za čekati, pa to su 3 mjeseca od sad


 i meni, jer mi je doktor dao još najviše dva mjeseca 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z

Meni sve brže pada potencija, kolko ono dana čamim čekajući?? Izgleda da mi i pamćenje trokira?!?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 19:09 (Android).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
BudalastoStvorenje kaže...
Solo761 kaže...

Pa pošto na Z još nisam dobio ni 5.0.2 lollipop koji najavljuju već pola godine da sad će, samo što nije, uzimam to sa zrncem soli.

Pustili su nadogradnju za Z1 i Z1 compact (i još neke modele) i onda su to zaustavili. Riječ je o verziji 5.0.2 koja je puna bugova. Z3 i Z2 su dobili barem jednu zakrpu na 5.0.2 (nemojte me hvatati za riječ), a dobit će sigurno još barem jednu (to je već najavljeno). Za Z1 compact je već certificirana nova verzija 5.0.2 s neki ispravljenim bugovima u odnosu na prvu verziju 5.0.2 koju je dobilo samo nekoliko zemalja i operatera.

 

Ono što je 100% sigurno je da sa Sonyjem čovjek treba biti jako strpljiv. Ako su nešto najavili tada se to obično razvuče više nego se čovjek nada. To je moje iskustvo iz prve ruke.

 

Indestructible kaže...

zbog čega neki odugovlace sa nadogradnjama, kao sony sada sa Z uredjajem?

 

5.1 tek u augustu, tj za 3 mjeseca, ko ziv ko mrtav do tada

Vjerojatno zbog bugova koji su se pojavili u 5.0.2 za druge (novije) modele serije Z. A kad će se pojaviti 5.1 i hoće li se uopće pojaviti, vidjet ćemo. Neki ljudi po forumima i blogovima tvrde da Telstra i nije neki pouzdani izvor informacija. Vidjet ćemo.

 

ja još uvijek na nebrandiranom z3 nisam dobio lollipop tako da... sve uzeti s dozom rezerve

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
pavac kaže...

 

ja još uvijek na nebrandiranom z3 nisam dobio lollipop tako da... sve uzeti s dozom rezerve

 Ovdje ima dosta ljudi čiji mobiteli nisu bili predviđeni za ovo tržište (Central Europe 3 - Slovenija, Mađarska, Hrvatska) jer su kupljeni negdje drugdje i potom su doneseni u Hrvatsku. Zato je teško reći zašto još nema Lollipopa za tvoj Z3.

 

Samo provjeri Customization version softvera u mobitelu, pa provjeri dostupnost Lollipopa na internetu.

 

Ovo su vijesti koje govore o nekoliko verzija Lollipopa za Z3.

 

Lollipop update (23.1.A.1.28) released for Xperia Z2 and Z3 series

by XB on 06/05/2015

 

New Lollipop builds land for the Xperia Z3 and Z3 Compact

by XB on 10/04/2015

 

Xperia Z3 Android 5.0.2 Lollipop firmware now rolling (23.1.A.0.690)

by XB on 16/03/2015

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 19:38 (BudalastoStvorenje).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z
BudalastoStvorenje kaže...
pavac kaže...

 

ja još uvijek na nebrandiranom z3 nisam dobio lollipop tako da... sve uzeti s dozom rezerve

 Ovdje ima dosta ljudi čiji mobiteli nisu bili predviđeni za ovo tržište (Central Europe 3 - Slovenija, Mađarska, Hrvatska) jer su kupljeni negdje drugdje i potom su doneseni u Hrvatsku. Zato je teško reći zašto još nema Lollipopa za tvoj Z3.

 

Samo provjeri Customization version softvera u mobitelu, pa provjeri dostupnost Lollipopa na internetu.

 

Ovo su vijesti koje govore o nekoliko verzija Lollipopa za Z3.

 

Lollipop update (23.1.A.1.28) released for Xperia Z2 and Z3 series

by XB on 06/05/2015

 

New Lollipop builds land for the Xperia Z3 and Z3 Compact

by XB on 10/04/2015

 

Xperia Z3 Android 5.0.2 Lollipop firmware now rolling (23.1.A.0.690)

by XB on 16/03/2015

 

 

 

 gdje se može vidjeti taj podatak?

9 godina
neaktivan
offline
Sony priprema i Lollipop 5.1 nadogradnju za Z seri

U mobitel upiši *#*#7378423#*#* pa u meniju izaberi Service info, pa zatim Software info, pa pronađi podatak ispod Customiization Version.

 

Taj podatak ti govori za koje tržište / operatera je namijenjen tvoj mobitel.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice