Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore

poruka: 9
|
čitano: 1.941
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore".
12 godina
offline
Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore

Ovaj compact je sve samo ne kompaktan. Sony kao i svih godina prije nastavlja razocaravati dizajnom. Zar je toliko tesko maknuti nepotreban prostor ispod i iznad ekrana??

Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore

Kupujem prvu Xperia Z Ultru (6,44" ekran) pod uslov da je ista kao nova (bez packe).

 

Veliko fuj (morat ću se ponavljati dok ne dobijem odgovor što se dešava sa BUG-om) za Online izdanje. Samo vijesti o telefonima i televizoreima, čini mi se kao da zauzimaju 90% sajta.

Gdje je Bug koji je bio pun recenzija novih programa, grafičkih programa, usporedni testova (evo recimo napravite test o Compact Selphy foto pisačima).

 

Sjećam se vremena kada sam kući iz srednje (pa i na fakultetu) kupnjom Bug-a kući satima uz kavu čitao od kraja ka početku pa onda detaljno iz početka. Sada kupim ponekad Bug i jednostavno sve kao da je Copy/Paste iz nekih drugih magazina (aka, GSM Arene) i sl. Šteta.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android
kerum kaže...

Ovaj compact je sve samo ne kompaktan. Sony kao i svih godina prije nastavlja razocaravati dizajnom. Zar je toliko tesko maknuti nepotreban prostor ispod i iznad ekrana??

 srecom ne podlijezu kritikama oko dizajna, jer su najljepsi mobiteli, a vi samsung, apple fanboy-evi ionako ih ne bi kupili,  i vec sam sto puta rekao, kenja se o dizajnu,  a koristite maske 99%

7 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android
loky4i4 kaže...
kerum kaže...

Ovaj compact je sve samo ne kompaktan. Sony kao i svih godina prije nastavlja razocaravati dizajnom. Zar je toliko tesko maknuti nepotreban prostor ispod i iznad ekrana??

 srecom ne podlijezu kritikama oko dizajna, jer su najljepsi mobiteli, a vi samsung, apple fanboy-evi ionako ih ne bi kupili,  i vec sam sto puta rekao, kenja se o dizajnu,  a koristite maske 99%

 Imao sam z3c koji mi je dizajnom bio prekrasan ali ove nove serije (x compact i xz1 compact) su loše dizajnirane. Naravno to je samo moje mišljenje.

12 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android
loky4i4 kaže...
kerum kaže...

Ovaj compact je sve samo ne kompaktan. Sony kao i svih godina prije nastavlja razocaravati dizajnom. Zar je toliko tesko maknuti nepotreban prostor ispod i iznad ekrana??

 srecom ne podlijezu kritikama oko dizajna, jer su najljepsi mobiteli, a vi samsung, apple fanboy-evi ionako ih ne bi kupili,  i vec sam sto puta rekao, kenja se o dizajnu,  a koristite maske 99%

Masku nikad nisam koristio, a ovoliko bacanje prostora uzalud mi je deal braker pri kupnji novog uredaja. Narocito mi je zao jer ove godine Sony ima fantasticne kamere i opcije te su se nekoliko tjedana prije predstavljanje pojavile glasine da ce se konacno opametiti po potanju dizajna.

 

BTW Samsug odbijam koristiti radi preloseg edge displaya (sto je falilo 2.5D ekranu?), a iPhone sam dobio poslovni i ne mogu smisliti koliko je tek tu prostora oko ekrana izgubljeno. UI i kod jednog i drugog su weak points. Tako da i danas koristim Nexus 5 jer se dostojna zamjena jos uvijek nije pojavila...

13 godina
online
Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore

U principu nemam ništa posebno protiv dizajna SONY mobilnih gadgeta, no malo me zbunjuje da je XZ1 pozicioniran iza XZ Premium ?! 

Uvjeren sam bio debelo da je XZ1 baš flagship model za sezonu 2017/18, no izgleda da to ostaje XZ Premium ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android
Z5c i sada ovaj xz1c su deblji od z3c. Meni zo ne smeta i jako me zanima cijena xz1c.
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android Ore

Ja osobno volim da mobitel ima "bezel"-e sa sve četiri strane ekrana, ovi mobiteli bez njih su mi bezveze. Ali ovo na XZ1 je ipak malo previše. Neki optimum mi je kao na Z5, ima ih dovoljno da možeš držati mobitel za njih, a opet ne previše.

Sad, možda su toliki da bi bio bolji signal radi all-metal tijela, ali opet...

 

Što mi se u dizajnu ne sviđa su ovi ružni zvučnici. Zašto nisu mogli napraviti elegantno kao na Z5? Ove dvije rupe na sred bezela baš izgledaju baš usrano.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ1 i XZ1 Compact stižu uz Android
ATJLučko kaže...

U principu nemam ništa posebno protiv dizajna SONY mobilnih gadgeta, no malo me zbunjuje da je XZ1 pozicioniran iza XZ Premium ?! 

Uvjeren sam bio debelo da je XZ1 baš flagship model za sezonu 2017/18, no izgleda da to ostaje XZ Premium ?!?! 

Možda će izaći XZ1 (ili će se možda drugaije zvati), samo sa Premium u omenu i naravno nekih dodanih karafeka.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice