Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti

poruka: 6
|
čitano: 1.655
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti".
16 godina
offline
Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti

Elegantno i kostalo bude 50 000 dolara!

Kad padne na 1k onda nek neko javi jer na zalost jos uvijek nisam super bogat.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti
NEW_MAN kaže...

Elegantno i kostalo bude 50 000 dolara!

Kad padne na 1k onda nek neko javi jer na zalost jos uvijek nisam super bogat.

 ja nikad neću ni biti toliko bogat da bih drugima plaćao da jedu i spavaju umjesto mene. a baš si mislim kak bi bilo zgodno s ovim kravama u štali puštati sliku pašnjaka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti
Ajar kaže...
NEW_MAN kaže...

Elegantno i kostalo bude 50 000 dolara!

Kad padne na 1k onda nek neko javi jer na zalost jos uvijek nisam super bogat.

 ja nikad neću ni biti toliko bogat da bih drugima plaćao da jedu i spavaju umjesto mene. a baš si mislim kak bi bilo zgodno s ovim kravama u štali puštati sliku pašnjaka. 

 razvalile bi ti štalu od sreće :D

16 godina
offline
Re: Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti

kakva je crna boja kod projektora u odnosu na moderne lcd/plazma panele?

nikad na to nisam obracao pozornost u kinu (a pitaj boga dal je i usporedivo uopce)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti
nixass kaže...

kakva je crna boja kod projektora u odnosu na moderne lcd/plazma panele?

nikad na to nisam obracao pozornost u kinu (a pitaj boga dal je i usporedivo uopce)

Dobro pitanje. Pa ako geldaš u mrklom mraku onda crna scena je potpuno crna scena, jer baš sam se uvjerio u kinu kada primjetiš samo svjetla za hitne slučajeve (ail i njih ne primjetiš jer se malo pogubiš u mraku). Eh sada sto i jedan faktor utječu kakav je crni piksel pixel okružen osvjetljenim pikselima. Od samog premaza platnna, preko faktora odsjeka pa do samog izvora svjetla lai jedno znam: na recenziji predzadnje Z generacije Panasonicove Plazme, svi su se složili u jednom: da daje sliku bolju od bilo koje dvorane na svijetu. Pa ti sada zaključi.

 

Zanimljivo nas vim slikama tražio sam gdje je projektor dok nisam skontao da onaj "čudni radijator" nije projektor. 

10 godina
offline
Re: Sonyev elegantni projektor za male udaljenosti

koliko sam imao prilike testirat, na tamnoj pozadini (zid konkretno) crna je bas crna i slika izgleda dosta dobro, sve dok ne prebacis na svjetli zid (bijelo) gdje tek dobijes dojam koliko bi cjelokupna slika trebala biti svjetlija, medutim onda ti crna postane isprana. 
Cini mi se da je najbolja kombinacija bolji projektor sa dosta lumena i zid tamne boje, u mom konkretnom slucaju radilo se o boji cokolade, dakle tamno smeda

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice