Spuštanje na komet i rušenje konvencija

poruka: 99
|
čitano: 13.986
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spuštanje na komet i rušenje konvencija".
16 godina
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
mario.L_hr kaže...

Pitanje je kako ta gravitacijska sila djeluje na tebe. Nebi bilo dobro da je u pitanju "slobodni pad".{#}

Kaze Newton, ovako:

:D

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
mario.L_hr kaže...
1domagoj1 kaže...

Pa cuj, jasno je koji ima vecu gravitacijsku silu. {#}

Pitanje je kako ta gravitacijska sila djeluje na tebe. Nebi bilo dobro da je u pitanju "slobodni pad".{#}

 

Gledam te!
16 godina
suspendiran
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
Drago kaže...
Friday kaže...
Drago kaže...
 a treći u siledžijki.

 

Evo umirem!!! {#}

 

Molim za pojašnjenje - koja je to vrsta obleke? Ne znam jel purgerski sleng, ali otkinuo sam se...

Jovanka kaže...

Kano'tjera {#}

Kanotjera, maja na špaline, siledžijka, vajfbiterica...

 

 

E jeste se raspleli sa kriptiranim sleng gang lokal dijalektom... pa zato postoji slikavanje.
Eto slike u attachu. Brus vilis, vindizlo...nemreš fulat. 
A za one kojima je nazadak 10 godina samo sa gravitacijskim slingshotom ubrzavati i loviti kometu na njenoj putanji, evo filmića:
http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/aBQL1W1_460sv_v1.mp4
O košulji stvarno više nebih. Osim da je ovo zanimljiva marketinška strategija:
dakle, valja nekom anonimcu samo naciljati dovoljno važan događaj, i autorizirano,
poduprt nekom političko aktivističkom agendom/strankom/udrugom/pokretom/vjerom
raskokodakati se o nečemu sporednom što pronađeš kao laku metu (jer ostalo i tako nerazumiješ) 
i eto tebi slave i publiciteta kao i sirotom akteru pravog događaja.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
Ne miješaj Newtona u ovu raspravu. Budi muško i reci, jesam...
Stručnjak za odmaganje...
16 godina
suspendiran
offline
Spuštanje na komet i rušenje konvencija

Ali Matt mi je simpa lik. 
gag o tome
 i
još jedan

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 0:40 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
overhaul kaže...

Ali Matt mi je simpa lik. 
gag o tome
 i
još jedan

Tvoj prvi link, kao i mnogi drugi, proziva ženu koja ga je intervjuirala, iako ona nema veze s aferom. Shi(r)tstorm je pokrenuo theverge.

http://www.theverge.com/2014/11/13/7213819/your-bowling-shirt-is-holding-back-progress

 

Zanimljivo je da kada Kardashianka ili Cyrusica mašu svojim golim guzicama to nikoga ne vrijeđa, ali ako te guzice koju su svima pokazale muškarac stavi na košulju ili zid, on time vrijeđa žene. Smiješ gledati, smiješ kupiti proizvod koji ta guzica reklamira (jer nijedna nije pokazana zabadava), ali ne smiješ pokazati da ti se to sviđa. Uopće nismo licemjerni...

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
suspendiran
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
Visak kaže...
overhaul kaže...

Ali Matt mi je simpa lik. 
gag o tome
 i
još jedan

Tvoj prvi link, kao i mnogi drugi, proziva ženu koja ga je intervjuirala, iako ona nema veze s aferom. Shi(r)tstorm je pokrenuo theverge.

http://www.theverge.com/2014/11/13/7213819/your-bowling-shirt-is-holding-back-progress

 

Zanimljivo je da kada Kardashianka ili Cyrusica mašu svojim golim guzicama to nikoga ne vrijeđa, ali ako te guzice koju su svima pokazale muškarac stavi na košulju ili zid, on time vrijeđa žene. Smiješ gledati, smiješ kupiti proizvod koji ta guzica reklamira (jer nijedna nije pokazana zabadava), ali ne smiješ pokazati da ti se to sviđa. Uopće nismo licemjerni...

Hvala za Verge, nisam ni skontao da ovi meme pictoriali napadaju novinarku koja ga je intervjuirala, viđao sam samo
onu uvrijeđenu gospoju na tweetu "Rose Eveleth"
A ovi s vergea su ciljani napadači, točno se vidi u komantarima zapjenjeni osobni napadaji urednika i moderatora.
Nikad nisam vidio takvu jednostranost na npr. ovom sirotom BUgu, posebno ne ujedinjeni napad urednika i moderatora na nešto
kao što je modni dodatak :/
Na kraju dobar YT o sumanotoj "osjetljivosti" modernih zapadnjačkih "feminista" dok istovremeno na istoj ovoj našoj kugli zemaljskoj
žene doista muče, sakate, siluju, ubijaju, iskorištavaju i zlostavljaju na milijarde načina i izlika bez najmanje veze sa pozama dupeta ili
slika na košuljama ili ičim vezanim za ove uvredljive egocentrične US of A mimoze.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
mario.L_hr kaže...
1domagoj1 kaže...

Ja mislim da su to Ameri ljubomorni na nas Europljane jer oni nisu spustili prvi letjelicu na komet pa su aktivirali te svoje aktivistice da sabotiraju to spektakularno dostignuce. Za svaki slucaj su na drugoj fronti angazirali Kim K. da slika dupe pa da skrenu paznju sa europskog pothvata stoljeca na tamo nekakvu babu. To je zavjera jasna kao dan. {#}

Budi iskren i priznaj, na koji od ta dva "objekta" bi prije sletio?{#}

A i "harpun" bi radio od prve...

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spuštanje na komet i rušenje konvencija
overhaul kaže...

Na kraju dobar YT o sumanotoj "osjetljivosti" modernih zapadnjačkih "feminista" dok istovremeno na istoj ovoj našoj kugli zemaljskoj
žene doista muče, sakate, siluju, ubijaju, iskorištavaju i zlostavljaju na milijarde načina i izlika bez najmanje veze sa pozama dupeta ili
slika na košuljama ili ičim vezanim za ove uvredljive egocentrične US of A mimoze.

Dobar filmić.

 

Inače slažem se da je košulja neukusna i neprilična, ali nije više od toga, tj. nije uvredljiva.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice