Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

poruka: 8
|
čitano: 1.176
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a".
12 godina
odjavljen
offline
Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

Jel baterija izmjenjiva? Ako je, vjerojatno ga uzimam.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a
@Dex.pwn zašto ti je to toliko bitno? Imam Lumiu 920 staru min. 4 god. baterija kao prvog dana. Jedino je nezgodno kad ju žena zbirne. Uvijek zaboravim kombinaciju za reset (desilo se 2puta). 😊
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

Zato što nije svaki mobitel L920

14 godina
offline
Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

Jako sumnjam da je baterija izmjenjiva. Kako bi ti svake 2-3 godine kupio novi mobitel ako baterija ne crkne i povuče mobitel sa sobom. I kome bi se prodavale stotine milijuna mobitela godišnje?

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 15:09 (učo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

Upravo mi to i ide na živce.

14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a
Pa imam i 930, al' je to prenovo. Imam i 950, al' na njoj se može mijenjati pa nije relevantno. Na kojem si ti to imao tako loše iskustvo? Prije sam vozio androide, jos prije CE...
14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a
Pa imam i 930, al' je to prenovo. Imam i 950, al' na njoj se može mijenjati pa nije relevantno. Na kojem si ti to imao tako loše iskustvo? Prije sam vozio androide, jos prije CE...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Galaxy J7 Max s 4 GB RAM-a

Nisam imao, jer svi mobiteli koje sam imao su imali izmjenjivu bateriju, a baterija je potrošna roba. Zamisli da moraš mijenjati pola auta(ili cijeli auto) samo zato što je akumulator neizmjenjiv.

Mislim, može se promijeniti baterija, ali je puno zajebanije, i dođe me skoro ko pola mobitela, a sam ne želim.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice