Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu poseže

poruka: 6
|
čitano: 1.878
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu poseže ".
11 godina
odjavljen
offline
Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu poseže

Meni je VPN 90% vremena uključen na mobitelu, putem adguard app za blokiranje oglasa. 

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu pos
skorvy kaže...

Meni je VPN 90% vremena uključen na mobitelu, putem adguard app za blokiranje oglasa. 

 to nije VPN na kakav se misli

11 godina
odjavljen
offline
Re: Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu pos
Jim Carrey kaže...
skorvy kaže...

Meni je VPN 90% vremena uključen na mobitelu, putem adguard app za blokiranje oglasa. 

 to nije VPN na kakav se misli

 Mislim da mi je vrijeme za spavanje.. 

...................................... funny facts
14 godina
neaktivan
offline
Re: Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu pos

adguard ako radi preko "VPN" za blokiranje oglasa nije VPN koji se spominje u članku. Nego je lokalan na mobitelu zbog aplikacija. Jedino ako nemaš uključeno proxy

16 godina
offline
Re: Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu pos
100% ozbiljnih firmi koje imaju ljude na terenu imaju VPN a privat se koristi za torrente ili gledanje video sadrzaja iz USA u ostatku svijeta.
Koristim ga nekad da kupim igru iz druge regije i ozbiljno razmisljam da uzmem dozivotnu pretplatu za sezdesetak eura.
15 godina
offline
Re: Svaki četvrti korisnik Interneta u svijetu pos
NEW_MAN kaže...
100% ozbiljnih firmi koje imaju ljude na terenu imaju VPN a privat se koristi za torrente ili gledanje video sadrzaja iz USA u ostatku svijeta.
Koristim ga nekad da kupim igru iz druge regije i ozbiljno razmisljam da uzmem dozivotnu pretplatu za sezdesetak eura.

 Koji provider?

 

Koristim NordVPN s kojim imam odlicnih iskustava, ne samo da je jeftin i da im dosta opcija za podesavanje nego je i sto se tice podrske odlican, npr. na blogu zatrazis server i oni ga ubace u sljedecoj verziji...... e to jos nigdje nisam dozivio, a da ne govorim o tome da je kod njih pravi "no log" policy (provjereno u vise navrata) . Jednostavno im ne nalazim manu sve da i hocu... tu i tamo su im neki serveri spori ali brzo ih srede ili zamijene boljim/brzim.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice