Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

poruka: 12
|
čitano: 2.205
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga".
9 godina
neaktivan
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

Naravno. I tko je uložio u stvaranje streaming servisa čije usluge naplaćuje drugima, zaradit će brdo love.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
BudalastoStvorenje kaže...

Naravno. I tko je uložio u stvaranje streaming servisa čije usluge naplaćuje drugima, zaradit će brdo love.

 

 ali je i bolje za kupce, eto ja koristim spotify besplatni ( je da ima koji oglas ali podnošljvo je) i prednost je ogromna te čak ima i domaćih pjesama 

12 godina
neaktivan
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

Hebem ti RIAA gori nego naš ZAMP i DMCA

Zamp je vidio kolika se lova mlati u americi pa udri.

Riaa je imala brojne skandale od tuženja malodobne djece,starijih pa čak i mrtvih http://arstechnica.com/uncategorized/2005/02/4587-2/

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 19:13 (Ikarus01).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

Prošla vremena, svaki drugi čovjek ima danas internet i sve dostupno na jednom mjestu, skini, pogledaj, obriši. Ja koristim još cd jedino kad si snimam mp3 mjuzu za auto.
Šteta, fali mi ono vrijeme kada si mogao otić u videoteku podić film i pogledat ga. Danas imam hrpu svega za skinit i pogledat, a nemam vremena ni volje.
Fali mi nekako to, fora je imat to u ruci i gledat cover filma.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 19:21 (razer1911).
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

Neka, neka, pljuska u facu idio*ima iz ZAMPa koji su nabili, ilegalnu i amoralnu, naknadu na CD/DVD medije....

 

btw. bas sam pred tjedan dana kupio 25DVDa :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 21:08 (LudaRajcica).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

A kolko su zaradili na kazetama?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streaminga

Pa, ljudi moji, veselite se propasti CD-ova, a ne brinite se kako će naš Ivo živjeti samo od mirovine? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
Kad bi barem digitalne verzije igara bile jeftinije od fizičkih i bez prokletog DRM-a.Al o tom potom.Sad "posuđujemo" igre na neodređeno na servisima tipa STEAM po full price cijeni fizičkih kopija od 40-60€ i onda ti drpe account i ode sve kvragu,a i te fizičke verzije služe samo kao backup na jedan od servisa na kojem se moraju prisilno aktivirat.Ak nešto platim onda želim da bude to trajno u mojem vlasništvu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
ApretaH kaže...
Kad bi barem digitalne verzije igara bile jeftinije od fizičkih i bez prokletog DRM-a.Al o tom potom.Sad "posuđujemo" igre na neodređeno na servisima tipa STEAM po full price cijeni fizičkih kopija od 40-60€ i onda ti drpe account i ode sve kvragu,a i te fizičke verzije služe samo kao backup na jedan od servisa na kojem se moraju prisilno aktivirat.Ak nešto platim onda želim da bude to trajno u mojem vlasništvu.

Kupuj na GOG-u, sa instalacijskim folderima možeš raditi što hoćeš (beskonačno kopirati, dati drugoj osobi,...); a ako ti netko ukrade korisnički račun još uvijek možeš bez problema koristiti sve kaj ti je ostalo na kompu jer nije vezano za niti jednu platformu.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
Imaš i na onim stranicama GOG igre tako da ih netreba kupovat jer nit netrebaju c***kanu .exe datoteku.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
razer1911 kaže...

Prošla vremena, svaki drugi čovjek ima danas internet i sve dostupno na jednom mjestu, skini, pogledaj, obriši. Ja koristim još cd jedino kad si snimam mp3 mjuzu za auto.
Šteta, fali mi ono vrijeme kada si mogao otić u videoteku podić film i pogledat ga. Danas imam hrpu svega za skinit i pogledat, a nemam vremena ni volje.
Fali mi nekako to, fora je imat to u ruci i gledat cover filma.

 stara dobra vremena,sada gledam film na fhd na 42'' tvu nije mi uzitak kao prije,prije bi posudio film i na ps2 ubacio i na kucno kino gledati

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve manje se kupuju CD-ovi, vladavina streamin
hanteed kaže...
razer1911 kaže...

Prošla vremena, svaki drugi čovjek ima danas internet i sve dostupno na jednom mjestu, skini, pogledaj, obriši. Ja koristim još cd jedino kad si snimam mp3 mjuzu za auto.
Šteta, fali mi ono vrijeme kada si mogao otić u videoteku podić film i pogledat ga. Danas imam hrpu svega za skinit i pogledat, a nemam vremena ni volje.
Fali mi nekako to, fora je imat to u ruci i gledat cover filma.

 stara dobra vremena,sada gledam film na fhd na 42'' tvu nije mi uzitak kao prije,prije bi posudio film i na ps2 ubacio i na kucno kino gledati

 ja se sjećam kada sam imao samo gigu prometa, a onda 10, pa 15 i kada sam dobio flet nakon 3 mjeseca više nisam ni sam znao što ću više skinit

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice