Sve spremno za WWDC – što očekivati?

poruka: 28
|
čitano: 3.529
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve spremno za WWDC – što očekivati?".
15 godina
online
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Nadam se većem redizajnu (vjerojatno nemoguće, barem neka uvedu boje ili tanji font kao u WP) i Quick Settingsima (must)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Meni se ikonice svidjaju kako su danas, koristim iuredjaje vec godinama, ali ocito samo meni ios nije dosadio. Naravno, lajkam nove mogucnosti, ali ikonice i izgleg mi je ok!
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Meni se na iOSu najviše sviđaju eye-cand efekti koji se odlično uklapaju uz zvukove a ima ih hrpetina, takvo nešto nema na Androidu.

No i dalje je previše monotono sa kopiranjem ovih aluminjskih tekstura i na to neki gloss sjaj
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Imamo isto mišljenje, koristim ios uredaje godina, sviđaju mi se ikonice i volim kaj se ne mjenjaju.
Eto barem smo dvojica, iako će vjerojatno drugi reći da smo čudaci :-)
11 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Flat ikonice? Integracija IOS i OSX? Jedinstveni ekosistem? Zar to nije upravo sve ono što je Microsoft-ova strateška orijentacija već godinama. Sa jednom "sitnom" razlikom da Microsoft ima jako puno toga za integrirati u svoj ekosistem. Izgleda da Apple traži promjenu prvenstveno radi promjene, jer strateški nema šta novo za ponuditi....

 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Na prvu možemo očekivati nepromjenjen UI i polufunkcionalno softversko rješenje u razini SIRI i Mapsa...

 

Nekoliko je stvari zanimljivo, još od iOSa 5, jer je lijep "okrugli" broj, a sa 7-om postaje još zanimljivije.

Prvo prejasno je kako je publika pristrana čak i ako ne dobiju nešto što bi načelno tražili, recimo gotovo svaki gadget mora imati drastičnije promjene kako fizičke, tako softverske kako bi opravdali kupnju no to do sedme inačice nije bio zahtjev Appleove publike. Dobrog konja se ne mjenja, ali uvijek naiđe lijepši konj.

 

Cognitor kaže...

Flat ikonice? Integracija IOS i OSX? Jedinstveni ekosistem? Zar to nije upravo sve ono što je Microsoft-ova strateška orijentacija već godinama. Sa jednom "sitnom" razlikom da Microsoft ima jako puno toga za integrirati u svoj ekosistem. Izgleda da Apple traži promjenu prvenstveno radi promjene, jer strateški nema šta novo za ponuditi....

Microsoft ima puno toga za integiriati jer se većina koristi njihovim proizvodima ali ima teži posao jer je Apple postavio ograničenja na slabijem od dva sustava za integraciju -iOS, dok postoji želja da Microsofotov mobilni ekvivalent ima funkcionalnost desktop sustava.

 

Ono što me čudi jest da iOS opće dobiva dodatne integracije, po meni je pojavom jaćeg harrdvera i konektora morao imati punu inegraciju s OSX-om, žično i WiFiem. Iako ne želim vidjeti jednak sustav na obje platforme jer je to okrnjavanje desktopa zbog fizički ograničene mobilne platforme, iPhone/Pad su već morali imati punu sinkronizaciju s mojim iMacom pri ulasku u kuću, bez potrebe za spajanjem, iTunesima i sličnim opstruktivnim softverom. Svaki dokument bi dobio opciju send to iPhone, iPhone bi imao folder koji bi se automatski praznio na Desktop.

sa Cloudom je to još jednostavnije ali to bi bilo veoma praktično u 2009.

 

Uglavnom veoma mali ili neznatan napredak od 2007, da iskoristim Petricev izraz "frapantno" je da je iOS u 7 inačici dok genealno izgleda kao prva.

Radilo s uglavnom o nadopunjavanju iOSa za intuitivnijim verzijama mogućnosti koje su imali prijašnji smartphonei koji su bili nepraktični zbog dizajna i samog softvera.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Microsoft nema nikakvu strategiju već dugo; "Metro" i WP/WRT su potezi poput gašenja požara. Integracija kakvu sada pokušavaju je odličan put, ali to jednostavno još ne radi kako treba; imaju pogrešnih poteza kojima guše platformu. Postoji razlog zašto su na par postotaka tržišta i zašto je Android tek masovnošću uspio nadići iOS.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
12 godina
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Tonči kaže...

Microsoft nema nikakvu strategiju već dugo; "Metro" i WP/WRT su potezi poput gašenja požara. Integracija kakvu sada pokušavaju je odličan put, ali to jednostavno još ne radi kako treba; imaju pogrešnih poteza kojima guše platformu. Postoji razlog zašto su na par postotaka tržišta i zašto je Android tek masovnošću uspio nadići iOS.

Masovnoscu prodanih komada jedino. Sve ostalo, poput usagea na webu npr, je na strani iOSa. A kakti ima premali ekran za surfanje :D

14 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Novi Mac Pro!

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

ovaj mac pro je nešto posebno {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
zuper kaže...

ovaj mac pro je nešto posebno {#}

I, neočekivano, na AMDu je. Nice {#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Nisam redovan na forumu ali svakodnevno pratim vesti i komentare i jedna stvar mi nikako ne ide u glavu... Naime, na sva zvona se spominje kako AMD propada, kako nema konkurentne procesore (izuzimajući APU-e) ni na mobilnom ni na desktop tržištu. Međutim, koliko sam uspeo da ispratim, WiiU, PS4, Xbox One a od sada i MacPro koriste AMD procesore... Svi navedeni uređaji su spremni da odgovore na najzahtevnije zadatke i obrade nextgen grafiku, uprkos nekompetentnim procesorima. 

Može li mi neko objasniti uzrok ove pojave, bez hejta ili flejma?

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

novi pro će koristiti intel xeon, a grafičke će biti amd

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Ha? Procesori su Xeoni, grafika je od AMD-a..

 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
13 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Novi iOs. Komentari?

Ikone mi se baš ne sviđaju :/ 

Evo demo ide upravo..

 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 20:28 (Agent Rico).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
zuper kaže...

novi pro će koristiti intel xeon, a grafičke će biti amd

My bad, na Vergeu kaže da je dual AMD CPU, a stream mi je pao dok je bila riječ o tome.

 

Malo sam razočaran s izgledom novog iOSa, očekivao sam malo ozbiljniji , ovo mi izgleda nekako djetinjasto i prešareno. Ništa što se već uz jailbreak nije moglo postići.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 20:30 (power_user).
13 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

super je novi ios! fino osvježenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Ovaj controlcenter mi izgleda katastrofa.. Nadam se da je samo do wallpapera takav... 

 

Appswitcher mi se sviđa.. 

 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 20:35 (Agent Rico).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Novi iOS me je jako iznenadio. Odlično izgleda, ikone nisu baš najbolje, ali sve u svemu jako jako lijepo. {#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Agent Rico kaže...

Ovaj controlcenter mi izgleda katastrofa.. Nadam se da je samo do wallpapera takav... 

Pokazivali su s različitim wallpaperima, boja se malo mjenja, ali izgleda jednako loše. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Meni se ovakav izgled iOS-a sviđa. Napokon su odbacili imitacije šavova i kože

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
power_user kaže...

I, neočekivano, na AMDu je. Nice {#}

Ha?!

''The new Mac Pro is built around a new unified thermal core, with a new generation 12-core Xeon processor. Twice as fast as the previous generation. The memory’s also super charged, 1866MHz DD3 with a 60GBps bandwidth''

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
kizo2703 kaže...
power_user kaže...

I, neočekivano, na AMDu je. Nice {#}

Ha?! ''The new Mac Pro is built around a new unified thermal core, with a new generation 12-core Xeon processor. Twice as fast as the previous generation. The memory’s also super charged, 1866MHz DD3 with a 60GBps bandwidth''

Krivo sam pročitao, ispravio sam se u prošlom postu.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?

Što dulje gledam ove ikone to su mi ružnije...   Zašto Apple, zašto? {#}

 

 

 

 -- || http://youtu.be/FGBhQbmPwH8 \o/
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Agent Rico kaže...

Što dulje gledam ove ikone to su mi ružnije...   Zašto Apple, zašto? {#}

I puno Metro dizajna.

Gdje sam to već vidio? {#}

power_user kaže...

Krivo sam pročitao, ispravio sam se u prošlom postu.

Sve u redu ,iako bi to bilo dobro za ''hackintoshere''. Original Apple AMD kernel. {#}

 

No dobro ,samo sam se zezal!! Malo lakše s TD-ima ,uopće nemate smisla za humor!! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 21:04 (kizo2703).
15 godina
offline
Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Sviđa mi se, posebno jos bolja integracija između uredaja(tipa kad na jednom maknem notifikaciju, mice se i na drugom. I napokon da se dovode reda u galeriji :)) uglavnom veliki plus za iOS 7. A i dalje mi nije jasno da ce MacBook air moći 12 sati na bateriji radit, impresivno!
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Stoja kaže...
Sviđa mi se, posebno jos bolja integracija između uredaja(tipa kad na jednom maknem notifikaciju, mice se i na drugom. I napokon da se dovode reda u galeriji :)) uglavnom veliki plus za iOS 7. A i dalje mi nije jasno da ce MacBook air moći 12 sati na bateriji radit, impresivno!

 

 

Pa na svom Asusu U36 dobijem 8-9h rada ko iz sale, ne kuzim sta je tu cudno, koliko kosta uredaj trebao bi 24h moc radit bez beda.

 

Da ne pricam SB vs Haswell arhitektura, tako da. Nis posebno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve spremno za WWDC – što očekivati?
Agent Rico kaže...

Evo malo slika novog Mac Pro-a - thisistheverge.tumblr.com/post/52645575434/new-mac-pro-first-look-we-just-got-a-look-at    

 

(neznam zašto, ali linkovi mi nikako ne rade :/)

Pa radi link! KLIK

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice