SwiftKey od sada besplatan

poruka: 20
|
čitano: 2.869
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SwiftKey od sada besplatan".
15 godina
neaktivan
offline
SwiftKey od sada besplatan

Ahhhh, a ja je kupio prije mjesec dana nakon dugog odmjeravanja. Ne znam zasto ali mi je uvijek zao dati pare za neke aplikacije, ne piratiziram ih ali ih i ne koristim, probam eventualno trial i uklonim je, ali sam cuo da je swiftkey ultra popularan.

 

I skontam neki dan. Ma hajde necu sebi kupiti nekoliko piva nego cu kupiti ovu aplikaciju i to i uradih, kad ono.........

 

A, da apliakcija je san snova, zao mi je sto je ranije nisam kupio.

 

Mozda ce sada naplacivati je za ios kada krene iOS8 pa zato dali dzaba na android platformi

 

Sto se tice taskera, cekao sam duuuugo da izadje verzija 2 kada je bio pravo jeftin i ugrabio ga za  1 dolar mislim.

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 13:19 (dejson).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SwiftKey od sada besplatan

Jel ima neka finta da ga natjeram da ne pokušava auto correctat ako pišem slovo po slovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

Stvar je:

 

 

iphone user:

 

0.99 $ ? kupujem !

 

 

vecina android usera:

 

Sta ? Pa kupio sam mob...zelim SVEEE besplatno.

ja
 
18 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
bender_007 kaže...

Stvar je:

 

 

iphone user:

 

0.99 $ ? kupujem !

 

 

vecina android usera:

 

Sta ? Pa kupio sam mob...zelim SVEEE besplatno.

i IMAM SVE BESPLATNO!!!

 andorid BOG! {#}

TiONiO
14 godina
neaktivan
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
Imam je sigurno već godinu dana, kupljenu naravno. Najbolja tipkovnica na Androidu.
15 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

[paranoid mode=on]

Sa besplatnom verzijom dobije se gratis keylogger?

[/paranoid mode]

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
Tionio kaže...

i IMAM SVE BESPLATNO!!!

 andorid BOG! {#}

samo vi lupajte po TD..nisam vam ja kriv sto imate ajfon!

SPARTAAAAAA {#} 

TiONiO
16 godina
neaktivan
offline
SwiftKey od sada besplatan

mada ne vidim poentu

na Noteu 3 (a i prije na SGS3) imam baš sve (sem tema) mogućnosti Swifta...

oš kupt ciglu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

Ja kupio Swype pred nekih godinu i pol... Zna tko koja je bolja između Swypea i Swiftkeya da ne isprobavam bezveze???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
lllnuclearlll kaže...

Ja kupio Swype pred nekih godinu i pol... Zna tko koja je bolja između Swypea i Swiftkeya da ne isprobavam bezveze???

Ne moze ti niko reci koja ti je bolja. Kao i sve u zivotu moras sam isprobati da bi donio odluku. Hajde nije ti valjda tesko instalirati jednu aplikaciju pa je probati , pa ne moras mijenjati cijeli ROM za to.

It's so deep how can you be so shallow
14 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
Tionio kaže...
Tionio kaže...

i IMAM SVE BESPLATNO!!!

 andorid BOG! {#}

samo vi lupajte po TD..nisam vam ja kriv sto imate ajfon!

SPARTAAAAAA {#} 

Nemamo svi ajfon, samo neki od nas cijene trud developera..

Bivši ulični prodavač limuna i hodajući leš
14 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
merio kaže...

Nemamo svi ajfon, samo neki od nas cijene trud developera..

i ja cijenim! svako toliko doniram kad netko napravi dobar ROM na XDA! {#}

TiONiO
12 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
Tionio kaže...
merio kaže...

Nemamo svi ajfon, samo neki od nas cijene trud developera..

i ja cijenim! svako toliko doniram kad netko napravi dobar ROM na XDA!  {#}

  Brkas pojmove developer i COOK(rom chef) :)

 

ja
14 godina
offline
Re: SwiftKey od sada besplatan
Tionio kaže...
Tionio kaže...

i IMAM SVE BESPLATNO!!!

 andorid BOG! {#}

samo vi lupajte po TD..nisam vam ja kriv sto imate ajfon!

SPARTAAAAAA {#} 

Možda si čuo za jednu famoznu stvar. Jailbreak.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

Sve je stvar navike. Koristim Swype od windowsa 5-6..nepamtim više... Uglavnom kupio sam i SwiftKey ali naviknuo sam se na swype i meni je bolji. 

 

Vjerujem da sam prije isprobao swift da bi mi on sada bio bolji...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

meni je swiftkey super zbog toga sto ima jako tocan swype i super predvida rijeci ali dosta sporije mi se pojavljuje ta tipkovnica od stock androidove koja ima skoro pa beskoristan swype i rijetko kad predvidi rijec koju trebam

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SwiftKey od sada besplatan

SwiftKey je prva aplikacija koji sam kupio, par dana nakon nabavke smartphonea i svesrdno ju preporučam. Predviđanje je tako dobro da mi se ponekad čini da čita misli :) . Kupio sam i Swype kada je izašla na Google Playu - i pomalo se razočarao, kvaliteta predikcije je bila dosta slaba; nedavno sam napravio factory reset, instalirao Swype i isključivo ju koristio do prošlog vikenda - u odnosu na vrijeme kada je izašla, predikcija se popravila, ali nije na razini SwiftKeya.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SwiftKey od sada besplatan

Na androidu sam oko 5 godina, ovo je jedna od prvih aplikacija koju sam kupio (a kupio sam ih mozda 3-4) prelaskom sa HTC-a na Samsunga (S2)

jer je orig. tipkovnica bila smece. I dalje koristim istu na Note2 - jednostavno bolje ne moze.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 12:57 (Cortez).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

isto ko i par korisnika prije, to je valjda prva aplikacija koju sam kupio kad sam kupio prvi andorid, zbilja je bila najbolja tipkovnica, ali se na neko vrijeme totalno raštimala pa sam je obrisao...

posto sam vidio da je free, imao sam viska vremena da je ponovo isprobam i opet su je popravili... definitivno moja preporuka za tu tipkovnicu, swipe radi odlicno, prepoznavanje izmedu eng i hr tipkovnice je odlicno i do sad nemam prigovora uopce... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
SwiftKey od sada besplatan

Koristio sam ga na androidu u galaxy s3 mini-ju po općoj preporuci u qwerty-u..... nerviralo me je to da se i nakon mukotrpnog podešavanja širine tipki moglo dobiti zapravo samo visinu tipki korektno, naravno mislim na portret orjentaciju uređaja - ko još kucka u landscape-u ..... Kako su tipke uvijek bile previsoke osim ako nisam odabrao small veličinu kad bi sve bilo premaleno .... nije me uopće oduševio nego dobrano namučio i iziritirao !! Bila je to verzija "SwiftKey3" tad sam odlučio vratit sve na staro .... i gle čuda ... više mi se svidila ugrađena samsungova tipkovnica ...... Možda na nekim telefonima SwiftKey "briljira" ali birajući jasno ponuđene opcije za veličinu i širinu slova te tražeći rješenje ...... - nikad više !! 

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice