Tableti na Androidu sve popularniji

poruka: 16
|
čitano: 2.919
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tableti na Androidu sve popularniji".
16 godina
odjavljen
offline
Tableti na Androidu sve popularniji

Kad se daju za zlicu brasna

http://isvijet.com.hr
 
4 11 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji

Ekipa koja se loži na iPad je kupila svoj primjerak ili dva, a oni koji nemaju love kupe Kindle ili Nexus koji su predobri za duplo manje love.

Ženi sam kupil iPad prije godinu i pol te mi ne pada na kupit novi sljedecih deset godina. Sve radi ko prvi dan i baterija drzi i drzi.
Sebi bi kupil Nexusa ali necu jer mislim da je tablet idijotarija tisucljeca na kojem ne mogu nista vise nego na telefonu a kad sam doma imam fakin komp i ne pada mi na pamet trkeljat po tom govnu.

Uređaj za žene i pedere a oni koji se osjecaju prozvanim mogu mi :) td.

 

Microsoft je prosle godine prodal jedan tablet a ove svih deset.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2013 20:02 (NEW_MAN).
15 godina
neaktivan
offline
Tableti na Androidu sve popularniji

Sada taj omjer iznosi 67% za Android i 28,3% za iOS. Poraznija za Apple od ove je činjenica da je broj isporučenih primjeraka iPada u drugom kvartalu ove godine pao za 14% u odnosu na isto razdoblje 2012. (17 milijuna prema 14,6 milijuna), dok je broj isporučenih tableta s Androidom gotovo udvostručen (18,5 milijuna prema 34,6 milijuna).

Nisu li neki zanesenjaci na forumu prije 2 dana tvrdili da iPad ima 85% tržišta?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
NEW_MAN kaže...

Ekipa koja se loži na iPad je kupila svoj primjerak ili dva, a oni koji nemaju love kupe Kindle ili Nexus koji su predobri za duplo manje love.

Ženi sam kupil iPad prije godinu i pol te mi ne pada na kupit novi sljedecih deset godina. Sve radi ko prvi dan i baterija drzi i drzi.
Sebi bi kupil Nexusa ali necu jer mislim da je tablet idijotarija tisucljeca na kojem ne mogu nista vise nego na telefonu a kad sam doma imam fakin komp i ne pada mi na pamet trkeljat po tom govnu.

Uređaj za žene i pedere a oni koji se osjecaju prozvanim mogu mi :) td.

 

Microsoft je prosle godine prodal jedan tablet a ove svih deset.

{#}

14 godina
offline
Tableti na Androidu sve popularniji

Ne znam jeste li kada razmišljali kolika je zarada po jednom primjerku tableta. Apple je tu u prednosti, jer osim troškova proizvodnje koji su relativno mali u odnosu na konačnu cijenu proizvoda, početni prihodi su veliki. Google nema nikakvu zaradu od direktne prodaje, ali ide na kvantitet i zaradu od oglasa, te prodaje aplikacija. MS bi mogao dobro zaraditi jer cijena njihovih tableta nije baš mala, ali proda relativno malo primjeraka.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
NEW_MAN kaže...

Ekipa koja se loži na iPad je kupila svoj primjerak ili dva, a oni koji nemaju love kupe Kindle ili Nexus koji su predobri za duplo manje love.

Ženi sam kupil iPad prije godinu i pol te mi ne pada na kupit novi sljedecih deset godina. Sve radi ko prvi dan i baterija drzi i drzi.
Sebi bi kupil Nexusa ali necu jer mislim da je tablet idijotarija tisucljeca na kojem ne mogu nista vise nego na telefonu a kad sam doma imam fakin komp i ne pada mi na pamet trkeljat po tom govnu.

Uređaj za žene i pedere a oni koji se osjecaju prozvanim mogu mi :) td.

 

Microsoft je prosle godine prodal jedan tablet a ove svih deset.

Wtf? Sebi bi kupio Nexusa a neces jer je tablet idiotarija za zene i pedere???? Glavno da si ti sebi model izabrao {#}

16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
Kaj ti nije jasno?
Ti nacrtam?
Kad i ako bi sebi kupoval tablet, ali necu jer je idijotarija onda bi si kupil Nexusa.
Kaj ti tu nije jasno? Vidim da je tablet za zene, pedere i glupane.
10 godina
protjeran
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji

Možda žena i peder nisi. Za ostalo govori tvoja elaboracija.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
15 godina
neaktivan
offline
Tableti na Androidu sve popularniji

Opet Apple kao firma ovde zaradjuje najvise od prodaje tableta, sam ima 30% trzista, dok firmi koji proizvode android tablet ima mali milion.

I ne zaboravimo microsoft sa svojim patentom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
C0rto kaže...

Možda žena i peder nisi. Za ostalo govori tvoja elaboracija.

Kaj trebal bi se sramit svojeg misljenja? ili toga kaj sam nepristojan pa dijelim pedere, zene i glupane bez da ljude poznam?
To je moje skromno misljenje a imam ih puno :)

 

Ovo je forum gdi vodimo diskusije i ovo kaj pisem je vise zahebancija te prcanje osjetljivih na prcanje.

Nisam ti ja Mamic da brijem okolo na agresivu i napadam ljude. Kaj nikad ti niko iz zezancije nije reko da izgledas ko peder ili da si pica?

Nesto tipa kakve si to pederske patike kupil ili kakvu to majicu imas ili kak si se zo pocesljal ko da te krava polizala ili kaj si zaspal na livadi kad su travu kosili?

 

Dosta OT i opravdavanja svojeg nacina razmisljanja i pisanja.

 

Svi koji imate tablet ste pice ili vam eventualno treba ali ste opet pice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2013 9:06 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
NEW_MAN kaže...
C0rto kaže...

Možda žena i peder nisi. Za ostalo govori tvoja elaboracija.

Kaj trebal bi se sramit svojeg misljenja? ili toga kaj sam nepristojan pa dijelim pedere, zene i glupane bez da ljude poznam?
To je moje skromno misljenje a imam ih puno :)

 

Ovo je forum gdi vodimo diskusije i ovo kaj pisem je vise zahebancija te prcanje osjetljivih na prcanje.

Nisam ti ja Mamic da brijem okolo na agresivu i napadam ljude. Kaj nikad ti niko iz zezancije nije reko da izgledas ko peder ili da si pica?

Nesto tipa kakve si to pederske patike kupil ili kakvu to majicu imas ili kak si se zo pocesljal ko da te krava polizala ili kaj si zaspal na livadi kad su travu kosili?

 

Dosta OT i opravdavanja svojeg nacina razmisljanja i pisanja.

 

Svi koji imate tablet ste pice ili vam eventualno treba ali ste opet pice.

Je. Kad sam bio u srednjoj skoli.

Ponekad zaboravim, al me ovaj forum zato osvjezi, ipak je tu prosjek godina 17.

16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
Btw ako Vam bas treba tablet imate u Mediamarktu na akciji iPad 4 za 459 eura kaj ispadne oko 3400 kn, a mini prodaju za 299 eura.
700 kuna jeftiniji iPad 4 ili 500 kn jeftiniji mini.
Nexus 7 32 GB je 249 eura. SGS Tab 2 10.1 sa 16 GB memorije i 3G kosta 329 eura, SGS 2 Tab 7.0 sa 3G je 199 eura.
MS Surface PRO 64 GB 879 eura, RT 32 GB 329 eura.
SGS Tab 3 - 8" 16GB je 299 eura.
Navali narode, jos malo pa nestalo!
12 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
NEW_MAN kaže...
Kaj ti nije jasno?
Ti nacrtam?
Kad i ako bi sebi kupoval tablet, ali necu jer je idijotarija onda bi si kupil Nexusa.
Kaj ti tu nije jasno? Vidim da je tablet za zene, pedere i glupane.

Oprosti ali iz ovoga mogu samo izvuci zakljucke o tvojoj inteligenciji.

Glupane ranije nisi naveo pa sam mislio da se pronalazis medju zenama (manje vjerojatno) ili pederima.

16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji

Tak znaci idemo se igrat I know you are, but what am I?
Odi trolaj nekog drugog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2013 10:22 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Tableti na Androidu sve popularniji

Gledaj, posto zena najvjerojatnije nisi, da ti to ovako objasnim. Ja recimo smatram da su vibratori proizvod za odredjenu skupinu muskaraca. Ali zato ja ne znam koji bi model vibratora sebi kupio niti razmisljam o tome.

Muskarca koji ce javno reci kako su vibratori za pedere, a ipak kaze koji bi sebi kupio, prati zbivanja na trzistu, cijene i tehnicke podatke (vidljivo iz tvojih novijih postova), ipak smatram, blago receno, sumnjivim.

Jel sad kuzis?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tableti na Androidu sve popularniji
Ne moras se trudit ides na ignore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice