Taiga Systems radi na sigurnom Android telefonu

poruka: 2
|
čitano: 970
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taiga Systems radi na sigurnom Android telefonu".
14 godina
neaktivan
offline
Taiga Systems radi na sigurnom Android telefonu

Sve je to super - da ta ista Kaspersky Lab firma nije jedna od onih koji su surađivali sa NSA i pri skeniranju diskova i memorije u potrazi za zloćudnim softwareom uredno izostavljala proizvode iz NSA kuhinje.

 

Čini mi se, neko bi (pored svih ostalih koji su zajahali na tom vozu) da omasti brkove lovom paranoičnih korisnika.

 

 

 

TeraFlops
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 14:02 (Teraflops).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taiga Systems radi na sigurnom Android telefonu

Danas je sve "smart" cim ima neku od stupidnih mogucnosti, npr spajanja na Internet. Sto je glupo.

Po pitanju sigurnosti imamo identican slucaj. Dal siguran znaci da te software pita sto zelis ili sigurno znaci da ti neko drugi nije u stanju uc u telefon i prckat po njemu ili kriptirana komunikacija ili....

 

Onaj tko zeli imati potpuno siguran telefon MORA sve razviti i napraviti sam! Ne mozes kupit CPU i reci da je on siguran kada ne znas sto je nutra. Ili kupit GSM modul koji ima svoj firmware (ili "firmware" u hardwareu) i reci da si siguran.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice