Tata ulaže u Xiaomi

poruka: 6
|
čitano: 1.549
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tata ulaže u Xiaomi".
10 godina
suspendiran
offline
Tata ulaže u Xiaomi

Tata nudi vrlo interesantne modele vozila, nešto što se ne može vidjeti kod drugih proizvođača, povrh svega zbog njihove originalne namjene tržištu manje platežne moći. Nisam pretjerano upućen u modele dostupne na našem području - službene stranice nema, ono što vidim po slikama uopće mi ne djeluje loše. Nevezano za Tata-u, znam da postoje recimo francuski i kineski modeli "automobila" koji nisu ništa drugo nego mopedi na 4 kotača. Jako interesantno za po gradu, ali nažalost preskupo za ono što nude. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tata ulaže u Xiaomi

TATA rasutura, TCS je par godina najbolje ocjenjena ( customer satisfaction) IT outsourcing tvrtka u EU prema Whitelane Research. A ni drugi "indijci" nezaostaju " (WiPro, InfoSys).

Pametnom dosta :)

Det finns inget dåligt väder, bara dåliga kläder
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tata ulaže u Xiaomi

i tata bi, sine, al nema love 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tata ulaže u Xiaomi

Indijac izrazu "Dođi da ti tata pokaže kako se živi" daje jednu sasvim novu dimenziju.

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Tata ulaže u Xiaomi

Zaboravili ste po treći put napomenuti da imaju 600 000 zaposlenika te da imaju godišnji prihod od 100 milijardi!

www.mmo-balkan.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Tata ulaže u Xiaomi
"pi*kin dim" ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice