Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

poruka: 24
|
čitano: 5.487
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu".
14 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Sad su se sjetili u 2015. godini kada je aktualna 4G mreža. Pa ja ću poludit. Njihov sam korisnik i jedino šta imam za reći je teško razočaranje. Jedva čekam istek ugovorne obveze i bježim glavom bez obzira. Pokrivenost 2G signalom je očajna, a 3G ne želim ni komentirati. Sramota za jednu takvu veliku svijetsku firmu.

Moj PC  
6 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Kod mene kod kuće brzina je oko 2-3 KB/s

Freak Show Inc.
 
3 2 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
Pa ovo je tele2 revolucija, ahahaha! Napokon su se sjetili ulozit u vlastitu infrastrukturu. Malo kasno su se sjetili. Nakon sto su izgubili velik dio ozbiljnijih korisnika. Nakon 6 godina ugovora s njima i jos 3 prepaid broja, ne pada mi na pamet vise
13 godina
neaktivan
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

A meni se baš sviđao roaming od Šibenika do Karlovca... :/

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
tripl3 kaže...

A meni se baš sviđao roaming od Šibenika do Karlovca... :/

 

Ja jesenas idem od Zadra prema Splitu autocestom i pričam sa starim na mobitel. Kad ono "tup"! Par kilometara TOTALNO bez signala... Jebo te led!

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

ja jos godinu i pol pod ugovorom za smartic.

vjerojatno cu doziviti tu paklenu brzinu.

 

mi smo bas crne ofce mobilne tehnologije. dobro su nam stavili.

 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Svi bi full signal svugdje a nebi antenu na krovu. c-c

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
zerocool12 kaže...

Svi bi full signal svugdje a nebi antenu na krovu. c-c

Tko govori o full signalu, ja govorim o 2G signalu kojemu je pokrivenost nikakova van velikih i većih gradova i općenito malo većih naselja, te k tome se još ne prebacuje na T-Mobile roaming, pa čak nekada ni ručno se neće spojiti. Žalost i tuga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 13:21 (MasterOfDisaster).
12 godina
neaktivan
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Zato sam ja na bonbonu i lijepo mi je 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
Shockwave kaže...

Zato sam ja na bonbonu i lijepo mi je 

 

Imam frenda koji je uglavnom na travi kaže isto da mu je super

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
Friday kaže...
Shockwave kaže...

Zato sam ja na bonbonu i lijepo mi je 

 

Imam frenda koji je uglavnom na travi kaže isto da mu je super

 Jel 3g ili 4g (grama) ?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 15:21 (Shockwave).
9 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Tele2 ima odličan signal u mjestu u kojem živim i stvarno ne razumijem toliko pljuvanje po tele2.

Fanboyizam i obožavanje brenda meni nije poznato ali tamo gdje mogu dobiti najviše za najmanju cijenu ću poštivati pa tako i tele2 cijene i tarife

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

  katastrofa od mreze i od (ne)ozbiljnosti. nikad vise:/

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
marsovac zemaljski kaže...

Tele2 ima odličan signal u mjestu u kojem živim i stvarno ne razumijem toliko pljuvanje po tele2.

Fanboyizam i obožavanje brenda meni nije poznato ali tamo gdje mogu dobiti najviše za najmanju cijenu ću poštivati pa tako i tele2 cijene i tarife

eto, jos malo pa ces razumjeti o cemu pricamo.

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
14 godina
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
marsovac zemaljski kaže...

Tele2 ima odličan signal u mjestu u kojem živim i stvarno ne razumijem toliko pljuvanje po tele2.

Fanboyizam i obožavanje brenda meni nije poznato ali tamo gdje mogu dobiti najviše za najmanju cijenu ću poštivati pa tako i tele2 cijene i tarife

Pa o ovom označenom i pričamo "MI" svi koji pljujemo po Tele2. Da imaš dobar signal u svom mjestu (ovisno i od mjesta jer ni sva mjesta baš nisu bajno pokrivena) i to je to. Izađi malo iz njega pa vidi kakav je signal, a ne daj Bože internet (toga vjeruj mi van tvog mjesta nema). To nije mobilna nego fiksna mreža.

Pa i opet slobodno opet daj TD na moj svaki post, ali to i dalje ne mjenja to što sam ja rekao.

 

LP

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
MasterOfDisaster kaže...

Sad su se sjetili u 2015. godini kada je aktualna 4G mreža. Pa ja ću poludit. Njihov sam korisnik i jedino šta imam za reći je teško razočaranje. Jedva čekam istek ugovorne obveze i bježim glavom bez obzira. Pokrivenost 2G signalom je očajna, a 3G ne želim ni komentirati. Sramota za jednu takvu veliku svijetsku firmu.

Kao da na drugim mreža cvatu ruže. Imam mobitel koji podržava 4G, koristim mrežu koja nudi 4G, ali je pokrivenost grada u kojem živim (Zagreb) tako nejednaka, da zapravo nemam nikakve koristi od 4G mreže. Tako da Tele2 može napraviti pravi pomak na bolje ovom nadogradnjom svoje mreže, jer im je mobilni internet u ovom trenutku u Zagrebu prilično slab. Bolje dobra 3G mreža nego jadna 4G mreža.

 

Friday kaže...

 

Ja jesenas idem od Zadra prema Splitu autocestom i pričam sa starim na mobitel. Kad ono "tup"! Par kilometara TOTALNO bez signala... Jebo te led!

 

Ja zimus putovah od Rijeke ka Zagrebu starom cestom (autocestu su zaprli zbog vjetra i snijega) i neimah nikakav signal (ni 2G ni 3G) moje omiljene mreže (a nije Tele2) od polovice puta Rijeka-Delnice do nadomak Delnica. I što sad? Postavio sam pitanje SZK svoje obožavane mreže, a oni mi odgovoriše da im pošaljem uzorak krvi da mi naprave DNK analizu i popis svih predaka kako bi opravdali slanje ekipe mjeritelja signala na teren. Mam odustah.

 

MasterOfDisaster kaže...
zerocool12 kaže...

Svi bi full signal svugdje a nebi antenu na krovu. c-c

Tko govori o full signalu, ja govorim o 2G signalu kojemu je pokrivenost nikakova van velikih i većih gradova i općenito malo većih naselja, te k tome se još ne prebacuje na T-Mobile roaming, pa čak nekada ni ručno se neće spojiti. Žalost i tuga.

 Kao da je u Zagrebu bajka. Kolegica radi u centru centra Zagreba i dok je bila na Tele2, razgovori su nam sličili igri vješala: B_k, id__o na ka__? Sad više nije na Tele2, pa razgovaramo normalno. :-)

 

marsovac zemaljski kaže...

Tele2 ima odličan signal u mjestu u kojem živim i stvarno ne razumijem toliko pljuvanje po tele2.

Fanboyizam i obožavanje brenda meni nije poznato ali tamo gdje mogu dobiti najviše za najmanju cijenu ću poštivati pa tako i tele2 cijene i tarife

 Činjenica je da u nekim mjestima Tele2 ima bolji signal od konkurencije. Znam ja za jedno takvo mjesto u kojem imam slab signal moje obožavane mreže, ali je signal Tele2 zato jak.

MasterOfDisaster kaže...

Pa o ovom označenom i pričamo "MI" svi koji pljujemo po Tele2. Da imaš dobar signal u svom mjestu (ovisno i od mjesta jer ni sva mjesta baš nisu bajno pokrivena) i to je to. Izađi malo iz njega pa vidi kakav je signal, a ne daj Bože internet (toga vjeruj mi van tvog mjesta nema). To nije mobilna nego fiksna mreža.

Pa i opet slobodno opet daj TD na moj svaki post, ali to i dalje ne mjenja to što sam ja rekao.

 

LP

 Pa čovjeku je bitno da ima signala tamo gdje živi. Nisu svi non stop na cesti. Komentiram onako čisto prijateljski.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 19:36 (BudalastoStvorenje).
9 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Ne pokuašvaj biti sarkastičan. Živim u slavoniji i putujem do Osijeka, i na putu mi signal oslabi na 5 sekundi, s time da većinom imam H+ a putujem kroz dosta sela.

Ni meni se ne sviđa T-mobile kao ni VIP, ali mi se ne da na svaku temu i svaki članak ić srat kak su loši i lagat o nekim informacijama. Da sutra t-mobile i vip pojeftine tarife preći ću na njih, nisam emocionalno vezan za ikog, osim za svoj džep.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Bitno da je 80% Istre u Roamingu, i da nam dolaze poruke da smo u sloveniji u sredistu istre... Sad cemo vidit dali ce se sta popravit..

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Kao ponosan prebjeg od Tele2, odličan je osjećaj kada pročitaš vijest da unapređuju mrežu, no nisi siguran kojeg stoljeća je objavljena vijest :-) 

 

3G zovu ulaganjem, mislim WTF?!? Na Tmobileu pratim tekmu na mobitelu preko maxtvto go od Zagreba do Bosiljeva, a ovi bi sad malo unaprijedili mrežu - marš! Na sticku preko VIPa imam u gradu skoro 40Mbps, a na mobu preko Tmobilea skoro 100Mbps. A telac još ni zakupio 4G nije - pa zar zaista misle o hrvatima kao najzaostalijem narodu da će im ovo proći.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

A ljudi kažu da je VIP ili T-Mobile skupi. Dok su bili samo pozivi i sms onda je možda imalo smisla. Sada kada vjerovatno 99.99999% ljudi ima smartphone, dali ima smisla samo 3g jer za koju godinu cijela Hrvatska će vjerovatno imati pokrivenost 4g od strane Vip-a i T-Mobila. Tele 2 stvarno kasni ne koju godinu nego desetljeće.

These Days
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

bolje da su rasirili 2g mrezu nego da muljaju za 3g

 

samo centar gradova im signal cim odes vanka ,ili si u roamingu ili nema signala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu

Krajem godine istice ugovor izmedju Tele2 i t-mobile-a oko roaming-a pa zato i ulazu u vlastitu infrakstrukturu. To uopce nije lose za korisnike,a inace ja bi imao stosta reci o kvaliteti bonbon mreze (t-mobile) u Osijeku...

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
genije_čudo_prirode kaže...

Kao ponosan prebjeg od Tele2, odličan je osjećaj kada pročitaš vijest da unapređuju mrežu, no nisi siguran kojeg stoljeća je objavljena vijest :-) 

 

3G zovu ulaganjem, mislim WTF?!? Na Tmobileu pratim tekmu na mobitelu preko maxtvto go od Zagreba do Bosiljeva, a ovi bi sad malo unaprijedili mrežu - marš! Na sticku preko VIPa imam u gradu skoro 40Mbps, a na mobu preko Tmobilea skoro 100Mbps. A telac još ni zakupio 4G nije - pa zar zaista misle o hrvatima kao najzaostalijem narodu da će im ovo proći.

Ja im želim da što prije unaprijede svoju mrežu. Konkurencija je odlična stvar. Ne moraju niti nuditi 4G, koji je ionako slabo dostupan. Bolje 3G do 42 megabita nego slabi 4G. Imam mobitel koji može koristiti 4G, ali koja korist od toga kad brzine koje HT reklamira vidim samo u njihovoj reklami. Plus što su HT i VIP abnormalno skupi, a tek u skupljim pretplatama dobiješ mogućnost korištenja 4G "po punoj brzini". Meni neisplativo.

 

 

Miha LA kaže...

A ljudi kažu da je VIP ili T-Mobile skupi. Dok su bili samo pozivi i sms onda je možda imalo smisla. Sada kada vjerovatno 99.99999% ljudi ima smartphone, dali ima smisla samo 3g jer za koju godinu cijela Hrvatska će vjerovatno imati pokrivenost 4g od strane Vip-a i T-Mobila. Tele 2 stvarno kasni ne koju godinu nego desetljeće.

Hahahahaha! 99,99999% ljudi ima smarphone. Kako si samo došao do tog zaključka?

 

Nije mi uopće stalo do 4G. Probao i razočarao se. Niti imam potrebnu brzinu niti poštenu tarifu na kojoj se nudi barem 10GB mjesečno jer na 4G pri velikim brzinama promet cuuuuuuuuuuuurrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiii! I zato, bolje dobar 3G nego kilavi 4G sa sadašnjim tarifama. Pritom ne uzimam u obzir isključivo podatkovne tarife na preptlati.

13 godina
offline
Re: Tele2 Hrvatska ulaže u 3G mrežu
BudalastoStvorenje kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

Kao ponosan prebjeg od Tele2, odličan je osjećaj kada pročitaš vijest da unapređuju mrežu, no nisi siguran kojeg stoljeća je objavljena vijest :-) 

 

3G zovu ulaganjem, mislim WTF?!? Na Tmobileu pratim tekmu na mobitelu preko maxtvto go od Zagreba do Bosiljeva, a ovi bi sad malo unaprijedili mrežu - marš! Na sticku preko VIPa imam u gradu skoro 40Mbps, a na mobu preko Tmobilea skoro 100Mbps. A telac još ni zakupio 4G nije - pa zar zaista misle o hrvatima kao najzaostalijem narodu da će im ovo proći.

Ja im želim da što prije unaprijede svoju mrežu. Konkurencija je odlična stvar. Ne moraju niti nuditi 4G, koji je ionako slabo dostupan. Bolje 3G do 42 megabita nego slabi 4G. Imam mobitel koji može koristiti 4G, ali koja korist od toga kad brzine koje HT reklamira vidim samo u njihovoj reklami. Plus što su HT i VIP abnormalno skupi, a tek u skupljim pretplatama dobiješ mogućnost korištenja 4G "po punoj brzini". Meni neisplativo.

 

 

Miha LA kaže...

A ljudi kažu da je VIP ili T-Mobile skupi. Dok su bili samo pozivi i sms onda je možda imalo smisla. Sada kada vjerovatno 99.99999% ljudi ima smartphone, dali ima smisla samo 3g jer za koju godinu cijela Hrvatska će vjerovatno imati pokrivenost 4g od strane Vip-a i T-Mobila. Tele 2 stvarno kasni ne koju godinu nego desetljeće.

Hahahahaha! 99,99999% ljudi ima smarphone. Kako si samo došao do tog zaključka?

 

Nije mi uopće stalo do 4G. Probao i razočarao se. Niti imam potrebnu brzinu niti poštenu tarifu na kojoj se nudi barem 10GB mjesečno jer na 4G pri velikim brzinama promet cuuuuuuuuuuuurrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiii! I zato, bolje dobar 3G nego kilavi 4G sa sadašnjim tarifama. Pritom ne uzimam u obzir isključivo podatkovne tarife na preptlati.

Slažem se s tobom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice