Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

poruka: 12
|
čitano: 2.037
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr".
8 godina
odjavljen
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Televizija R:I:P:

The Show Must Go On
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Nije ni radio mrtav 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Televizija bude umrla kad umru generacije koje ju gledaju. Znaci kad mi baka i starci umru televizija bude propala samo tako. Televiziji dajem max 20 godina i onda byebye.

Ako mi se nesto gleda onda sam biram sadrzaj i radije si upalim youtube pa s telefona pustim na tv nego da gledam neko smece koje mi serviraju na tv. Na youtube ima bezbroj svega, ono oces dokumentarac, imas, oces gledat kak je zemlja flat imas, oces muzicki spot imas.

Na tv zato imas reklame koje traju predugo i pojavljuju se precesto. Sadrzaj koji kasni godinama za onim kaj je aktualno i in, politiku i crkvu. Ono televizija je smece.

 

Televiziju gledam radi prognoze a za sve ostalo postoji download i stream full hd ili 4k. 

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasn
memulica kaže...

Nije ni radio mrtav 

 Radio je vise medij on the go i los radio mogu prozvakat jer je nesto kao sum u pozadini ili muzika u pozadini da ne bude tiho. Televizija je ono gdi se zavalis i gledas nesto zabavno, informativno, a tako nesto ne mogu gledat sranje koje mi redovno prolazi na radiu. Osim toga je i radio skoro pa mrtav za dobar dio generacija. Imas TuneIn radio gdi slusas tocno ono kaj oces, bez reklama ili jedna na sat vremena, ima deezer, spotify i svi imaju smartphone pa je potraznja za radio sadrzajem sve manja, a odumiranjem starijih generacija bude i nestala.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 9:22 (NEW_MAN).
16 godina
online
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Radio je prešao na novi medij, tj. internet. Čak je sad 'življi' nego prije.

 

Slično će bit i sa TV. 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasn
Imas prognozu na netu. Ne znam zasto se mucis s tv-om. Sumnjam da ce tv umrijeti. Samo ce se prilagoditi. Kao sto se hrt prilagodio sa hrti-em nova oyo uslugom itd. Na youtubeu nemas omiljenu emisiju ljubav je na selu ako je rtl nije napravio. Kao ni ples sa zvijezdama ako ga hrt nije napravio. Plodove zemlje za poljoprivrednike ako ga hrt nije napravio, regionalne vijesti ako ih televizija nije snimila. Jedino ako smatras da za 20 god nece bit poljoprivrede, ljudi koji vole gledati glupe showove ili pratiti informativu. Buduci da je trend informacije davati u realnom vremenu, televizija u linearnom obliku ce uvijek biti pozeljna. A to hocemo li je gledati preko odasiljaca i dvb t prijemnika ili stream boxa, o tome ce odluciti tehnologija. Za sada je sadrzaj iste rezolucije bolji preko dvb t-a nego preko max tva
14 godina
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Televizija nije mrtva i nikada neće biti mrtva. Gluposti trabunjaju samo oni koji pod televizijom smatraju gledanje serija i filmova.

Zar netko doista misli da će, primjerice, izravni prijenosi sa sportskih terena nestati? 

 

Volio bih da netko provede istraživanje o navikama korištenja usluge hrti.hrt.hr. Ja ga smatram ekstremno korisnim i bitno bi ga dodatno nadograđivao.

 
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

televizija je jedno od najvećih zala koje pravi nemjerljivu količinu štete društvu

The Show Must Go On
 
1 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Televiziju treba zakonom zabraniti, a one koju isto i dalje gledaju poslati u edukacijske kampove.

 
3 2 hvala 2
10 godina
offline
Re: Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasn
Prije bi to rekao za komercijalizaciju interneta koji sada vrvi hrpom laznih informacija, a sve za klikove.
12 godina
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

Nije ni telegram mrtav, pa više danas asocira na aplikaciju na mobitelu nego stvarni telegram.

 

Došle su nove "on demand" generacije, ljudi hoće sadržaj kad oni hoće, ne kad ga netko drugi plasira.

Sve su manje tolerantni na čekanje informacija, koje su pak uvjetovane vijestima u određeno vrijeme.

 

Isto je i sa tiskanim izdanjima, naklade su se enormno smanjile u odnosu na prije 10-ak godina. I dalje ima ljudi koji preferiraju papir, ali kad su udarne stvari u pitanju, rijetko tko se odlučuje pričekati čak i dan da sazna nešto, a kamoli tjedan ili mjesec.

youtube.com/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Televizija nije mrtva, ali streaming joj opasno pr

TV program je smeće, pogotovo u Hrvatskoj.

TV kao fizički uređaj će biti bogatiji sada kada su došli Smart TV, i android na njemu jer će biti jednostavnije gledati internet streamove, filmove i serije.

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice