Tko želi iPhone 6?

poruka: 87
|
čitano: 12.785
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko želi iPhone 6?".
16 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

ja ja ja ja ja ja

 

Ma kakva jaja, pitam, ko će burek??

 
10 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

nikad pa ni onda!
bio probo vidio to smece naljutilo me i nikad vise!

Moj PC  
20 44 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

Android is best! 

 
14 45 hvala 0
12 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

Ja zelim na BB a ovi bi sa BB na iOS, strasno! :D

 
4 15 hvala 0
16 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

Po istrazivanju Peteranec and Brothers ANALiticke kompanije zakljucak je sljedeci:

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
12 29 hvala 5
14 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
Dema kaže...

Android is best! 

Android is mozda "the Best", ali je iPhone "the best for use".

16 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
zzXXy kaže...

nikad pa ni onda!
bio probo vidio to smece naljutilo me i nikad vise!

hahaha. Decko,obuci svoju majicu.

 

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
12 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

Osobno trenutno koristim iPhone 5s i ako bude prema najavama, neće me niti zaintrigirati da si ga uzmem.

 

Kao prvo bezveze idu povećavati dimezije (nema više flagshipa koji stane u džep) i onda ostave onako ogromne bezele.

 

Jedino je trenutno XZ3 compact svjetlo na kraju tunela.

Moj PC  
4 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Tko želi iPhone 6?

Pored Lumije,tko zeli takvo sto..{#}

 
21 15 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

Ako mi ga firma plati bez razmišljanja.

Skok s iPhone 5 na 6 je minoran osim ako netko ne zema potrebe za jacim ekranom i strpljenja za adaptaciju programa o kojoj je korisnik ovisan.

Skok sa 3GS to bi već bilo iskustvo i ucenja i upotrebe noviteta, ali ne bi bile revolucija vec evolucija na koju se covjek privikne za 2-3 tjedna.

Pretpostavka je majka svih za*eba, Mass Effect 3 potvrdio izreku s EA! Proud fan of ME Universuma:
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

Ima iPhone 5s, razocarao me... Lockano, nezanimljivo, malo... Jedino sta mi se svidalo je kvaliteta izrade, ostalo meh. 

 

Sad ocekujem kako iPhone unosi revoluciju sa 4,7 i 5,5, da su to najbolje dimnezije za smartphone a mesa gore i dolje ima ko u prici. 

 

 

Ko voli naravno da ce si kupit. Nemam nista protiv iPhona ali je precjenjen i za tu lovu ne nudi nista posebno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
18 5 hvala 3
9 godina
protjeran
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
SimeKZ kaže...

Ima iPhone 5s, razocarao me... Lockano, nezanimljivo, malo... Jedino sta mi se svidalo je kvaliteta izrade, ostalo meh. 

 

Sad ocekujem kako iPhone unosi revoluciju sa 4,7 i 5,5, da su to najbolje dimnezije za smartphone a mesa gore i dolje ima ko u prici. 

 

 

Ko voli naravno da ce si kupit. Nemam nista protiv iPhona ali je precjenjen i za tu lovu ne nudi nista posebno.

Polako ljudi to i shvaćaju..Nokijine Lumije za pristojnu lovu nude mnogo vise..

16 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
duhonja kaže...
SimeKZ kaže...

Ima iPhone 5s, razocarao me... Lockano, nezanimljivo, malo... Jedino sta mi se svidalo je kvaliteta izrade, ostalo meh. 

 

Sad ocekujem kako iPhone unosi revoluciju sa 4,7 i 5,5, da su to najbolje dimnezije za smartphone a mesa gore i dolje ima ko u prici. 

 

 

Ko voli naravno da ce si kupit. Nemam nista protiv iPhona ali je precjenjen i za tu lovu ne nudi nista posebno.

Polako ljudi to i shvaćaju..Nokijine Lumije za pristojnu lovu nude mnogo vise..

Pa to se vidi na grafu u tekstu. Daleko najmanji postotak korisnika nokie(w8) želi prelaz.
Stvarno Nokia jako dobro slaže softver i hardver za iskeširane pare. Plus, još nije žrtva
kojekakvih falsifikatora iz Kine, pa se da i bez bekog straha naručiti izvana:)
Teeško da je prosječnom korisniku potreban jači flagship od jučer pokazane
lumije 830. http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-nove-lumije/135717.aspx
A makina će koštati 330 €. Neznam što će iPhone ponuditi za te novce, ali sumnjam
da će biti toliko "bang for buck". Pa za iWatch kažu da će koštati 400. 
Naravno, drugi par rukava su kojekakve pretplate i ugovori, ali pa to 
će uditi i za njoke, pa sad koliko se izgubi a koliko dobije čime, nek ljudi procijene.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
protjeran
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
Ja sa iP5 tesko da cu na 6, osim ako ne bude nesto revolucionarno. U fazi sam kompletnog prelaska na Lumie kao i cijela firma.
U pitanju je samo i samo cijena, pre skupo - a bez razloga.
9 godina
protjeran
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
overhaul kaže...
duhonja kaže...
SimeKZ kaže...

Ima iPhone 5s, razocarao me... Lockano, nezanimljivo, malo... Jedino sta mi se svidalo je kvaliteta izrade, ostalo meh. 

 

Sad ocekujem kako iPhone unosi revoluciju sa 4,7 i 5,5, da su to najbolje dimnezije za smartphone a mesa gore i dolje ima ko u prici. 

 

 

Ko voli naravno da ce si kupit. Nemam nista protiv iPhona ali je precjenjen i za tu lovu ne nudi nista posebno.

Polako ljudi to i shvaćaju..Nokijine Lumije za pristojnu lovu nude mnogo vise..

Pa to se vidi na grafu u tekstu. Daleko najmanji postotak korisnika nokie(w8) želi prelaz.
Stvarno Nokia jako dobro slaže softver i hardver za iskeširane pare. Plus, još nije žrtva
kojekakvih falsifikatora iz Kine, pa se da i bez bekog straha naručiti izvana:)
Teeško da je prosječnom korisniku potreban jači flagship od jučer pokazane
lumije 830. http://www.bug.hr/vijesti/isprobali-nove-lumije/135717.aspx
A makina će koštati 330 €. Neznam što će iPhone ponuditi za te novce, ali sumnjam
da će biti toliko "bang for buck". Pa za iWatch kažu da će koštati 400. 
Naravno, drugi par rukava su kojekakve pretplate i ugovori, ali pa to 
će uditi i za njoke, pa sad koliko se izgubi a koliko dobije čime, nek ljudi procijene.

nokia ima dugogodisnje iskustvo produkciji mobilnih telefona,kvaliteta hardweraja je iznimna,software,sve bolji i bolji..Ne mogu postati zrtva nikakvih falsifikatora,jer je NOKIA toliko kvalitetno i korisnicki dobro napravljena,da nije potrebno da svoju proizvodnju outsorca u Kinu.jer svaki kupac Nokie,spreman je platiti ono sto kupuje,i time omoguci poslovicnim falsifikatorima da usvoje tehnologiju(čitaj:flagrantno pokradu)Nokia u zbroju svih svojih prodanih telefona,dakle standardnih mobilnih i smartfona i dalje vodeca u svijetu.Sad ce neki pakosnik spomenuti Appleovu zaradu,no drago mi je da on ima interesa od te appleove zarade,a jos je i papreno platio,nesto u osnovi prosjecno,po idiotski visokim cijenama.Tu NOKIA pokazjuje,da joj profit,svakako nije bitan,nego i zadovoljstvo kupaca,i jos bitnije,PRISTUPACNOST modela,doslovno svakom na planetu...Jasno je da Apple moze proizvesti nesto po paprenoj cijeni..Pitam se jel moze sloziti entry level po 20 Eura maloprodajnoj cijeni,za nekog covjek u hajmo reci Nigeriji..Ili taj covjek nije zasluzio,posto nema novaca,da ima mobitel??

Apple moze proizvesti jeftino,no,Apple drzi cijene visoko,da na cudan nacin odrzi privid ekskluziviteta i neceg vrhunskog..Vecina pada na tu shemu,no da se Apple odrekne dijela profita,istog trena bi Apple prestao biti Apple,dakle,izgubio bi poklonike,koje iovako gubi,jer drugi za razumnu cijenu nude jace,vise,bolje,ali bi tada poljubio asfalt..Jednostavno apple mora tako i nikako drugacije..NOKIA s druge strane,za svakog ima ponesto,i doista,covjek moze do u tancine birati smart ili obicni,ovisno o njegovim potrebama,a uz to po razumnim cijenama,gdje se poslije ne mora osjecati kao magarac...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 19:22 (duhonja).
10 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

ova lumia 730 mi se čini stvarno prehebena za 200/220 eur, kod nas će vjerojatno nafilat cijenu na kakvih  2000-2200.

 

novi ajfon - ne kužim ove likove koji prelaze na novu inačicu samo zato jer je izlazi, a još zato jer se ni ne zna što je ispod poklopca

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
stickman1 kaže...

ova lumia 730 mi se čini stvarno prehebena za 200/220 eur, kod nas će vjerojatno nafilat cijenu na kakvih  2000-2200.

 

novi ajfon - ne kužim ove likove koji prelaze na novu inačicu samo zato jer je izlazi, a još zato jer se ni ne zna što je ispod poklopca

Paaa..ima znak jabuke,broj vise u oznaci...i zaboga..NOVO je...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
duhonja kaže...
SimeKZ kaže...

Ima iPhone 5s, razocarao me... Lockano, nezanimljivo, malo... Jedino sta mi se svidalo je kvaliteta izrade, ostalo meh. 

 

Sad ocekujem kako iPhone unosi revoluciju sa 4,7 i 5,5, da su to najbolje dimnezije za smartphone a mesa gore i dolje ima ko u prici. 

 

 

Ko voli naravno da ce si kupit. Nemam nista protiv iPhona ali je precjenjen i za tu lovu ne nudi nista posebno.

Polako ljudi to i shvaćaju..Nokijine Lumije za pristojnu lovu nude mnogo vise..

Imao sam iPhone 5 koji sam kupio kada je izašao i dao sam ga mami, sad trenutno koristim Lumiju i mogu reći da je iPhone razvikan i ima definitino čudo od marketinga, Lumija me služi odlično a otkako je došao Windows Phone 8.1 nema prevelike razlike, istina da je WP 8 malo zaostajao ali sa 8.1 su tu razliku sveli na minimum vjerujem da sa WP 9 te razlike gotovo da neće niti bit kada je korištenje u pitanju, a sad one aplikacije koje svi spominju, pa koristim iste koje sam koristio i na iPhoneu. Istina da na Storeu ima manje aplikacija ali na svim bilo da je to Windows Phone store, Google Play ili App Store, sva tri imaju 50-tak upotrebljivih aplikacije sve ostalo su klonovi poznatih aplikacija ili najobičnije loše aplikacije.

13 godina
offline
Tko želi iPhone 6?
Razloga zašto ja želim i razmišljam o prelasku na iPhone 6 je preko nekoliko, a neki od njih su; već lagano dvije godine imam ovaj zadnji trenutno kod sebe, pa dok mu još malo traje garancija, blago razočarenje u Android platformu, u svezi glede učestalosti i "sigurnosti" update-a za neki konkretno mobitel, kvaliteta i dizajn ukupno gledajući, koji bi mogao biti i presudni faktor jer ako bude onakav sa onim "debelim" ili možda bolje rečeno sa "širokim" trakicama za atenske dijelove, elegantno ću ga preskočiti. Od mobitela "u rezervi" imam isto tako nekoliko, a jedan je i opet iPhone 5S, koji će BTW nota bene i pojeftiniti dolaskom novijega, a ja i opet na dobitku!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
NenadX kaže...
Dema kaže...

Android is best! 

Android is mozda "the Best", ali je iPhone "the best for use".

Probao 3 vodeća OS-a i 'titula' "the best for use" pripada Windows Phoneu. Dovoljno je spojiti ga s kompom bez ikakvog softwarea i sve postane jasno. ^^

12 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
stickman1 kaže...

ova lumia 730 mi se čini stvarno prehebena za 200/220 eur, kod nas će vjerojatno nafilat cijenu na kakvih  2000-2200.

 

novi ajfon - ne kužim ove likove koji prelaze na novu inačicu samo zato jer je izlazi, a još zato jer se ni ne zna što je ispod poklopca

pa ljudi imaju para i kupuju sta hoce

to je tako

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
9 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

u ovo kratko vrijeme kaj sam na ovom forumu sam čul tolko lovačkih priča da me čudi da se nije već javio neki forumaš iz USA koji ga korist već neko vrijeme...{#}

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
CelticFrost kaže...

Probao 3 vodeća OS-a i 'titula' "the best for use" pripada Windows Phoneu. Dovoljno je spojiti ga s kompom bez ikakvog softwarea i sve postane jasno. ^^

Windows Phone je čisto smeće u poređenju sa androidom.

16 godina
neaktivan
offline
Tko želi iPhone 6?

Windows Phone možda i nije loš, ali kvaliteta aplikacija na Windows storeu je katastrofa. Ispada da je Wp ipak minorna skupina i developeri ne ulažu jednako truda kao na iOS-u jer je ciljana skupina puno manja. Osobno koristim iPhone 5S i mislim da ostajem na njemu još jedno vrijeme, 6-ica osim većih dimenzija (što i ne smatram prednošću) ne donosi ništa posebno

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 10 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
Dema kaže...
CelticFrost kaže...

Probao 3 vodeća OS-a i 'titula' "the best for use" pripada Windows Phoneu. Dovoljno je spojiti ga s kompom bez ikakvog softwarea i sve postane jasno. ^^

Windows Phone je čisto smeće u poređenju sa androidom.

Što se tiče mobilnih OS-ova, ako zanemarimo fanboyizam, poredak prema upotrebljivosti je sljedeći:

- iOS

- BlackBerry

- Windows Phone

- Android

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
protjeran
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
southy kaže...

Windows Phone možda i nije loš, ali kvaliteta aplikacija na Windows storeu je katastrofa. Ispada da je Wp ipak minorna skupina i developeri ne ulažu jednako truda kao na iOS-u jer je ciljana skupina puno manja. Osobno koristim iPhone 5S i mislim da ostajem na njemu još jedno vrijeme, 6-ica osim većih dimenzija (što i ne smatram prednošću) ne donosi ništa posebno

Dobro,jesi li probao svih 500 000 aplikacija pa znas??

 

Po broju aplikacija se vidi koliko je minorna...

 

Osobno koristis Ajfoun5 S...kako onda znas sve toliko o windows storeu???

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tko želi iPhone 6?

Koristim 2 mobitela, jedan privatno, jedan službeno. Isprobao sam nekoliko Androida (zadnji Galaxy III), sada WP (Nokia Lumia 630) i zanimljivo da čak aplikacije kao što je Facebook nisu baš dorađene (npr. pustim upload slike, par puta refresham i nema slike, pomislim nije uploadana i pustim ponovo. u međuvremenu shvatim da je slika već gore i da imam 2 iste pa krenem brisati ovu drugu i onda mi se javlja da uploadano 0 slika, ali topic je gore). Ovo je samo primjer i stvar je u tome da ako Facebook nema dorađenu aplikaciju kave će tek onda biti one manjih firmi?

U početku sam bio velik zagovornih Androida i činio mi se kao stvarno "next big thing". Sa featurima u iOS 8 Android zaostaje sa funkcionalnostima daleko iza. Mogućnosti conectivitya iOS-a i OS X-a bi mogao dostići jedino WP jer ima integralnu platformu, ali čini mi se da neće jer su taj vlak već propustili

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
Ako netko proba iPhone i kaže da je smeće onda je to već za patologiju. Nisam tzv. fanboy, ali u usporedbi s drugim smartphoneima osjećaj pri korištenju Petice je nenadmašan. Sigurno prelazim na Šesticu i to onu manju.
12 godina
offline
Re: Tko želi iPhone 6?
Brainbow kaže...
Ako netko proba iPhone i kaže da je smeće onda je to već za patologiju. Nisam tzv. fanboy, ali u usporedbi s drugim smartphoneima osjećaj pri korištenju Petice je nenadmašan. Sigurno prelazim na Šesticu i to onu manju.

Problem je što postoje samo mrzitelji, a ne objektivni promatrači.

 

Svaki od OS-ova ima svojih mana i prednosti i svatko bira prema sebi.

 

Najjače me potakne na smijeh kada netko krene spominjati widgete kao ključnu prednost androida.

 

P.S. Pišeš "Petica" velikim slovom, a kažeš da nisi fanboy?

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 20:37 (assassin.st).
12 godina
offline
Tko želi iPhone 6?

općenito je iphone puno para za malo muzike, nije ni android nešto bolji (samsung s-serije i sl. flagshipovi)... za puno manje novce može se dobit pristojan mobitel..... (nevezano za os, osim iphonea)

Moj PC  
2 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice