Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

poruka: 219
|
čitano: 23.620
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada ".
15 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Feudalac kaže...

 Ja o procjenama troškova izrade, a ti što to tebi znači... Preciznost košta, eto što znači.

 

Ahaaa, oni imaju preciznost izrade koja nikako ne povecava kvalitetu, ali platit cemo svejedno, cisto da mogu reci da imam mobitel s boljom preciznosti izrade, ili?

Feudalac kaže...

 

 Preciznost je kad home gumb sjedne tako lijepo i glatko klizi gore dolje; kad su svi rubovi jednaki, a spojevi gotovo pa nevidljivi.

 

Što se tiče guljenja boje sa alu kućišta petice ja sam to očekivao i mislio po prvi put, kontra religijskih uvjerenja, uzeti bijeli. Međutim, pogled uživo je bio dovoljan da uzmem crni, stavim ga u futrolu i finito.

Ahaaaa, ako si ti ocekivao da ce se gulit onda je i dalje kvaliteta izrade ok. Ja sam ocekivao da ce mi otici tipke volume up/down na mom desire HD, ali kad sam cuo da je to HTC rekao sam necu ih ni koristit, bitno da imam HTC, a ne apple o.O

 

Moje misljenje da je iPhone isti sh?t ko i svaki drugi phone je ostalo na mjestu, a od ove teme odustajem jer zbilja nema smisla.  Objasnio si koji je tvoj razlog kupovanja (crnog) iPhonea i protiv toga zbilja ne postoje argumenti.

i evo da na kraju zakljucim (sve sto sam vec reko): iPhone i Pixel su isti vrag od mobitela: svaki ima svoje prednosti i mane, 3 fetaura koja nijedan drugi nema (uglavnom softwerska)

 

8 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
ShadoW kaže... 

Ahaaa, oni imaju preciznost izrade koja nikako ne povecava kvalitetu, ali platit cemo svejedno, cisto da mogu reci da imam mobitel s boljom preciznosti izrade, ili?

Ahaaaa, ako si ti ocekivao da ce se gulit onda je i dalje kvaliteta izrade ok. Ja sam ocekivao da ce mi otici tipke volume up/down na mom desire HD, ali kad sam cuo da je to HTC rekao sam necu ih ni koristit, bitno da imam HTC, a ne apple o.O

 

Moje misljenje da je iPhone isti sh?t ko i svaki drugi phone je ostalo na mjestu, a od ove teme odustajem jer zbilja nema smisla.  Objasnio si koji je tvoj razlog kupovanja (crnog) iPhonea i protiv toga zbilja ne postoje argumenti.

i evo da na kraju zakljucim (sve sto sam vec reko): iPhone i Pixel su isti vrag od mobitela: svaki ima svoje prednosti i mane, 3 fetaura koja nijedan drugi nema (uglavnom softwerska)

 

 To o (ne)povećanju kvalitete si ti izmislio i nemoj meni stavljati u usta. Tvoje mišljenje je tvoje mišljenje, uživaj.

Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Tipičan clickbait text da bi ekipica popizdila na forumima... najobičniji, jadni flejm kada nisi u stanju producirati kvalitetan sadržaj već samo prenosiš vijesti koje dobijaš u inbox i koje vidiš na presicama di se lijepo najedeš i napiješ.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
95% vijesti u današnje vrijeme su prenesene sa nekog drugog izvora, ajmo ih zato ne prenositi. Logiko moja.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Nije isto kad ovakvu vijest prenese index i bug...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
lovacmaki kaže...
95% vijesti u današnje vrijeme su prenesene sa nekog drugog izvora, ajmo ih zato ne prenositi. Logiko moja.

 Nisam govorio o prenešenim vijestima, već o vijestima koje im se serviraju... koje samo malo modificiraju i plasiraju kao svoje..

10 godina
offline
Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nikada

Rekao bih samo da se Petriću očito pogoršava i da je danas zaboravio uzet svoju "metacinu" ili ako je problem više u psisi nego organski, da je njime zavladao thanatos iliti deathwish, kad ne bi bilo očitih neistina.

 

Možda ne kužim matematiku (spreman sam učiti pa neka me netko ispravi), kako to da Apple ubire 90 octo para kad im je tržišni kolač u odnosu na Android 16% i prodaja btw prvi put u njihovoj povijesti ide silaznim tokom, otprilike kao i kvaliteta tekstova na BoL-u. Da ću čitati odu nerazmišljanju i ovčizmu na informatičkom portalu, nadilazi i moje najgore slutnje.

 

I smiješno je uopće pričati o nekim iPhone killerima. Čak i ona manjina razmišljajućih iPhoneovaca zna da to od kad je otišao papa štrumpf Apple najbolje čini sam.

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Yo Momma kaže...

Rekao bih samo da se Petriću... 

 Aj shvati da nije PetriĆ nego PetriC.

10 godina
offline
Re: Top 5 razloga zbog kojih Google Pixel neće nik
Punti kaže...
Yo Momma kaže...

Rekao bih samo da se Petriću... 

 Aj shvati da nije PetriĆ nego PetriC.

 

Shvacam.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice