Trello ima sedam milijuna korisnika

poruka: 3
|
čitano: 1.626
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trello ima sedam milijuna korisnika".
10 godina
neaktivan
offline
Trello ima sedam milijuna korisnika

Zanimljiva aplikacija, ja iskreno nisam dosad čuo za nju, odma danas ću je isprobat. Čestitke na 7 milijuna korisnika! 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Trello ima sedam milijuna korisnika

Trello je apsolutno nezamjenjiv.

Bio sam među prvih 1000 korisnika, i doveo sam im direktno oko 100, a indirektno tko zna koliko ljudi.

Svi projekti su mi unutra i život je puno jednostavniji.

 

Eksperimentirao sam prije s Asanom i drugim project-management aplikacijama, ali svi su nepotrebno komplicirani, što uglavnom nije problem za onoga tko pokreće projekt, ali treba uzeti u obzir da je osnovna svrha ovakvih aplikacija organizacija većeg broja ljudi, a koji nužno nisu tehnički potkovani i imaju odbojnost prema project-managementu.

 

S Trellom nikad nisam imao taj problem. Ljudi su oduševljeni, čak i oni s osnovnim informatičkim znanjima. Već nakon par dana uslijedi pitanje tipa "wow, ovo je super, mogu li Trello koristiti i van projekta na kojem radimo?" Odgovor je, "naravno, otvorite koliko god želite boardova i dijelite ih s kim god želite. Ili s nikim."

 

Trello je također podržan u brojnim drugim aplikacijama, kao što je Sunrise calendar, što je fenomenalno. Svi Trello zadaci u defaultnom kalendaru. A da ne spominjem izvrsnu mobilnu aplikaciju!

 

Ne treba se zavaravati, iako krajnje jednostavan, Trello je sposoban nositi se s kompleksnim projektima koji uključu organizaciju velikog tima i zadataka.

Idealan je za one koji se do sad nisu susretali s project managementom, ali i za one koji su super iskusni, i kojima ide na živce što (skoro) svi drugi nisui pa stvaraju otpor prema ovakvom vidu suradnje.

 

Jedino će zagriženi MS Projectovci navikli na drugačiji proces imati primjedbe da nema Gant prikaza, nema stvaranja ovisnosti, nema exportiranja u Excel i sl.

Odgovor je, "istina, nema. Ali to je zato što je čitava filozofija Trella potpuno drugačija".

Manijini ne paše, većini paše. A to je upravo ono što se traži od project management aplikacije.

 

Eto, jest' reklama, ali samo zato što sam jedan od 7.000.000 zadovoljnih korisnika. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 11:34 (Misho).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Trello ima sedam milijuna korisnika

Slazem se sa postom iznad i moram reci da sam kolege u firmi "navukao" na Trello. U pocetku je bilo komentara sto ce nam to, to je komplicirano ali kasnije je postao nezamjenjiv dodatak. 

Uopce se ne cudim ovom podatku o 120.000 novih korisnika svaki tjedan. Zasluzili su to!  

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice