Uspješan start za BlackBerry Q10

poruka: 10
|
čitano: 3.485
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uspješan start za BlackBerry Q10".
14 godina
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

Tak je bilo i za Z10 kao super se prodaje poslije mjesec dana članaka kako se loše prodaje ... ugl. start može biti sa 100 000 komada ili sa milijun komada ... vrijeme će pokazati ostalo

 
4 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10
Ne znam kako vi, ali ja ne bih mogao sada kuputi mobitel s fizickom tipkovnicom. Totalno sam se odvikao. Neki dan, kad se moj mobitel ispraznio, posudio sam za poruku, tipkao sam kao po jajima :D
 
2 12 hvala 0
12 godina
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

Fizička tipkovnica, karika koja je nedostajala u high end smartphone tržištu. Q10 je prvi takav u tom segmentu i ne sumnjam da će pokupiti dosta korisnika.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
11 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan start za BlackBerry Q10
miki-os kaže...
Ne znam kako vi, ali ja ne bih mogao sada kuputi mobitel s fizickom tipkovnicom. Totalno sam se odvikao. Neki dan, kad se moj mobitel ispraznio, posudio sam za poruku, tipkao sam kao po jajima :D

  Isto tako kao i ti... Mislim da je vrijeme fizičkih tipkovnica na nespecijaliziranim mobilnim uređajima prošlost...

13 godina
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

Ne znam zašto je ekipa dobila td za iznošenje svojeg mišljenja. Nedavno sam se sa frendicom, koja je brutalna tipkacica, utrkivao u pisanju sms-a od 10 riječi, ona na fizičkoj qwerty tipkovnici (neka nokia) a ja na ekranskoj. Par puta smo probali i rezultat je bio skoro isti - ona završi kad ja napišem 9. riječ. Mislim da je razlika u brzini zanemariva u odnosu na ekranski prostor koji donosi ekranska tipkovnica. Vjerujem da dosta ljudi voli fizički osjetiti tipke pod prstima, ali praktičnost je daleko na strani toucha.

Moj PC  
3 12 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

Koristim iskljucivo touch tipkovnice vec 4-5 godina valjda, barem kad je mobitel u pitanju. I nikako, ali ama bas nikako se ne bih slozio da su prakticnije od fizickih.

 
10 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uspješan start za BlackBerry Q10
Cognitor kaže...
miki-os kaže...
Ne znam kako vi, ali ja ne bih mogao sada kuputi mobitel s fizickom tipkovnicom. Totalno sam se odvikao. Neki dan, kad se moj mobitel ispraznio, posudio sam za poruku, tipkao sam kao po jajima :D

  Isto tako kao i ti... Mislim da je vrijeme fizičkih tipkovnica na nespecijaliziranim mobilnim uređajima prošlost...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
15 godina
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

kad bi rvacka najavila da će ih nabaviti za svoje nezaposlene, cijena bi dionica mogla probiti nebo.

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješan start za BlackBerry Q10
Chronosus kaže...

Ne znam zašto je ekipa dobila td za iznošenje svojeg mišljenja. Nedavno sam se sa frendicom, koja je brutalna tipkacica, utrkivao u pisanju sms-a od 10 riječi, ona na fizičkoj qwerty tipkovnici (neka nokia) a ja na ekranskoj. Par puta smo probali i rezultat je bio skoro isti - ona završi kad ja napišem 9. riječ. Mislim da je razlika u brzini zanemariva u odnosu na ekranski prostor koji donosi ekranska tipkovnica. Vjerujem da dosta ljudi voli fizički osjetiti tipke pod prstima, ali praktičnost je daleko na strani toucha.

  To je dosta,čak 10%.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
odjavljen
offline
Uspješan start za BlackBerry Q10

To je odličan uređaj,još kada bi imao Android,bio bi savršen. Iako je i BB OS dobar.

 

No najbolja stvar je kombinacija touchscreena sa slide tipkovnicom kao na Xperia-i X1 (koja je BTW, uređaj sa najbolje izvedenom fizičkom tipkovnicom). To ništa ne može pobijeti-niti BB, niti 15" touchscreen. :)

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice