Veći iPhone 6?

poruka: 35
|
čitano: 5.402
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veći iPhone 6?".
14 godina
offline
Veći iPhone 6?

To se već zna odavno {#}

 

 

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
37 6 hvala 0
12 godina
offline
Veći iPhone 6?

Veci ekran je dobrodosao ako velicinu uredjaja povecaju manje od povecanja ekrana. Kao sto je Samsung napravio ovaj put sa S4, nesto uzi i tanji, a ekran je narastao. To je najbolji put.

 

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?

ma ništa više od tog iphone kaj je bilo bilo je ...

15 godina
neaktivan
offline
Veći iPhone 6?

Nokia 2.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Veći iPhone 6?

Sad ce opet neka velicina biti idealna a sve vece od toga preglomazno :)

 

U biti steta sto je Apple izgubio bitku. Fale mi oni trolovi sto su danas promijenili nickove i pokupovali Androide.

 
26 3 hvala 2
14 godina
offline
Veći iPhone 6?

da veci ekran, jos jedna cigla u đepu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Veći iPhone 6?

Vidim da se spominju trolovi, ali notko ovdje ne razmislja da se o ukusima ne raspravlja. Niti nekome mozes dokazat da android valja/ne valja ili da iPhone valja odnosno ne valja. Ljudi moji oko cega razbijate glavu, je li bolje sto se ovi kolju ko ce bolje napravit, da je barem jos vise konkurencije svi bi imali extra smartphone za malo love.

Fool for a day, King for a lifetime...
Moj PC  
13 3 hvala 0
14 godina
offline
Veći iPhone 6?

Onda cu vec uzeti u obzir iPhone kod kupovene novog uredaja.

Jednostavno su trenutno dijagonale premale (bar meni) kod iPhonea i veca dijagonala je imho ogroman plus.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...

Sad ce opet neka velicina biti idealna a sve vece od toga preglomazno :)

 

U biti steta sto je Apple izgubio bitku. Fale mi oni trolovi sto su danas promijenili nickove i pokupovali Androide.

 

Konkurencija je dostigla iphone po kvaliteti izrade (samo flagship modeli, naravno), os (android) je isto ok i pruža više mogućnosti ali aplikacije su još uvijek srednja žalost. U većini aplikacija na androidu imam osjećaj kao da sam ih otvorio u web browseru.

Potpis!
16 godina
offline
Veći iPhone 6?

Zašto pretjeruju s veličinom ekrana, ne treba mi daska za rezanje povrća u džepu {#}

 
4 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
zmedic kaže...

Vidim da se spominju trolovi, ali notko ovdje ne razmislja da se o ukusima ne raspravlja. Niti nekome mozes dokazat da android valja/ne valja ili da iPhone valja odnosno ne valja. Ljudi moji oko cega razbijate glavu, je li bolje sto se ovi kolju ko ce bolje napravit, da je barem jos vise konkurencije svi bi imali extra smartphone za malo love.

ne raspravljamo o ukusima nego o mobitelima.

 

15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...

Sad ce opet neka velicina biti idealna a sve vece od toga preglomazno :)

 

U biti steta sto je Apple izgubio bitku. Fale mi oni trolovi sto su danas promijenili nickove i pokupovali Androide.

 

U štancanju pet modela godišnje, odavno je izgubio bitku...

15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
iPhone 5 - zadnji dobar iPhone.

Po kvaliteti izrade i izdržljivosti parira Lumia-i 920, a ima aluminijski uni-body...teško da će sami sebe nadmašit.


A prema leakovima novog iOS-a, danas kreće prodaja Appleovih dionica dok su još visoke :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...
zmedic kaže...

Vidim da se spominju trolovi, ali notko ovdje ne razmislja da se o ukusima ne raspravlja. Niti nekome mozes dokazat da android valja/ne valja ili da iPhone valja odnosno ne valja. Ljudi moji oko cega razbijate glavu, je li bolje sto se ovi kolju ko ce bolje napravit, da je barem jos vise konkurencije svi bi imali extra smartphone za malo love.

ne raspravljamo o ukusima nego o mobitelima.

 

Tako je stari, u pravu si.

Fool for a day, King for a lifetime...
12 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
zmedic kaže...

ne raspravljamo o ukusima nego o mobitelima.

 

Tako je stari, u pravu si.

Na sto bi licila forumska, ili bilo kakva rasprava, kad ljudi ne bi smijeli napisati sto im se svidja a sto ne svidja vezano uz predmet rasprave? Ruzno je drugome nametati svoj ukus no ako ja kazem da je kamera na SGS4 bolja od one na iP5 onda to nije rasprava o ukusima nego o tehnikalijama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Veći iPhone 6?
ako apple napravi mob s vecim ekranom onda samo sebe je**. reklama je da je 4" taman da mos prstom (palcom) do svakog kuta ekrana. ako naprave veci ekran onda ocekujem i iThumb produzetak za palac ...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...
zmedic kaže...

ne raspravljamo o ukusima nego o mobitelima.

 

Tako je stari, u pravu si.

Na sto bi licila forumska, ili bilo kakva rasprava, kad ljudi ne bi smijeli napisati sto im se svidja a sto ne svidja vezano uz predmet rasprave? Ruzno je drugome nametati svoj ukus no ako ja kazem da je kamera na SGS4 bolja od one na iP5 onda to nije rasprava o ukusima nego o tehnikalijama.

Ako cemo trazit dlaku u jajetu kako mozes biti kompetentan pa izjaviti ti ili bilo ko drugi da je bas ta kamera bolja od iphonea5... na osnovu benchmarka, ili si kupio oba mobitela pa si ih sam isprobao zumirao... daj molim te... 99% ljudi na ovom forumu zakjucuje neke stvari iz tudjih misljenja a i ta su misljenja opet subjektivna... uglavnom ode ovo daleko, ti se drzi svoga. Pozdrav.

 

Fool for a day, King for a lifetime...
12 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
zmedic kaže...

Ako cemo trazit dlaku u jajetu kako mozes biti kompetentan pa izjaviti ti ili bilo ko drugi da je bas ta kamera bolja od iphonea5... na osnovu benchmarka, ili si kupio oba mobitela pa si ih sam isprobao zumirao... daj molim te... 99% ljudi na ovom forumu zakjucuje neke stvari iz tudjih misljenja a i ta su misljenja opet subjektivna... uglavnom ode ovo daleko, ti se drzi svoga. Pozdrav.

 

Isprobao jednu i drugu istovremeno, procitao dosta recenzija koje apsolutno potvrdjuju moja zapazanja. Sto bi se jos moralo dogoditi da bi bio kompetentan reci nesto o te dvije kamere?

14 godina
neaktivan
offline
Veći iPhone 6?

Nekakva nadanja da ce Apple propasti su suluda. Osim sto imaju najbolje tablete na trzistu (i najprodavanije usput) takoder su im laptopi godinama ispred konkurencije. Prodaja njihovih racunala kontinuirano rastu vec godinama dok pc slabi. Sto se tice iphone-a petice koja je i meni besmislena opet ostvaruju prodajne rezultate bolje nego bilo koji drugi model.

 

Sto se tice kvalitete iphone je iphone i nije imao prakticki konkurenciju do HTC One-a. One plastike fantastike nemojte molim vas ni spominjati.  O kvaliteti aplikacija i store-eva nema smisla ni zapocinjati pricu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 17:45 (oipoi).
Moj PC  
9 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veći iPhone 6?
oipoi kaže...

Nekakva nadanja da ce Apple propasti su suluda. Osim sto imaju najbolje tablete na trzistu (i najprodavanije usput) takoder su im laptopi godinama ispred konkurencije. Prodaja njihovih racunala kontinuirano rastu vec godinama dok pc slabi. Sto se tice iphone-a petice koja je i meni besmislena opet ostvaruju prodajne rezultate bolje nego bilo koji drugi model.

 

Sto se tice kvalitete iphone je iphone i nije imao prakticki konkurenciju do HTC One-a. One plastike fantastike nemojte molim vas ni spominjati.  O kvaliteti aplikacija i store-eva nema smisla ni zapocinjati pricu. 

 

E sad si ga pros*o...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
Ezio kaže...
BlueMax kaže...

Sad ce opet neka velicina biti idealna a sve vece od toga preglomazno :)

 

U biti steta sto je Apple izgubio bitku. Fale mi oni trolovi sto su danas promijenili nickove i pokupovali Androide.

 

Konkurencija je dostigla iphone po kvaliteti izrade (samo flagship modeli, naravno), os (android) je isto ok i pruža više mogućnosti ali aplikacije su još uvijek srednja žalost. U većini aplikacija na androidu imam osjećaj kao da sam ih otvorio u web browseru.

Točno to, dugo sam koristio iPhone, pred tjedan dana sam kupio HTC One i mobitel je zbilja odličan, OS je dobar i sve je OK dok mi ne treba neka "indie" aplikacija. Na iOSu 90% aplikacija izgleda i radi odlično, a na Androidu sve manje poznate aplikacije imaju nešto što ih uništava. Uvjek bude nešto čudno rastegnuto, premale rezolucije, usporeno, s reklamama na najgorem mogućem mjestu...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Veći iPhone 6?

Kupi aplikaciju pa neces imat reklama.

 

Ili rootaj mobitel stavi AD Free i isto neces imat reklama.

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BMK kaže...

Kupi aplikaciju pa neces imat reklama.

 

Ili rootaj mobitel stavi AD Free i isto neces imat reklama.

To je rješenje samo dijela problema, većinom sam kupio ono što mi treba svaki dan, ali ne popravlja probleme s rezolucjom i lošim dizajnom bez nekih strogih pravila(Appleov HIG).

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
protjeran
offline
Veći iPhone 6?

Imam Galaxy S4 i telefon je zaista prevelik za ugodnu upotrebu. 4.3" je taman, a sve od 4" do 4.5" je podnosljivo. S4 sam kupio skoro i već razmišljam da ga prodam

Moj PC  
3 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...
zmedic kaže...

Ako cemo trazit dlaku u jajetu kako mozes biti kompetentan pa izjaviti ti ili bilo ko drugi da je bas ta kamera bolja od iphonea5... na osnovu benchmarka, ili si kupio oba mobitela pa si ih sam isprobao zumirao... daj molim te... 99% ljudi na ovom forumu zakjucuje neke stvari iz tudjih misljenja a i ta su misljenja opet subjektivna... uglavnom ode ovo daleko, ti se drzi svoga. Pozdrav.

 

Isprobao jednu i drugu istovremeno, procitao dosta recenzija koje apsolutno potvrdjuju moja zapazanja. Sto bi se jos moralo dogoditi da bi bio kompetentan reci nesto o te dvije kamere?

Svaka cast, samo tako nastavi. Lijep pozdrav

Fool for a day, King for a lifetime...
15 godina
offline
Veći iPhone 6?

jučer sam prodao Iphone 5 i uzeo HTC ONE i mogu reč da se radi o puno boljem mobitelu! 

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
BlueMax kaže...
zmedic kaže...

Ako cemo trazit dlaku u jajetu kako mozes biti kompetentan pa izjaviti ti ili bilo ko drugi da je bas ta kamera bolja od iphonea5... na osnovu benchmarka, ili si kupio oba mobitela pa si ih sam isprobao zumirao... daj molim te... 99% ljudi na ovom forumu zakjucuje neke stvari iz tudjih misljenja a i ta su misljenja opet subjektivna... uglavnom ode ovo daleko, ti se drzi svoga. Pozdrav.

 

Isprobao jednu i drugu istovremeno, procitao dosta recenzija koje apsolutno potvrdjuju moja zapazanja. Sto bi se jos moralo dogoditi da bi bio kompetentan reci nesto o te dvije kamere?

 Ma dobro, i ja koristio samsungS4, HTC One, iPhone 5... nema tu nekog velkog faila ni ičega za isticati na nivou kamere.
Meni tu svima negdje slično ispadaju fotke, nisam baš išao u pixelpoping, ali zadovoljavajuće su, na razini kompakta.
osobno, naglašavam, osobno odgovaraju mi manje dimenzije iphonea, jer ga ne koristim baš za igrice ni filmove,
no razumijem i ljude koji žele svojevrsni bridge između tableta i smartfona. Veći iphone 6.... hm ne zvuči mi kao
dobra ideja. Osim ako stvarno ne krenu stopama ostalih proizvođača i krenu drukati razne modele, pa kome
što odgovara.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Veći iPhone 6?

kad sam kupovao mobitel, gledao sam na yt kako po central parku ispituju kojeg bi uzeli, s4, one ili 5, e sad, oni koji su odabrali iphone su rekli jer je manji...po tome vise nitko nece htjeti iphone(barem ameri) jer ce postat velik...

Mislim, dakle postojim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
pranklin kaže...

kad sam kupovao mobitel, gledao sam na yt kako po central parku ispituju kojeg bi uzeli, s4, one ili 5, e sad, oni koji su odabrali iphone su rekli jer je manji...po tome vise nitko nece htjeti iphone(barem ameri) jer ce postat velik...

 Pa neznam, možda njih reklamnom kampanjom predomisle, ali meni je tako. SamsungS3/4, HTCone, XPeriaZ
su polutableti. Ne stanu ni u jedan nekad predviđen džep za mobitel ni u ruksaku, pederuši, jakni... 
No, na iphonetu ne sviđaju mi se druge stvari, dakle
onaj njegov lightning konektor zbog kojeg okolo nosim kabel, zatvorenost kućišta, (ono što se time donosi
-neizmjenjiva baterija bez servisa  gubitka gare, manjak memorijske kartice i nanosim kartica.
Ali da je ugodan komad kvalitetnog hardvera u ruci-jest.
Pa makar mi se malo i izgulio anodirani aluminij, ne smeta mi-daje neki military look:)
Kad mi se izgulio aluminij na HTC one, izgledalo je samo kao izguljeni uređaj, nimalo fancy :P
Appse ne vidim neke mane u Android marketu u odnosu na APpstore.
No opet, ja nisam neki potrošač gomile i gomile appsa koje ne palim. trebam ih možda 4-5 a to su standardni,

koji su koliko ja skontao, skroz ok na obje platforme (znate već; navigacije, prognoze, gtalkovi, blabla)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 23:50 (overhaul).
15 godina
offline
Re: Veći iPhone 6?
Horned Reaer kaže...

jučer sam prodao Iphone 5 i uzeo HTC ONE i mogu reč da se radi o puno boljem mobitelu! 

 

 

Pa normalno kad je razlika izmedu njih veca od 6 mj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice