Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

poruka: 11
|
čitano: 2.194
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Video u 360 stupnjeva na YouTubeu".
15 godina
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

Probao u chromeu i na galaxy s3.

Na pc-u nije neki fazon, ali ovo sa upotrebom senzora telefona prilikom rotiranja izgleda super. Bilo bi interesantno ovakvu mogucnost vidjeti u filmovima.

Naravno, kao nedostatak, ocekivano se osjeti niza rezolucija jer od osnovnog hd videa kad se gleda kao 360 u svakom momentu vidimo samo dio vide, zavisno u kojem smjeru smo okrenuti.

Kao dobru stvar naveo bih mogucnost rotiranja po svim osama, znaci i gore-dolje.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

je, na jubituu šljaka ali ovo ispod teksta tu - ne. zgodan je to štos za krajobraze i općenito oveća prostranstva. za snimanje mačaka, glazbenih uradaka i ruskih uništavanja automobila - ne baš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

Stavis vecu rezoluciju i opet je video lose kvalitete zato sto je slika odnosno sto su pixeli rastegnuti u 360 stupnjeva. Za koliko toliko kvalitetnu sliku, kamere bi trebale imati sto bolje specifikacije i snimati barem u 4K - 8K rezoluciji.... tako da, nacekat cemo se jos dok ovo ne zazivi u pravom smislu (sada imamo samo "potato" kvalitetu slike).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 13:14 (lovac82).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

Koja je shema s tim gledanjem u 360. Sta treba napraviti s mobitelom dok gledamo i koje videe treba gledati

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

Probao na svom mobu i - ne radi :/. Možda trebam updejtati ili?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Video u 360 stupnjeva na YouTubeu
Fora stvar
14 godina
offline
Video u 360 stupnjeva na YouTubeu

Ovo je predobro, jako mi se sviđa. Podsjeća me na sam početak yt, kad su videi bili do 480p, za 5 godina bit će dobra slika, barem se nadam :)

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 17:53 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Video u 360 stupnjeva na YouTubeu
zerocool12 kaže...

Probao na svom mobu i - ne radi :/. Možda trebam updejtati ili?

 Ne. Trebas samo pokrenuti video iz ove vijesti, ali ne u browseru na mobitelu nego u YT aplikaciji.

morrisoN
14 godina
offline
Re: Video u 360 stupnjeva na YouTubeu
morrisoN kaže...
zerocool12 kaže...

Probao na svom mobu i - ne radi :/. Možda trebam updejtati ili?

 Ne. Trebas samo pokrenuti video iz ove vijesti, ali ne u browseru na mobitelu nego u YT aplikaciji.

 Meni evo isto ne radi.. Okrecem mob al nista

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video u 360 stupnjeva na YouTubeu
Trebate update-ti yt app na najnoviju da bi radilo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Video u 360 stupnjeva na YouTubeu
Ako vam mobitel nema Gyroscope kao sto moj nema (MOTO G 2013) onda nista od toga.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice