Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga

poruka: 5
|
čitano: 1.785
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga".
11 godina
neaktivan
offline
Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga

Nikad mi se VIP nije svidjao niti marketingom, niti ponudom, ali s obzirom da T-COM boli patka za srecu krajnjeg korisnika - ovaj je porast ocekivan. Vecina ostalih telko operatera stoji na klimavom tlu a Mickey Benetti nije dovoljno zemljopisno zastupljen tako da - viva la VIP.

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga
Bastardo kaže...

Nikad mi se VIP nije svidjao niti marketingom, niti ponudom, ali s obzirom da T-COM boli patka za srecu krajnjeg korisnika - ovaj je porast ocekivan. Vecina ostalih telko operatera stoji na klimavom tlu a Mickey Benetti nije dovoljno zemljopisno zastupljen tako da - viva la VIP.

Mickey Benetti jest VIP.

Welcome my son...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga
zv'jer2 kaže...
Bastardo kaže...

Nikad mi se VIP nije svidjao niti marketingom, niti ponudom, ali s obzirom da T-COM boli patka za srecu krajnjeg korisnika - ovaj je porast ocekivan. Vecina ostalih telko operatera stoji na klimavom tlu a Mickey Benetti nije dovoljno zemljopisno zastupljen tako da - viva la VIP.

Mickey Benetti jest VIP.

VIP kupio Bnet? Nisam znao. Dobijas FALA za info.

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
14 godina
protjeran
offline
Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga

Imaju dobru mobitelsku mrežu ali su jednostavno preskupi. Tomato ih djelomično čini povoljnijim, ali ne znam je li Tomato dio ovog izvještaja za 2012.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vipnet - porast broj korisnika fiksnih usluga
propuhmajstor kaže...

Imaju dobru mobitelsku mrežu ali su jednostavno preskupi. Tomato ih djelomično čini povoljnijim, ali ne znam je li Tomato dio ovog izvještaja za 2012.

 Naravno da je ... jer je to isto vip ... porsao im je broj korisnik zbog preuzimanja bneta inače bi bili na istom ... kako cijene u bnetu nakon preuzimanja redovito skaču mislim da će se taj broj smanjit

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice