Vipnetove nove tarife za pretplatnike

poruka: 42
|
čitano: 11.385
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnetove nove tarife za pretplatnike".
12 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Po meni jedino isplativa tarifa je ovdje Tango...
Još da imaju popust za mlađe od 28 godina kao u T-comu, bila bi idealna... 

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Nisu mi bas jasne ove opcije dali ja mogu uzet samo tango tarifu bez ovih opcija?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Za 99 kuna na Tomatu imam 1000 minuta prema svim mrezama, 1000 poruka, 1000 megabajta, bez naknade za uspostavu... Jedino sranje je sto je obracunska jedinica za promet 1 MB
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike
U STEP tarifi puna brzina Interneta je samo do 10MB? Je li to nekakva sala?
http://igrali.com
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

nadam se da je tipfeler

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

zvao vip... kao i inace tarife su za k*r *c...

kao postojeci pretplatnik mogu preci na npr tango (imam bezlimita 111) ako uzmem minimalno opciju 2 -.-

opcija 2 preuzima moj ugovor sa bezlimita 111...

dakle ako zelim tu tarifu moram davat mjesecno 205kn -.- a sad dajem oko 125kn (radijska je sad po novom 5kn)

savrsena je ugasena...

ako uzimate novu pretplatu onda mozete uzet tango cisti bez opcije al nemate ugovor, a ni mobitel nemozete uzet povoljnije bez opcije -.-

cisti bs again from vip

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 14:11 (thabigjc).
Moj PC  
14 0 hvala 5
14 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

svaki put sve gore...

Potpis
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Osim poslovnog mobitela koji je na pretplati imam jos samo svoj jedan privatni broj. Prebacio ga na bonbon. Za 60kn mjesecno imam 160min prema svim mrezama (obracunska jedinica 1sec, nema uspostave poziva) + 2GB interneta. Meni vise ne treba, jer imam i poslovni mob, a iskreno, ne znam dal bi to i bez poslovnog potrosio (ne racunam pozive u inozemstvo). Vise se stvarno ne isplati ici na pretplatu. Nikako. 14 godina sam na pretplati proveo, zadnje dvije godine na bonovima. Jedina prednost pretplate je kod ekipe koja kupuje mobitele preko operatera. A kad vidim cijene flagship smartphonova (sgsiii,iphone,hox,itd.) kod operatera, ne vidim cak ni tu neku prednost.

 
15 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike

I ja sam nakon 10 godina maknio se sa pretplate ,nema smisla nemožeš više ubosti dobar mobitel uz dobar popust kao do prije 5 godina,jednostavnom prošla baba sa kolačima.Sad sam na bonbonu i za 40 kuna imam 160 minuta prema svima,120 poruka nema uspostave i uglavnom super sam zadovoljan prije su mi računi bili 150 kuna!Pa ti vid koja je to ušteda!

12 godina
protjeran
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Tele2 Smart na bonove. 1000min prema svima + 1gb neta = 35kn {#} + opcije po želji...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 15:43 (Gasttozz).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Gasttozz kaže...

Tele2 Smart na bonove. 1000min prema svima + 1gb neta = 35kn {#} + opcije po želji...

Ovo je po cijeni isplativo, ali ti meni reci pokrivenost Tele2 mreže, pa da vidimo da li je usluga zadovoljavajuća...

12 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

hahhahahahaa....

jel se oni gase ili se samo trude da ih ljudi odbiju!?

kada bi imali akcije saa 50% popusta i jos 50% vise svega, mozda bi nekoga i zanimale ove tarife...ali u vrijeme kada za 50 kn na prepaidu mozes dobiti sve, oni od ljudi traze 400kn????

smijesni su

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Master11 kaže...

Ovo je po cijeni isplativo, ali ti meni reci pokrivenost Tele2 mreže, pa da vidimo da li je usluga zadovoljavajuća...

  Do prije godinu dana bio sam na T-comu i pokrivenost je bila odlična, od kada sam prešao na Tele2, pokrivenost je isto dobra, možda negdje ima nešto slabiji signal, ali nisam nikada bio bez signala. Inače sam vezan uz Rijeku, gdje hvala bogu ima brda i dolina kolko hoćeš. Ja sam zadovoljan s Tele2 signalom. Iznos mjesečnog računa mi je oko 150 - 200 kn niža nego što je bila na T-com-u, s tim da VIŠE telefoniram, kod njih sam stvarno trebao paziti da ne pretjeram.

11 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Kojoj to mrezi su te pogodnosti da imas za 60 kn to sta si sve nabrojao?!

14 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Bonbon je zakon!!!kupim bon od 80kn, dobijem 50% popust na Veliki paket razgovora ( 600min unutar i 400min prema svim ostalim mrežama ), bez uspostave poziva i to za 30kn...nakon toga za 10kn uključim paket poruka ( 120 poruka ) i onda slijedeći mjesec uključim srednji paket razgovora 160min za 30kn i opet paket poruka od 10kn...sve u svemu meni 2 mjeseca traje 80kn tj. mjesečno dajem 40kn...

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Oliver7777 kaže...

Kojoj to mrezi su te pogodnosti da imas za 60 kn to sta si sve nabrojao?!

 

Ako je pitanje upuceno meni - bonbon. Sve ti uredno gore pise.

16 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Ja za 50 Kn u Simpa tarifi prejaka opcija imam 1000 minuta poziva (od toga 200 min prema VIP i/ili Tomato, te 800 min prema Bonbon, T-mobile i Tele2), neograničene sms poruke prema svima te 1 GB interneta. Naknada za uspostavu poziva je 0.29 Kn, ali to skoro niti ne platim jer kupujem bon u T-mobile prodajnom mjestu i tako dobijem 20 % na bonus računu od čega mi se onda naplačuje uspostava poziva. 

Prije sam bio godinama na pretplati. Zadnji računi su mi bili preko 120 kn. Sada trošim do 60 Kn mjesečno.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

previše je tarifa, opcija i raznih pravila koja se izmjenjuju barem jednom godišnje kako bi se podsvjesno sakrili pravi troškovi i zbunili običnog čovjeka koji nema vremena za te gluposti.

 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Imam Zestoku i jako sam zadovoljan 104kn mjesecno me dode, a zovem stalno, saljem poruke i derem po netu, bezbrizno hehe.

 

Dobre su tarife ali ove opcije su presmjesne.

 

I da kazem prekomplicirano je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Tele2 bonovi majka vec vise od 7 godina, smiley tarifa, 100kn bon, 50kn gratis, besplatni sms i 1gb prometa, meni dosta za mjesec dana, jos mi i ostane pun kufer :)

 

Pretplata je lopovluk.

Što hladnije to bolje :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 17:04 (Praedator).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike

prestrašno... jednom kada sklopite ugovor na neku opciju, nju više ne možete mijenjati na nižu. strava.

15 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

odvratni su

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike
A kad se sjetim da sam pred 3 godine tada tjedan dana nakon sto je izašao HTC Desire bio uzeo za 2200 kuna na tarifi od 100kn mjesečno, a danas top modele za istu cijenu traže 3 i vise tisuća kuna, stvarno žalosno koliko deru :(( izgleda da idući Mob uzet preko njuškala i držati se tarife koja mi pase...
Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Tele2 bonovi su prejaki, još samo da riješe problem u kojem ja nemam signala 250 metara od odašiljača, u nijednoj trgovini ni trgovačkom centru, na dobrom dijelu hrvatskih autocesta i u prizemlju kuće, a živim u centru jednog povećeg grada u zagrebačkoj županiji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 18:21 (W1ck3d8u2z).
 
2 4 hvala 0
15 godina
online
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

ja sam kod t-mobilea na extra total plus s. dobio sam 50% jer sam preso iz vipove pretplate. znaci placam 62.5 kn i imam flat pozive prema t-mobileu i t-comu, 150 minuta prema ostalima, bez uspostave, 50 poruka, flat internet(nakon 512 mb se snizava).

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Ja sad u vipu imam pretplatu...neku neisplativu...i planiram se prebacit na simpu, paa jel jos vrijede ove beneficije koje ti imas il je to bilo tad.. ty

13 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
remotay kaže...

Ja sad u vipu imam pretplatu...neku neisplativu...i planiram se prebacit na simpu, paa jel jos vrijede ove beneficije koje ti imas il je to bilo tad.. ty

"* pogodnost od 50% popusta u trajanju od godine dana dostupna je uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca, a u trajanju od pola godine uz ugovornu obvezu od 12 mjeseci.
Ponuda je dostupna do 20.03.2013."

14 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
Master11 kaže...

Po meni jedino isplativa tarifa je ovdje Tango...
Jošda imaju popust za mlađe od 28 godina kao u T-comu, bila bi idealna... 

A svašta, pa to su poslovne tarife a ne one za djecu ...

14 godina
offline
Re: Vipnetove nove tarife za pretplatnike
W1ck3d8u2z kaže...

Tele2 bonovi su prejaki, još samo da riješe problem u kojem ja nemam signala 250 metara od odašiljača, u nijednoj trgovini ni trgovačkom centru, na dobrom dijelu hrvatskih autocesta i u prizemlju kuće, a živim u centru jednog povećeg grada u zagrebačkoj županiji.

 Tele2 za sada ima najispativije poslovne tarife ...

16 godina
online
Vipnetove nove tarife za pretplatnike

Ha ha VIP redefinira neograničeno {#}:

"neograničen podatkovni promet (do 10 MB po brzini do 1Mbit/s)"

 

 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice