Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

poruka: 23
|
čitano: 2.688
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije".
12 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Selfi, moderna boleština....

Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Sebić. 

vocap, bičz?
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Nije to paradoks, kako su nazvali istraživanje. Selfi nastaje iz sebičnosti, a gledanje tuđih selfija nije sebičnost, nego pokoravanje tuđoj sebičnoj želji da gledamo njegov selfi. Ko je stvarno sebičan, radiće selfije i neće gubiti vrijeme na to da se vrti oko tuđeg ega, gleda tuđe fotografije i komentirati ih.

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

u međuvremenu, razlika selfija i slike samog sebe ispred neke građevine ili prirodne ljepote je suštinski nepostojeća. smisao slike je "vidi mene ispred eiffelovog tornja", a ne "vidi eiffelov toranj".

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

? E? Ja mislim da nisam ni jedan selfi opalio sa mobitelo,m jer mi je to totalno bezveze, sebe vidjeti u prvom planu sa kamerom koja siri i izoblicuje,,, ako se i slikam volim da to bude malo šire da se vidi više toga u kadru a ne da mi je samo glava prva

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Valjda sam ja ona izrod pošto se ne volim seflirat ali volim gledat tuđe (eva notty, mia kaliffa i još par njih na instagramu). Fak mi

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
bus kaže...

? E? Ja mislim da nisam ni jedan selfi opalio sa mobitelo,m jer mi je to totalno bezveze, sebe vidjeti u prvom planu sa kamerom koja siri i izoblicuje,,, ako se i slikam volim da to bude malo šire da se vidi više toga u kadru a ne da mi je samo glava prva

 Ajd ne lazi jer si okinuo barem jednu sliku za profil kao i ja ;)

Al da ima gluplje stvari za napravit nema .... ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
bruno1026 kaže...

u međuvremenu, razlika selfija i slike samog sebe ispred neke građevine ili prirodne ljepote je suštinski nepostojeća. smisao slike je "vidi mene ispred eiffelovog tornja", a ne "vidi eiffelov toranj".

 

Da, svakako, ali i ta građevina je ipak nezanemariv faktor koji jednim dijelom gradi namjeru fotografije. Selfie je ipak posve orijentiran na "čistu" osobu. Mene zapravo zanima kolikol ljudi u svijetu nikada nije snimilo selfie. Sigurno smo u manjini. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Hehhehehe rijetke biljke. Ja recimo imam FB profil sa 1 (jednom) privatnom slikom....Za mene nema nista gluplje nego kaciti privaten slike po FB i sl a kukati kako razno razni servisi narusavaju privatnost ;)

15 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

ne volim snimati niti svoje a kamo li tuđe, a gledati ni jedne od navedenih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Hm, sebići su mi O.K. Ljudi koji su mi dragi il' zanimljivi po nečemu volim i njihove fotke.

Za druge ljude, stvari i pojave, jednostavno me ne zanimaju. I, baš mi je super tako.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Volimo prodati stvari, ali ne gledati reklame. Pa da, ništa novo.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
ja volin pogledat bilo kakav home made
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
Volim raditi selfije svog spolovila, zato mi je najvaznija selfie kamera na mobu imho..
Iako ne dobivam bas odobravanja od poznanica kojima ih saljem to je vjerojatno jer su nesigurne u sebe.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
brada09 kaže...
Volim raditi selfije svog spolovila, zato mi je najvaznija selfie kamera na mobu imho..
Iako ne dobivam bas odobravanja od poznanica kojima ih saljem to je vjerojatno jer su nesigurne u sebe.

 Ako sam išta naučio u životu to je onda da u svemu osim što moraš biti uporan moraš i pokazati/pokazivati odlučnost. Ako si ga slikao tek tako da ga slikaš onda normalno da nema reakcije. Ud mora dominirat slikom, jaja u pozadi ali samo zato da istaknu (nikako dlakava jaja dok oko uda smije biti urednog grmlja - ali kratkog) zvijer. Da, tako je, zvijer a ne medvjedića mekog srca. Fotka mora vrištat dominacijom zvijeri da se onoj kojoj šalješ odmah u glavi poćmu prikazivat grozote koje bi joj ta tvoja zvijer radila. 

 Nekad im treba malo vremena da prihvate sudbinu i činjenicu da se moraju uhvatit u koštac za tom zvijeri ali uvjek pali.. I da ne zaboravim - zaboravi imena Tvrtko, Elvis Pelvis itd... No name Soldier - romantičnije je. Pogotovo sad za valentinovo. I probaj ubacit uvijek neku temu, npr sad je valentinovo pa ga ukrasi srcima ili umoći u nuttelu( pa može glumit i crnju ako je za role palying). Pitaj ako ti nije jasno, ne moj se sramit.. Bolje pitati nego se sramotiti lošim slikama uda.

 

EDIT:

Nisam ja ovo ništa izmislio i nije mi namjera kitit se tuđim perjem pa evo link za bolje fotke (ovo su profesionalci i puno toga se da naučit):

http://www.maxim.com/maxim-man/soraya-doolbaz-professional-dick-pics-2016-1

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 15:26 (skank666).
7 godina
online
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Baš gledam galeriju slika od te fotografkinje; mislim da joj mogu prodat svoju Božični special od prije dvije godine 

A ja bio uvjeren da sam ja kreativan s oblekom za Stojka 

Svaka joj čast, dala si je truda 

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
Pa ja uvijek fotku ukrasim nekim filterom i smajlicima jer ne zelim da je slika vulgarna samo zelim da znaju kako izgleda da ne bude iznenadenja..
Isto kako preko njuskala neces kupit ako nema slike proizvoda
7 godina
online
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
brada09 kaže...
Volim raditi selfije svog spolovila, zato mi je najvaznija selfie kamera na mobu imho..
Iako ne dobivam bas odobravanja od poznanica kojima ih saljem to je vjerojatno jer su nesigurne u sebe.

 Bez brige, nisu one ništa nesigurne; fappaju one masovno doma kad im pošalješ "selfi", samo kaj glumataju nezainteresiranost, tj. na taj način si "kao" dižu cijenu...

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
Onaj link je odlican!
Sad znam di sam grijesio, naime uvijek bi stavio bocu kole ili axe sprej a nekad i razvuceni metar pored spolovila kako bi se mogla vidjet odnos velicine.. svakako nije ni pomoglo slikanje u "hladnijim" uvjetima..
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

ahahahah koji komentari

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
brada09 kaže...
Pa ja uvijek fotku ukrasim nekim filterom i smajlicima jer ne zelim da je slika vulgarna samo zelim da znaju kako izgleda da ne bude iznenadenja..
Isto kako preko njuskala neces kupit ako nema slike proizvoda

 Najlakše je stavit smaljiča i provuć kroz neki filter... Čovječe, moraš se potrudit malo više od toga....

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
10 godina
offline
Re: Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije
skank666 kaže...

 

EDIT:

Nisam ja ovo ništa izmislio i nije mi namjera kitit se tuđim perjem pa evo link za bolje fotke (ovo su profesionalci i puno toga se da naučit):

http://www.maxim.com/maxim-man/soraya-doolbaz-professional-dick-pics-2016-1

 

Meeh ovi su toliko zabundani da se ništa ne vidi.  Mogla je tako i hrenovku zamotat u kaputić na isto ti dođe. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Volimo snimati, ali ne i gledati tuđe selfije

Najidiotskiji trend koji vjerojatno neće tako lako nestati jer su ljudi instinktom jako egoistična bića. 
Ali čak i navikao na to, prilično sam bio zbunjen kad sam prvi put vidio na koncertu ljude okrenute leđima stageu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice