Windows Phone raste dok iOS pada

poruka: 31
|
čitano: 3.359
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone raste dok iOS pada".
15 godina
odjavljen
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

ja kažem da je dovoljna samo nokijina podrška jer imaju jako širok cjenovni spektar svojih telefona od cca 120$ bez ikakvih ugovora..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
9 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Ta predvidjanja buducnosti mogu objesiti macku o rep.
B-A-R-C-A
15 godina
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

dok jednom ne smrkne, drugom ne svane (inače tipična priča o "uspjehu" rvackih "poduzetnika") no ne predmnijevah da je "rasti" suprotno od "padati" {#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

Nakon rasta mora uslijediti pad, ukoliko se na radi o prijapizmu. Što se tiče predviđanja, nekako više vjerujem babi Mandi a ona kaže da su mobiteli đavolske stvari i da će nestati do 2017 ili je rekla da ćemo svi mi nestati (mutno mi je malo a i ona je nerazumljivo pričala nakon domaćeg eliksira od grožđa).

Stručnjak za odmaganje...
 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

Vjerojatno će skandali Google-a i njegove veze sa CIA dovesti do daljnjeg pada Androida. Isto onako naglo kako je Androi zbacio iz igre Web-os i porastao, Android bi mogao i pasti.

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
more456 kaže...

Vjerojatno će skandali Google-a i njegove veze sa CIA dovesti do daljnjeg pada Androida. Isto onako naglo kako je Androi zbacio iz igre Web-os i porastao, Android bi mogao i pasti.

Iskreno, većinu korisnika zabole ona stvar o tome tko ih i zbog čega prisluškuje. Ako to rade u kombinaciji s Googleom, zašto misliš da su drugi cijepljeni od toga?

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
mario.L_hr kaže...
more456 kaže...

Vjerojatno će skandali Google-a i njegove veze sa CIA dovesti do daljnjeg pada Androida. Isto onako naglo kako je Androi zbacio iz igre Web-os i porastao, Android bi mogao i pasti.

Iskreno, većinu korisnika zabole ona stvar o tome tko ih i zbog čega prisluškuje. Ako to rade u kombinaciji s Googleom, zašto misliš da su drugi cijepljeni od toga?

Ako prisluškuju onda prišluškuju svih.

13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
PlayMaker10 kaže...

Ako prisluškuju onda prišluškuju svih.

Uvijek prisluškuju. Uvijek ima pervertita koji to opravdavaju nacionalnom sigurnošću a poanta je u tome da prikupe sočne detalje koji će im poslužiti za vlastite interese. Oni koji rade protiv sigurnosti, sigurno komuniciraju na pametniji način.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
mario.L_hr kaže...
PlayMaker10 kaže...

Ako prisluškuju onda prišluškuju svih.

Uvijek prisluškuju. Uvijek ima pervertita koji to opravdavaju nacionalnom sigurnošću a poanta je u tome da prikupe sočne detalje koji će im poslužiti za vlastite interese. Oni koji rade protiv sigurnosti, sigurno komuniciraju na pametniji način.

Love trebe koje se pale na značke :))) Ma neka prisluškuju koga briga to sam znao i prije ovog "skandala". Ne kažu bezveze pazi šta pričaš preko mobitela i skypea :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
more456 kaže...

Vjerojatno će skandali Google-a i njegove veze sa CIA dovesti do daljnjeg pada Androida. Isto onako naglo kako je Androi zbacio iz igre Web-os i porastao, Android bi mogao i pasti.

Ma teško za vjerovati, moje mišljenje da 90% korisnika Androida uopće nije upznato trenutno sa tom novom vijesti... lagani pad se može očekivati al sad da će pasti to nikako...

 

BTW mislim da većina nas jako dobro zna da smo na neki način praćeni i da nas prate na svaki mogući način i svjesni smo toga...  većina nas nema se čega bojati, neka prisluškuju ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 10:22 (dasoo988).
14 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada

U toj cijeloj situaciji WP je taj koji će sigurno profitirat

13 godina
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

WP je idealan za srednji i niži dio tržišta, odnosno srednje i nezahtjevne korisnike. OS leti i na slabijem hardwareu - HTC 8s je prilično jeftin u odnosu na što nudi. No, nadao sam se da će Microsoft malo agresivnije krenuti sa razvojem WP8, i dodavati feature (koji realno fale u odnosu na ostale mobilne OSove) puno bržim tempom. Uz relativan nedostatak aplikacija - zahtjevniji segment tržišta će ovako teško osvojiti. 

Appleova zastupljenost napokon ide prema onome što bi se realno bez hypea moglo očekivati. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

Ja navijam za WP, danas čitam kako je apple farbao ljude s nekim svojim nadogradnjama iOSa i slične stvari, ništa od njih, ako ne izbace nešto novo i inovativno a s time moraju promjeniti dimenzije ekrana i zavoraviti na sve svoje aplikacije što su prije imali, jer jedva su ispale kompatibilne i za iPhone 5, pa su ih dorađivali i sa starima je ispalo da samo imaju odsječeno na novim Iphonovima. 

Učini su programiranje lakše jer su se ograničili na rezoluciju i dimenzije, a sad im to zadaje velike probleme.

Morati će napraviti nešto kao MS s WP7 kad je odbacio WM a i kad je napravio WP8 kad je opet odbacio 7, svi su se bunili, ali sad sve ide polako u najboljem toku.

I meni je tad bilo žao što moja lumia 800 nije mogla ići na WP8, ali nema veze zato sad ganjam 920 :D 

 

A ove prognoze su kao vrijeme, pogotovo ono koje najavljuju za par mjeseci unaprijed. 

Nikad se ne zna što će nam budućnost donjeti.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

ni za 100 godina WP neće preteći IOS

Moj PC  
3 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Chronosus kaže...

WP je idealan za srednji i niži dio tržišta, odnosno srednje i nezahtjevne korisnike.

 

Definiraj nezahtjevnog korisnika.

12 godina
protjeran
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

jesu ovi oni isti koji su prognozili da ce do 2015. WP imat bar nekih 40-50% trzista? :)

 

skank666 kaže...

ja kažem da je dovoljna samo nokijina podrška jer imaju jako širok cjenovni spektar svojih telefona od cca 120$ bez ikakvih ugovora..

je da one Nokije od prije bar nekih pet-sest godine vjerojatno da, ove danasnje iz koje je sto dobilo pedalu, sto diglo sidro vecina toga sta vrijedi - cisto sumnjam

nesluzbeni se suska da im je R&D manji za bar 60% a vecina eurposkih pogona je zatvorena a proizvodnja preseljenja u Kinu...

more456 kaže...

Vjerojatno će skandali Google-a i njegove veze sa CIA dovesti do daljnjeg pada Androida. Isto onako naglo kako je Androi zbacio iz igre Web-os i porastao, Android bi mogao i pasti.

lol je da, zlocesti prljavi Google i divni mirisljavi Microsoft{#}

javna je tajna da jos da od stoljeca sedmog Microsoft, Google Cisco, Oracle... obavezno u svojem softweru imaju ugradjen NSA backdoor, a od napada 11.rujna  i famoznog Patriota acta vise niti ne moraju od koga trazit dozvolu, spija se koga se stigne i kad se stigne

 

dasoo988 kaže...

 

BTW mislim da većina nas jako dobro zna da smo na neki način praćeni i da nas prate na svaki mogući način i svjesni smo toga...  većina nas nema se čega bojati, neka prisluškuju ;)

stvar je u tome da nema toga tko nema prljavog vesa, svatko barem jednom (a vecina i malo vise od od toga) u zivotu pocini kakvu svinjariju, bilo pocevsi od konzumiranja kakvih lakih droga, bilo s kakvom utajom poreza/para, namjestanjem sebi ili svojima ... a da ne spominjem najobicnije servisiranja zenine frendice ili susjede Brankice...

i u svijetlu toga sasvim zgodna je da "netko" citavog zivota prikuplja sve sta moze o nama, i onda po potrebi jednog dana (nikad neznas kad se netko od nas moze suprostavit) taj "netko" ima prljavog vesa za izvlacenje.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 14:02 (R4sput1n).
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

WP raste... da, do predstavljanja slijedeceg iPhonea (ovog puta sa integriranim iOS7).

A nakon toga ce ostali padat dok ce se Apple uzdizat.

Klasika koja se ponavlja svake godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 14:04 (mapir).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
royalhero kaže...
Chronosus kaže...

WP je idealan za srednji i niži dio tržišta, odnosno srednje i nezahtjevne korisnike.

 

Definiraj nezahtjevnog korisnika.

 

Koji uređaje koriste primarno za razgovore/sms/mail, a rijeđe za potražit nešto na netu, za pronać neku adresu i nisu nešto tehnički potkovani i ne zanima ih pretjerano da prčkaju po cijele dane po mobu - ilitiga moj stari. Oduševljen je svojim 8s-om i WP8.

14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

I ja koji trebam sve živo na netu, od čačkanja glupih igrica, do ebaya, paypala, gpsa, biciklizma, trackinga, emaila,  ma što god mi treba. 


Opet ću radije uzeti WP nego android ili iOS, jer jednostavno uživam u WP. 

 

A i svi imaju iste mobitele, galaxy iphone, sad ovi sony, gdje god dođeš samo isti mobiteli. 


A i ne volim imati nešto što imaju svi oko mene isto. A WP nema baš previše ljudi oko mene.  

 

Đuro#2155,
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
royalhero kaže...

Definiraj nezahtjevnog korisnika.

Ja sam nezahtjevan korisnik. Mobitel koristim za telefoniranje, SMS-anje, ponekad kao fotić, pregled e-amilova, surfanje, kao hot-spot za pristup netu, kao navigacijski uređaj. Bolje rečeno sve što vole noobovi.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Chronosus kaže...

i ne zanima ih pretjerano da prčkaju po cijele dane po mobu

A "prčkanje po mobu" je zahtjevna radnja? Instaliranje raznim modova, mjenjanje i "prčkanje" je za mene prije neozbiljna nego zahtjevna radnja.

mario.L_hr kaže...

Ja sam nezahtjevan korisnik. Mobitel koristim za telefoniranje, SMS-anje, ponekad kao fotić, pregled e-amilova, surfanje, kao hot-spot za pristup netu, kao navigacijski uređaj. Bolje rečeno sve što vole noobovi.

Ti si ozbiljan korisnik mobitela i koristi ga za ono čemu je i namjenjen.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Chronosus kaže...

 

Koji uređaje koriste primarno za razgovore/sms/mail, a rijeđe za potražit nešto na netu, za pronać neku adresu i nisu nešto tehnički potkovani i ne zanima ih pretjerano da prčkaju po cijele dane po mobu - ilitiga moj stari. Oduševljen je svojim 8s-om i WP8.

Ne bih se baš složio. Npr. ja sam tehnički potkovan kao ti i stari ti (imam dokaze), pa opet koristim WP8.

 

Jednostavno, želim da radi i ne želim prčkati puno po njemu. Želim se igrati s djetetom ili napraviti nešto korisno na poslu. A ne flashati ROMove.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
royalhero kaže...

Ti si ozbiljan korisnik mobitela i koristi ga za ono čemu je i namjenjen.

Ne znam hackirati tuđi wireless pa sam noob.{#}

Smooth Operator kaže...

Ne bih se baš složio. Npr. ja sam tehnički potkovan kao ti i stari ti (imam dokaze), pa opet koristim WP8.

 

Jednostavno, želim da radi i ne želim prčkati puno po njemu. Želim se igrati s djetetom ili napraviti nešto korisno na poslu. A ne flashati ROMove.

Ne može tako, ako ne flash-aš ROM-e, onda si noob kao i ja.{#}

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

rom se flasha sam na andoridima

WP radi savrešno kako ga dobiješ :P 

Đuro#2155,
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Franjo15 kaže...

rom se flasha sam na andoridima

WP radi savrešno kako ga dobiješ :P 

Onda si i ti noob. NHF

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Smooth Operator kaže...
Chronosus kaže...

 

Koji uređaje koriste primarno za razgovore/sms/mail, a rijeđe za potražit nešto na netu, za pronać neku adresu i nisu nešto tehnički potkovani i ne zanima ih pretjerano da prčkaju po cijele dane po mobu - ilitiga moj stari. Oduševljen je svojim 8s-om i WP8.

Ne bih se baš složio. Npr. ja sam tehnički potkovan kao ti i stari ti (imam dokaze), pa opet koristim WP8.

 

Jednostavno, želim da radi i ne želim prčkati puno po njemu. Želim se igrati s djetetom ili napraviti nešto korisno na poslu. A ne flashati ROMove.

 Potpisujem sve što si napisao. ROM-ove (EPROM) sam flashao prije 30 godina (UV lampom) i ne želim se vraćati na to {#}.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 18:23 (Cognitor).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
mario.L_hr kaže...

Nakon rasta mora uslijediti pad, ukoliko se na radi o prijapizmu. Što se tiče predviđanja, nekako više vjerujem babi Mandi a ona kaže da su mobiteli đavolske stvari i da će nestati do 2017 ili je rekla da ćemo svi mi nestati (mutno mi je malo a i ona je nerazumljivo pričala nakon domaćeg eliksira od grožđa).

Beš** Gartner, Infotech, i ostalu gamad. Ovo je najbolja analiza koju sam pročitao u zadnjih 150 godina. I ja kada se natučem domaće nohe (moje omiljeno piće), postajem vidovit. Nažalost danas nitko to ne želi platiti.... tko im kriv, glupani {#}.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
mario.L_hr kaže...
Franjo15 kaže...

rom se flasha sam na andoridima

WP radi savrešno kako ga dobiješ :P 

Onda si i ti noob. NHF

A i jesam njub, ne flasham romove na WP, nema potrebe. Jer mi sve super radi na onome što imam. 

 

A i gle sad vidim isto da sam njub, jer nemam pojma što znači ta kratica NHF. {#}

A gle, svi smo mi njubovi, samo neki se znaju dobro pametariti o vlastitom iskustvu znači i probali nešto napraviti, ili većinom se pametare ljudi na osnovu činjenica što su negdje poprijeko pročitali i tu i tamo riječ popamtili, ili vidjeli, Ili što već :D 

 

 

Svi smo mi njubovi

Đuro#2155,
13 godina
offline
Re: Windows Phone raste dok iOS pada
Smooth Operator kaže...
Chronosus kaže...

 

Koji uređaje koriste primarno za razgovore/sms/mail, a rijeđe za potražit nešto na netu, za pronać neku adresu i nisu nešto tehnički potkovani i ne zanima ih pretjerano da prčkaju po cijele dane po mobu - ilitiga moj stari. Oduševljen je svojim 8s-om i WP8.

Ne bih se baš složio. Npr. ja sam tehnički potkovan kao ti i stari ti (imam dokaze), pa opet koristim WP8.

 

Jednostavno, želim da radi i ne želim prčkati puno po njemu. Želim se igrati s djetetom ili napraviti nešto korisno na poslu. A ne flashati ROMove.

Mislim da me se malo krivo shvatilo. Pod prčkanjem nisam mislio na flashanje romova i slične prčkarije, imam android ali ne troši mi se vrijeme na takve stvari. Pod cijelodnevnim prčkanjem po mobitelu sam mislio na korištenje brda aplikacija za svaku zamislivu namjenu, surfanja u svakoj prilici, chatanja prek im-a. I ne kužim to "pa opet koristim WP8". Pa super! Koristio bi ga i ja da mi ne fali dosta aplikacija. I zato sam napisao da je super za nezahtjevne i srednje zahtjevne - za one najzahtjevnije ipak fali aplikacija. Ispada kao da pljujem po WP8. Skoro sam ga i ja uzeo kad je izašao.

Sudeći po broju tdova izgleda da sam nenamjerno uvrijedio gro ljudi - ispričavam vam se. 

16 godina
offline
Windows Phone raste dok iOS pada

Ha dobro, Apple za smartphone pojmove dugo nije izdao novi mobitel, pa kad on izađe,
obično sve skoči nazad na drugu stranu. I tako u krug. No ok da se širi i WinPhone,

neka ih bude što više. Veća konkurencija, veći trud oko nadogradnje i mogućnosti. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice