Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

poruka: 15
|
čitano: 3.003
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom".
9 godina
offline
Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

ROFL, pa Windows Mobile je Microsoft sam ubio svojom nesuvislom politikom izostavljanja nadogradnji s uređaja koji bi radili s novijim oS-om i to već treći puta za redom. Posljedica toga je sve manji i manji udio korisnika WM-a pa nikakvo čudo da će sad gurati svoje aplikacije na IOS i Android.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Sto bi se zajeba..li sa svojim mobilnim osom kad od androida sasvim fino zaradjuju a ne mrdaju prstom....

16 godina
offline
Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

OMG... Fakat od kako je Gates otišao Microsoft se raspada i više se ne zna tko pije tko plaća...

 

Win10 mobile je mrtav, ubili su ga i prije nego su to objavili prije par tjedana. Ljudi su kupovali mobitele vjerući u obećanja...
I ono ništa od toga (ali to je i trebalo očekivati). No najgore je što su doslovno debili, sami sebi uništili sasvim dobar OS, sasvim dobar ekosistem...
Uzmite njihov najbolji telefon Lumia 950. Raketa od mobitela, sa Win 8.1 to je letilo. Ali sve je letilo.

Nakon zadnjih upgreadova i vrhunskih upgreadova (teško smeće), taj se mobitel sad može baš u smeće baciti. Fluidnost nestala (mobitel sad radi ko Andorid 1.5), sve šteka, caching ne radi, stisneš Phone ikonu i ispis zadnih poziva traje preko 20 sekundi, kameri treba 10 sekundi da slika i još više da prikaže sliku (preko 20 sekundi)... Sve Microsoft aplikacije toliko ogavno sporo sada rade da doslovno ga se može bacit u smeće...
(najveća sramota ikad je da na iOS i Andoridu te iste njihove aplikacije rade fenomenalno)

Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
Gkelekov: Ispravak netočnog navoda: Lumia 950 nikad nije imala wp8.1 Istu imam i radi kao sat. Imam i 920 i 930 sa wp8.1 i isto rade k'o sat. E a drugi dio priče je tužan. Zašto su ubili taj os i Nokiu, to samo Nadela zna.
11 godina
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Potpisujem, nikakvih glitcheva ni trzaja nema ni na mojoj 950ici. Cura ima HTC 8x sa 8.1 i također ne trza. Za ljude koji ne vole šarene izbornike i ne treba im 500 aplikacija, Windows 10 Mobile može biti dovoljan i da ostane u ovom stanju kojem se trenutno nalazi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Alo

ovdje se ne radi o Win10 mobile pa đabe trošite tipkovnicu, ovdje je samo riječ da će te "spojiti" rad sa vašeg moba i Win10

9 godina
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
petrovic.gp kaže...

Alo

ovdje se ne radi o Win10 mobile pa đabe trošite tipkovnicu, ovdje je samo riječ da će te "spojiti" rad sa vašeg moba i Win10

 

Daj sad jedno dva-tri puta pročitaj što ši napisao pa sam otkrij kontradiktornosti u tvrdnjama.

16 godina
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
kicklOp kaže...

Potpisujem, nikakvih glitcheva ni trzaja nema ni na mojoj 950ici. Cura ima HTC 8x sa 8.1 i također ne trza. Za ljude koji ne vole šarene izbornike i ne treba im 500 aplikacija, Windows 10 Mobile može biti dovoljan i da ostane u ovom stanju kojem se trenutno nalazi.

 :) Moj slučaj je čudan očito. 950-ta nakon Creator upgreada šteka ko luda (outlook je spor - više ne cachira slike pravilno nego stalno iz nova učitava i renderira), mape se glupiraju, Call histroy je postao uzasno spor - iako je obrisan (mislice da je u tome problem), kameri treba i preko 10 sekundi da spremi sliku (oni glupi finall touches)... Baš ko da se pretvorio u 1.6 Andorid stari...

Dok HTC 8x na 8.1 radi ko prvog dana (a mobitel ima 4 godine)...

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2017 15:22 (gkelekov).
16 godina
offline
Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Kad će MS počet naplaćivat W10 nadogradnje?

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Windows Phone mi je taman, imam samo 2 aplikacije sa storea za sve ostalo su dovoljne preinstalirane.

 

I dalje je smartfone samo telefon kakav rad na njemu LOL

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom

Čista glupost.

Ne želim da se na mojim Android uređajima vrti ništa od Microsofta. Ne želim plave ekrane i sve moguće probleme.

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
Intersantno je da su google aplikacije gotovo u pravilu bolje na IOS-u isto vrijedi i za MS aplikacije na iOS kao i na androidu. Tako da ne treba ništa apriori odbacivati. Ja iskreno ne vidim neku veliku korist od ovog pogotovo što slićnu stvar već imamo u macOS i iOS. Vrlo rijetko, gotovo nikako nisam imao potrebu za korišćenjem te opcije.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
Intersantno je da su google aplikacije gotovo u pravilu bolje na IOS-u isto vrijedi i za MS aplikacije na iOS kao i na androidu. Tako da ne treba ništa apriori odbacivati. Ja iskreno ne vidim neku veliku korist od ovog pogotovo što slićnu stvar već imamo u macOS i iOS. Vrlo rijetko, gotovo nikako nisam imao potrebu za korišćenjem te opcije.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
14 godina
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
Jesi li probao hard reset i ponovo konfiguriranje (ne iz backup-a). U sličnim slučajevima riješi problem.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 10 surađivat će s iOS-om i Androidom
gkelekov kaže...

OMG... Fakat od kako je Gates otišao Microsoft se raspada i više se ne zna tko pije tko plaća...

 

 Ali doslovno...i to ne samo sa windows mobile nego i sa xbox-om, windows 10, njihove usluge tipa outlook itd. Sve njihove usluge mi se čine nekako nestabilne i imam osjećaj kao da ni sami ne znaju šta žele.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice