WP – besplatno za HTC?

poruka: 9
|
čitano: 2.383
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP – besplatno za HTC?".
13 godina
offline
WP – besplatno za HTC?
Ako se odluce na taj potez odmah idem na xda i instaliram na One X+
WP ima da leti na ovaj hardware + malo razbijanje monotonije a i sansa za povratak na Android.

MS vise ne zna gde tjera ali ovakav izbor je odlicna opcija za krajne korisnike!
Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP – besplatno za HTC?
Trebali su odmah ponuditi besplatno svima, pa kad uhvate udio onda naplaćivati. Ovako se samo blamiraju.
16 godina
offline
Re: WP – besplatno za HTC?
izzy007 kaže...
Trebali su odmah ponuditi besplatno svima, pa kad uhvate udio onda naplaćivati. Ovako se samo blamiraju.

uz toliko jaku konkurenciju, os im je najmudrije pokloniti proizvodjacu. Ionako predobro zaraduju na drugim proizvodima...

14 godina
offline
WP – besplatno za HTC?

Ovo s dual boot opcijom mi je zapelo za oko, ne čini se baš loša ideja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP – besplatno za HTC?

neka dijele besplatno samo neka se platforma širi

14 godina
neaktivan
offline
WP – besplatno za HTC?

Ma kakav dual boot, ili koristiti jedan ili drugi. 

Ja osobno nikad ne bih imao volje prebacivati se između sustava ili što već da to radi kako treba.

uglavnom ja koristim WP i sve što mi treba i još više nađem tamo i super me služi.

Radije sam se odlučio na WP nego na andorid, puno mi lijepše i bolje to sve izgleda.  

Đuro#2155
Moj PC  
8 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP – besplatno za HTC?

Izgleda da je Microsoft bacio oko na HTC. Ne može se reći da je MS bio korektan sa svojim partnerima.

Bilo bi im pametnije da ponude Firefox ili ubuntu, pa ipak  u HTC-u nemaju Elopa.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 9:54 (rmiculini).
16 godina
neaktivan
offline
Re: WP – besplatno za HTC?
rmiculini kaže...

 

Bilo bi im pametnije da ponude Firefox ili ubuntu, samo lud ima posla sa crnom udovicom zvanom MS.

 

PS

I Nokia je imala gotovo besplatan OS :).

Ne bih se složio. Dobra suradnja sa takvim informatičkim divom ponajprije ovisi o tome da li partner ima dobru prodajnu i razvojnu strategiju.

 

Telefoni donose dobit kada se prodaju na milione. Nisam siguran da većina potrošača uopče zna što je to dual boot, a kamoli da ih zanima mogučnost da koriste dva OS-a na telefonu. Naime večina se navikne na jedan sistem i ne zanima ih gnjavaža sa drugačijim OS-om bez obzira što je to funkcionalno.

12 godina
offline
WP – besplatno za HTC?

Ovo me podsjeca na brojne konkurente WoWu koji su krenuli kao pay to play, pa su, suoceni s vlastitom insignifikantnoscu, vrlo brzo presli na free to play. Treba li reci da ih je vecina propala :D

 

 

 

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice