Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

poruka: 10
|
čitano: 3.017
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench".
15 godina
offline
Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

e jeate, taman kupim motorolu g5+ da se maknem s miuija (na kojemu sam skoro 4 godine) i onda Xiaomi meni ovako....

 

tocno sam znao da budu nekaj skemijali cim promjenim fon.

Motorola G5 Plus 3/32
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

Slično sa čistim androidom radi i Nokia, valjda i Xiaomi želi iskoristiti prednosti toga.

 

Navodno update dolazi direktno od googlea pa updateovi puno ranije stižu i podrka je duža. Barem bi tako trebalo biti, ako može netko to potvrditi. 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench
Markić7 kaže...

Slično sa čistim androidom radi i Nokia, valjda i Xiaomi želi iskoristiti prednosti toga.

 

Navodno update dolazi direktno od googlea pa updateovi puno ranije stižu i podrka je duža. Barem bi tako trebalo biti, ako može netko to potvrditi. 

 

 Lakši je izlaz na Globalno tržište sa AOSP ROM-om, nisu svi ljubitelji custom sučelja + olakšan posao za Xiaomi jer ne mora gubiti vrijeme na Googleove verifikacije i slično što sve trenutno Global ROM prolazi i zbog toga je mnoštvo funkcija limitirano.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench
Taman mi ljepo legao MIUI, ako ako budu borbi uređaji nanovo učenje😀

Samo se nadam da če podrška biti duža, pošto se neče morati mnogo modificirati os.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench
ivan262 kaže...
Taman mi ljepo legao MIUI, ako ako budu borbi uređaji nanovo učenje😀

Samo se nadam da če podrška biti duža, pošto se neče morati mnogo modificirati os.

 Podršku u ovom slučaju ne diktira Xiaomi, već sam Google. Imao sam General Mobile - mob turskog proizvođača koji je uz Sharp jedini proizvođač Android One uređaja na svijetu i morem ti reći da su nadogradnje bile česte. Većinom security patchevi koje kod ostalih android proizvođača nisam ni vidio da izdaju, dok je prelazak na novu verziju androida bio isto kad i kod Nexus/Pixel uređaja.

Čisti android sa samo jednom predinstaliranom aplikacijom (tolko im Google dozvoljava) koju obrišeš iste sekunde.

 

Ako Xiaomi izda ovaj uređaj možeš biti siguran da gore neće biti ništa njihovo. Čisti android. I to je super za one koje ne vole razno-razne điđe bađe.

Ja još uvijek imam Redmi Note 3 pro na kojem se vrti službeni Lineage OS koji je skoro pa AOSP, s par tweakova, i 100 puta mi je bolje iskustvo od MIUI, da ne spominjem da se radi i o 7.1.2 nougatu. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench
ukay1000 kaže...

Ja još uvijek imam Redmi Note 3 pro na kojem se vrti službeni Lineage OS koji je skoro pa AOSP, s par tweakova, i 100 puta mi je bolje iskustvo od MIUI, da ne spominjem da se radi i o 7.1.2 nougatu. 

Baterija/funkcije? Isto kao na MIUI ili?

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench
ukay1000 kaže...
ivan262 kaže...
Taman mi ljepo legao MIUI, ako ako budu borbi uređaji nanovo učenje😀

Samo se nadam da če podrška biti duža, pošto se neče morati mnogo modificirati os.

 Podršku u ovom slučaju ne diktira Xiaomi, već sam Google. Imao sam General Mobile - mob turskog proizvođača koji je uz Sharp jedini proizvođač Android One uređaja na svijetu i morem ti reći da su nadogradnje bile česte. Većinom security patchevi koje kod ostalih android proizvođača nisam ni vidio da izdaju, dok je prelazak na novu verziju androida bio isto kad i kod Nexus/Pixel uređaja.

Čisti android sa samo jednom predinstaliranom aplikacijom (tolko im Google dozvoljava) koju obrišeš iste sekunde.

 

Ako Xiaomi izda ovaj uređaj možeš biti siguran da gore neće biti ništa njihovo. Čisti android. I to je super za one koje ne vole razno-razne điđe bađe.

Ja još uvijek imam Redmi Note 3 pro na kojem se vrti službeni Lineage OS koji je skoro pa AOSP, s par tweakova, i 100 puta mi je bolje iskustvo od MIUI, da ne spominjem da se radi i o 7.1.2 nougatu. 

 njihovo je sučelje kamere zato jer Google OS trenutno ne podržava dual kamere odostraga, ali bude i to...naravno šteta da nema google kamera appa.

 

miui je smeće što se tiče pouzdanosti i brzine. a i apdejti ne stižu brzo u smislu novih verzija Androida.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

Ako bi ja stavio nasvoj Asus zenfone 2, custom rom baziran  na AOSP namjenjen njemu. Budem li imao poddršku tj naadogradnju od googlea ako se pojavi nešto kritično ?? 

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

Ne.

Samo ono kaj lik koji je portao taj ROM poslije ubaci.

Samo nađi neki ROM koji redovito updateaju.

Kruha i igala...
15 godina
offline
Xiaomi Mi A1 stigao na Geekbench

netko možda već kupio ovaj uređaj? iskustva? meni je jedino krivo što nije 5.0 screen...al opet je super

za taj price

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice