Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821

poruka: 8
|
čitano: 1.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821".
7 godina
offline
Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821

rip Sony

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821

Joj, bas steta za preslabu bateriju, ostalo je vrh IMO. :D

hipsteri ce plakati zbog samo 13megapixela :) al meni to ni malo ne bu smetalo :P :)))

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon
Slažem se za bateriju koka je najbolja stavka inače u redmi 3 i ostalim mob. Od 4000mAh. Inače idealna veličina mobitela!
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821

Sve ispod 6 incha je igracka za djecu, pravi muskarci imaju 6 incha i vise.

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon
LudaRajcica kaže...

Joj, bas steta za preslabu bateriju, ostalo je vrh IMO. :D

hipsteri ce plakati zbog samo 13megapixela :) al meni to ni malo ne bu smetalo :P :)))

Zašto preslaba? Pa mobitel ima manji ekran nego prosječni mobiteli danas tako da je logično i da ima manju bateriju, ne?

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon
Mirko935 kaže...
LudaRajcica kaže...

Joj, bas steta za preslabu bateriju, ostalo je vrh IMO. :D

hipsteri ce plakati zbog samo 13megapixela :) al meni to ni malo ne bu smetalo :P :)))

Zašto preslaba? Pa mobitel ima manji ekran nego prosječni mobiteli danas tako da je logično i da ima manju bateriju, ne?

 Istina ali bez obzira što je ekran manji, rezolucija je full hd a ne 720p kao npr kod z3 compact. Sigurno neće moći imati iznadprosječnu autonomiju kao većina njihovih uređaja.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon
Mirko935 kaže...
LudaRajcica kaže...

Joj, bas steta za preslabu bateriju, ostalo je vrh IMO. :D

hipsteri ce plakati zbog samo 13megapixela :) al meni to ni malo ne bu smetalo :P :)))

Zašto preslaba? Pa mobitel ima manji ekran nego prosječni mobiteli danas tako da je logično i da ima manju bateriju, ne?

Xiaomi inače ima velike baterije, pa je zato malo razočaranje. Redmi 3 ima 4100mAh, a nije toliko veći. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
offline
Xiaomi Mi S s 4,6-inčnim zaslonom i Snapdragon 821

Baš sam se žalio u drugoj temi da nam treba više ovakvih mobitela. Ako cijena bude konkurentna, a očekujem da hoće s obzirom da pričamo o xiaomiju, mogao bi moj redmi 2a u prijevremenu mirovinu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice