Xperia Z4 je konačno tu

poruka: 15
|
čitano: 2.274
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xperia Z4 je konačno tu".
12 godina
offline
Xperia Z4 je konačno tu

 Razlika između Z3 je samo u oznaci Z4

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia Z4 je konačno tu

Nisu se potrudili ni izmisliti neke nove "feature", nego samo- "isti je ko prošli, mrvicu lakši ali s manjom baterijom" 

 

Prestrašno, ovo se danas zovu novi mobiteli.

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Xperia Z4 je konačno tu

Sada imaju opravdanje za spuštanje cijene na Z3, pa će se početi bolje prodavati :)

 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xperia Z4 je konačno tu

Vi koji niste zadovoljni mogli bi napisati barem sto ste ocekivali, umjesto da bez veze trubite kako niste zadovoljni.

Ocekivali ste 4 GB rama? Ram i procesor odavno su poznati, kao i vecina specifikacija, pa me zanima sto vas je to toliko razocaralo?

 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Xperia Z4 je konačno tu

I onda se smiju andorid fanboyi smiju Appleu i iPhoneu.. Apple barem taj model nazove S i opet ima vecih poboljsanja..

Long Live Freedom
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
koza.nostra kaže...

Vi koji niste zadovoljni mogli bi napisati barem sto ste ocekivali, umjesto da bez veze trubite kako niste zadovoljni.

Ocekivali ste 4 GB rama? Ram i procesor odavno su poznati, kao i vecina specifikacija, pa me zanima sto vas je to toliko razocaralo?

Isti cetverogodisnji dizajn (preveliko kuciste u odnosu na velicinu ekrana i staklena straznja ploha su ovdje nedostaci), manja baterija, nema usb 3.1C. Ako cemo cjepidlaciti - nema ni Android 5.1 po defaultu!

9 godina
protjeran
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
kerum kaže...
koza.nostra kaže...

Vi koji niste zadovoljni mogli bi napisati barem sto ste ocekivali, umjesto da bez veze trubite kako niste zadovoljni.

Ocekivali ste 4 GB rama? Ram i procesor odavno su poznati, kao i vecina specifikacija, pa me zanima sto vas je to toliko razocaralo?

Isti cetverogodisnji dizajn (preveliko kuciste u odnosu na velicinu ekrana i staklena straznja ploha su ovdje nedostaci), manja baterija, nema usb 3.1C. Ako cemo cjepidlaciti - nema ni Android 5.1 po defaultu!

 Nista od navedenog nije niti najavljivano, niti ih je itko realan ocekivao, druga je prica sa cjepidlacenjem.

Staklena ploha po meni je prednost, tako da je se razlikuje od pojedica. Također dizajn je klasicno lijep.

Ko tim Z3 sigurno nece na Z4 prelaziti, a ocekivati da Z4 bude revolucija nije realno, jer nije tako niti najavljivan.

 

12 godina
protjeran
offline
Xperia Z4 je konačno tu

A šta si ti zapeo s tim najavljivanjem?

Ako je ovo novi model onda se očekuju neke novosti, pogotovo u dizajnu, a ovo je čisti copy/paste.

Evo, ja ću ti odma okačit sliku u attachment idućeg Sony mobitela, Z5.

 

P.S. I stvarno kako je kerum gore rekao, de nek smanje gabarite tog kućišta, prostora iznad i ispod ekrana ko u priči, totalni fail.

Malo nek pogledaju kako to LG radi, skoro cijela prednja strana im je ekran.

Z5 Z5
 
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
bill_jobs kaže...

A šta si ti zapeo s tim najavljivanjem?

Ako je ovo novi model onda se očekuju neke novosti, pogotovo u dizajnu, a ovo je čisti copy/paste.

Evo, ja ću ti odma okačit sliku u attachment idućeg Sony mobitela, Z5.

 

P.S. I stvarno kako je kerum gore rekao, de nek smanje gabarite tog kućišta, prostora iznad i ispod ekrana ko u priči, totalni fail.

Malo nek pogledaju kako to LG radi, skoro cijela prednja strana im je ekran.

 Nisam zapeo nego se vecina specifikacija zna vec dugo vremena, i tko je plakao vec je preplakao.

Sada ocekivati da ce imati nesto sto je najavljivano da nece je u najmanju ruku glupo.

Z4 je najavljen dok se kod nas jos nije mogao kupiti Z3 prakticki, i odavno se znalo da nece neke novosti donositi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
koza.nostra kaže...
kerum kaže...
koza.nostra kaže...

Vi koji niste zadovoljni mogli bi napisati barem sto ste ocekivali, umjesto da bez veze trubite kako niste zadovoljni.

Ocekivali ste 4 GB rama? Ram i procesor odavno su poznati, kao i vecina specifikacija, pa me zanima sto vas je to toliko razocaralo?

Isti cetverogodisnji dizajn (preveliko kuciste u odnosu na velicinu ekrana i staklena straznja ploha su ovdje nedostaci), manja baterija, nema usb 3.1C. Ako cemo cjepidlaciti - nema ni Android 5.1 po defaultu!

 Nista od navedenog nije niti najavljivano, niti ih je itko realan ocekivao, druga je prica sa cjepidlacenjem.

Staklena ploha po meni je prednost, tako da je se razlikuje od pojedica. Također dizajn je klasicno lijep.

Ko tim Z3 sigurno nece na Z4 prelaziti, a ocekivati da Z4 bude revolucija nije realno, jer nije tako niti najavljivan.

 

 Kakve veze ima što je najavljivano? Govoriš to kao da je neki izgovor- "Z4 će biti isti kao i Z3" aha okej onda dobro.

Nisam pratio što je tko najavljivao, niti mi pada napamet, imam pametnijeg posla u životu.

 

Ono što očekujem od novog flagshipa da donese neke konkretne promjene i kaže mi zašto bi trebao kupiti novi model. Nije ni čudo da Soniju ide loše s mobitelima. Rade dobre uređaje ali imaju lošu politiku rada.

15 godina
offline
Xperia Z4 je konačno tu

Npr. opticka stabilizacija je velika stvar, pogotovo za prednju kameru ako dobro radi. To bi loodache trebale iznimno cijenit jer ce napokon imat slike koje nisu mutne, a cijenit ce i muski jer ce sise i guzice bit kvalitetnije.

Samo kad bi one znale da Z4 postoji, a ne kupovat blesavi iphone.

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
yeo kaže...
koza.nostra kaže...
kerum kaže...
koza.nostra kaže...

Vi koji niste zadovoljni mogli bi napisati barem sto ste ocekivali, umjesto da bez veze trubite kako niste zadovoljni.

Ocekivali ste 4 GB rama? Ram i procesor odavno su poznati, kao i vecina specifikacija, pa me zanima sto vas je to toliko razocaralo?

Isti cetverogodisnji dizajn (preveliko kuciste u odnosu na velicinu ekrana i staklena straznja ploha su ovdje nedostaci), manja baterija, nema usb 3.1C. Ako cemo cjepidlaciti - nema ni Android 5.1 po defaultu!

 Nista od navedenog nije niti najavljivano, niti ih je itko realan ocekivao, druga je prica sa cjepidlacenjem.

Staklena ploha po meni je prednost, tako da je se razlikuje od pojedica. Također dizajn je klasicno lijep.

Ko tim Z3 sigurno nece na Z4 prelaziti, a ocekivati da Z4 bude revolucija nije realno, jer nije tako niti najavljivan.

 

 Kakve veze ima što je najavljivano? Govoriš to kao da je neki izgovor- "Z4 će biti isti kao i Z3" aha okej onda dobro.

Nisam pratio što je tko najavljivao, niti mi pada napamet, imam pametnijeg posla u životu.

 

Ono što očekujem od novog flagshipa da donese neke konkretne promjene i kaže mi zašto bi trebao kupiti novi model. Nije ni čudo da Soniju ide loše s mobitelima. Rade dobre uređaje ali imaju lošu politiku rada.

 

Imas pametnijeg posla u zivotu kad ti odgovara, ali za kukanje na forumu uvijek se nađe vremena vidim.

Z4 je nadopuna Z3 telefonu koja je tek skoro 6 mjeseci nakon Z3 stigla, i nitko nije ocekivao nista spektakularno od tog mobitela, osim vas par ocito.

Ujedno, ovo je i zadnji mobitel Z serije koji izlazi u 2/1y rezimu, jer su shvatili da se ne isplati svakih 6 mjeseci izdavati mobitel (jel to da losa politika rada?)

 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xperia Z4 je konačno tu
bill_jobs kaže...

A šta si ti zapeo s tim najavljivanjem?

Ako je ovo novi model onda se očekuju neke novosti, pogotovo u dizajnu, a ovo je čisti copy/paste.

Evo, ja ću ti odma okačit sliku u attachment idućeg Sony mobitela, Z5.

 

P.S. I stvarno kako je kerum gore rekao, de nek smanje gabarite tog kućišta, prostora iznad i ispod ekrana ko u priči, totalni fail.

Malo nek pogledaju kako to LG radi, skoro cijela prednja strana im je ekran.

Za razliku od LG G3, Z3 donosi odlične prednje stereo zvučnike, tako da je meso gore i dolje donekle - opravdano

15 godina
offline
Xperia Z4 je konačno tu

odmah čovjeku bude lakše. jedino se teško odlučiti između bmw-a i sonyjeva telefona. oznake su ionako jednake. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xperia Z4 je konačno tu

Po meni će im relativan problem, barem marketinški, biti što S6 koji je izišao prije njega, ima veću rezoluciju ekrana. Trebali su u to malo više keša ubacit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice