YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

poruka: 27
|
čitano: 3.859
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode".
12 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Osobno mi se ne sviđa... Pogotovo ovaj Theater mode ode sve u materinu... 

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Meni se dizajn sviđa, ali nekako mi se čini kao da je YouTube sporiji s njim. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Lajkam ovaj novi dodatak za Jubito. Pogotovo mi se se sviđa ovaj Dark Mode, podsjeća me na Dark mod sučelja od Visual Studia.

E, da to me nije samo za noćni rad sa takvim aplikacijama, nego uvijek. U bilo koje doba dana i noći.

I baš mi se sviđa, takav jedan mod.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Kao i svaki puta kada se web stranica updejta, trenutno mi se ne dopada dok ću za tjedan - dva vjerojatno zaboravit kako je prijašnjo sučelje izgledalo.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
23 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Ne volim dark mode u tako darkizgledu. Previše mi je to tamno i dekoncentrira me. Nisu jedini koji se furaju na to sučelje, neki standardno izbacuju u takvom sučelju i onda ja moram mjenjati u svijetliju temu ako je moguče. 

 

Iako priznajem da noču zna biti presvietlo ako se iz kreveta želim nešto gledati, ali zato bi da se može odrediti mjera koliko maksimalno želim da bude svijetla tema ili tamna. Nešto između, neka tamnija slika koja nije dark ali je opet dobra :) 

 

 

8 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Meni onaj link u članku da isti YT koji sam i do sada vidio. Nikakve razlike. 

Dux Croatorum
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Jel se moze vratit na staro, ili bar resajzat ovo sa strane, ogromno je bas mi kopa oci.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Može, obriši kolačiće.

15 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
someguy kaže...

Jel se moze vratit na staro, ili bar resajzat ovo sa strane, ogromno je bas mi kopa oci.

 U gornjem desnom kutu klikni na ikonu od svog profila i na dnu ima opcija restore classic youtube layout.

15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
someguy kaže...

Jel se moze vratit na staro, ili bar resajzat ovo sa strane, ogromno je bas mi kopa oci.

 Ja ni ne kužim kako da isprobam ovaj novi layout - klikom na link mi se otvori stranica da će doći to nešto novo i to je to... Kako da sad taj "new" prebacim na you tube?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
13 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Klikni na gumb i vrati se na početnu stranicu.

12 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

i meni se čini da je sve postalo malo usporeno, npr. ima mali lag od kako se klikne na ikonu videa pa dok ga učita, na klasičnom setupu je sve instantno.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
Marko :D kaže...

Klikni na gumb i vrati se na početnu stranicu.

 Nemam ja tog... :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 20:51 (skank666).
13 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Imaš li uključen ad blocker ili neki drugi dodatak za blokiranje elemenata stranice? Ako da, isključi ih pa pritisni kombinaciju tipki CTRL+F5.

16 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

zakaj su stavili lijevi menu kao pop-up? :|

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
Marko :D kaže...

Meni se dizajn sviđa, ali nekako mi se čini kao da je YouTube sporiji s njim. 

 Je, definitivno je sporiji(bar meni). Treba mu puno dulje da učita komentare i prijedloge.

 

Inače sviđa mi se ovaj dark mode, taman se dobro uklapa na Vivaldi dark theme. Sad mi više neće oči krvarit svaki put kad po noći rondam po yt-u. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
neaktivan
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

RedTube već odavno ima Dark mode.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Kako namjestiti dark mode?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
bruno03 kaže...

Kako namjestiti dark mode?

 Klikni na ikonu svog profila(gornji desni ugao) i među opcijama ispod sign out opcije imaš dark theme off/on

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 21:50 (ddarknessfairyy).
8 godina
neaktivan
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

"Moj" Jubitu ima dark mode več cca 2-3 godine :P ... 

Naime Chrome dodacima ubijam Youtube svo to vrijeme :D ... Turn off the lights, Adblock for Youtube, ImprovedTube, + zoom na 150%...su samo od nekih...i meni toliko paše tako naštimano na moj filing da mi je oriđiđ look katastrofa...skoro negledljivo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
Marko :D kaže...

Imaš li uključen ad blocker ili neki drugi dodatak za blokiranje elemenata stranice? Ako da, isključi ih pa pritisni kombinaciju tipki CTRL+F5.

 Imam ali izgleda da je stvar u ovome, naime ovaj tekst mi se pojavio malo nakon što sam postao:

 

This preview is closed... for now

Thanks for your interest in helping us with the new desktop design! We've got a ton of feedback we're reading through, so we've closed the opt-in.

Be sure to come back to youtube.com/new for other opportunities to try out new products we're working on.

 

 

Jebiga, ko prvi njegova djevojka...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
8 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Dark mode (ili bar dark grey/green)  bi trebao biti defaultni mod za sve ekrane, odn. za svaki drek koji ti svijetli u oči. Nažalost, glupa navika (da ne kažem atavizam) iz vremena dok je sav pisani materijal bio prezentiran na papiru kao default mediju uvjetuje i danas, u 21. stoljeću, da  velika većina e-medija (uključujući ovaj ovdje) pod "mora se" ima taj povijesni template crno-na-bijelom jer "publikum tako išće".

Pobogu, još su prije više od četvrt stoljeća dizajneri Commodore 64 sučelja zaključili da je obrnuta kombinacija više ergonomska, a postoji i jasan razlog zašto su monochrome monitori nekad bili sa svj. zelenim slovima na crnoj pozadini (tehnički, jednako je  bilo "teško" izvesti crna slova na bijeloj pozadini).

Jarko osvjetljenje ekrana je u stvari opravdano tek na npr. plaži, odnosno pri jako osvjetljenom prostoru.

Doduše, ima i neki fiziološki razlog pri kojem navodno bolje i brže uočavamo crne detalje na svijetloj podlozi, ali je to  vrlo skliski argument - mi smo vrlo adaptabilna bića (no još veći robovi navike). Da se poštuje logika prije svega, odavno bi se već npr. koristio 7-Zip umjesto WinZipa/WinRara, no... i običan Zip je većini ljudi samo neka gnjavaža a i otišao sam offtopic too much.

Već neko vrijeme koristim kao default / home page neki dark mode Google Search template, i doista je odmor za oči. Kad otvoriš novi tab/prozor pa ti "bljesne", tek onda skužiš koliko silujemo oči. Da ne spominjem da ovo sad tipkam na 5,5" ekranu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.5.2017 1:44 (Zechina).
 
7 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
A mogao si jednostavno MagicTube instalirat...
12 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode
Ne koristim Chrome, što sada?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

prestani bit hipster.

What could possibly go wrong?
 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Imao i to..  :D ... ali nisam bio zadovoljan...ima sve to al nemožeš detaljno uglancat...

9 godina
offline
YouTube osvježava dizajn i uvodi Dark mode

Moram priznati da inače nisam ljubitelj redizajnova, ali ovaj mi se dopao. Dark mode mi je odlično legao jer inače općenito volim crne/tamne teme, tako da će mi po defaultu biti uključeno. Jedino što sam primjetio je da mi na full screenu mrvicu kasni zvuk za slikom i ponekad slika malo zatrzava. Vjerujem da će se to popraviti dok izađe finalna verzija.

 

Sve u svemu, od mene ide plus.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice