Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

poruka: 12
|
čitano: 1.645
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?".
15 godina
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

i u rvackoj istodobno (lijepo je to kad postoji zakon, jel da?) 7/8 vozač(ic)a laje na telefon dok vozi. i to ne uporabom bluetooth slušalice. pa čak i murija. toliko o tome (zakonima, "pametnim" uređajima", narodima i ostalom) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

s obzirom da mu za tipkanje trebaju obje ruke, da trebalo bi to kaznjavati...a eto i pise u zakonu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 14:08 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

"Vozač vozila za vrijeme vožnje ne smije upotrebljavati mobitel niti druge uređaje na način koji bi umanjio mogućnost reagiranja i sigurnog upravljanja vozilom."

Znaci Desanka Šakić se može bacati jer nije uređaj... just sayin'........ 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj
Stjepanj kaže...

s obzirom da mu za tipkanje trebaju obje ruke, da trebalo bi to kaznjavati...a eto i pise u zakonu!

Upravo to. Dok koristiš funkcije na ručnom satu, obe ruke su ili van volana ili je jedna van volana, a druga izvijena na način da nikakva reakcija s njom nije moguća.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

Ali zato smijem slagat sendvic u krilu, jer to nije uredjaj :)

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj

zakoni svugdje su dosta nedefinirani, mogu nesto drugo drzati u ruci i svjedno moze vozačku skrenuti misli sa ceste. Evo naprimjer pitanje za vas

 

Dali je dopušteno imati oralni sex za vrijeme vožnje ??  Jer ruke su na volanu kao sto  treba biti i takoder gledate na cestu uvjek. 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj
Markić7 kaže...

Dali je dopušteno imati oralni sex za vrijeme vožnje ??  Jer ruke su na volanu kao sto  treba biti i takoder gledate na cestu uvjek. 

 

 

 

Nije ako su djeca u autu i ne spavaju!

 

15 godina
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

eh, da. ona stara glupa fora kad voziš komada u autu a ona pita jel smije pušit a ti joj odbrusiš - da, ak ti volan ne smeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj
F10EXX kaže...

Ali zato smijem slagat sendvic u krilu, jer to nije uredjaj :)

 mozes naravno, i pusit, i pripaljivat pljugu i svasta nesto...

 

no kaj, kog se boga zalite, nije da se i ovo kaj je kaznjivo, kaznjava. odavno pricam da murija treba imati osnovicu od 3 soma i dalje lijepo placica po ucinku, pa da vidis kak bi se lijepo smirili divljaci za volanom. imam 10 minuta do posla ukljucujuci 2 zaustavljanja di kipam decu van, pa se nagledam prekrsaja odmah za 30kKn...kaj tek da se vozim sat vremena...a di je murija? joj, decki stoje u grmlju i cekaju da ispucaju normu, skupe za gablec i birtija... tu i tam si maznu kojeg biciklista jer ipak je slabiji i ak misli zbrisat, lakse ga je skipat s biciklina nego vlovit divljaka u crnoj bemburi

15 godina
odjavljen
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj
flash6 kaže...

  odavno pricam da murija treba imati osnovicu od 3 soma i dalje lijepo placica po ucinku, pa da vidis kak bi se lijepo smirili divljaci za volanom. 

Bilo bi samo više divljaka u uniformama. I sad imaju kvote i gledaju oderati što više kazni i to i je glavni razlog ovakve situacije u prometu. Više para naberu na puno sitnih, bezopasnih ili skoro bezopasnih prekršaja, uz daleko manji trošak tako da odaberu mjesto gdje je takav prekšaj čest nego da se muvaju okolo i traže teže prekršaje.

 

Tako se najviše nabere na pojasima, prekoračenjima u "naseljenim mjestima" od kojih su ostale 2 porušene kuće i slično.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnji?

And now something completely different...

Kod ovakvih rasprava se obično svi uhvate nekog cjepidlačenja i traženja neke svoje pravde koja nije prekršajnog karaktera.

 

Znate li koliko je SIĆUŠNA linija-trenutak, koji vas dijeli do potpunog financijskog sloma, životnog sloma i općenito sve u 3p.m. da ode?

Ako ne znate...neka vam netko ispriča životne sudbine onih koji su iz beznačajnih prekršajnih, ugazili u opasno kaznene sudske rasprave.

 

Za primjer...ja Pera Bugića udarim šakom u nos. On krvav ode na hitnu i ustanove mu lakšu tjelesnu ozljedu.  Mene država goni prekršajnom prijavom.

Da je kojim slučajem na hitnoj liječnik ustanovio, da je nosna hrskavica malo pomaknuta...to je teža tjelesna ozljeda.  Država me goni sa kaznenom prijavom.

 

Gospodo...sve je dobro dok u prometu nekom tuknete svojom greškom žmigavac. Čuvajte se situacije u kojoj će vas posrani smartqrac dovesti do kaznene prijave:

- dugogodišnje suđenje

- vještaci

- odvjetnici

- privatne tužbe ozljeđenih

- sudski troškovi

 

...a sve to jer smo djelić sekunde gledali u nekakav smartqrc na ruci ili u ruci.  Sjećate se onog sa šleperom što je sa 100 i kusur uletio u tunel i samlio one nesretnike u Opelu...odmah ide vještačenje njegovog mobilnog broja (slao je sms).  Nadzorne kamere su svugdje...na autoputu, na skoro svim semaforima ili privatnim poslovnim subjektima uz cestu.  Pogleda se vrijeme na videu, zatraži ispis operatera...vještak utvrdi jeli poziv, sms, neki data transfer...kako god i ti se sad pravno bori do potpunog nervnog i financijskog sloma.

 

Ostavite se gadgeta u vožnji, ma koliko bili sigurni u sebe!

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 18:03 (torrente).
 
16 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Je li zabranjeno koristiti pametni sat u vožnj
ukay1000 kaže...

"Vozač vozila za vrijeme vožnje ne smije upotrebljavati mobitel niti druge uređaje na način koji bi umanjio mogućnost reagiranja i sigurnog upravljanja vozilom."

Znaci Desanka Šakić se može bacati jer nije uređaj... just sayin'........ 

 ja sam to u teen danima uredno radio :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice